Іноді трапляються екстрені ситуації, коли людині необхідна певна сума грошей, але вона недостатньо велика для того, щоб брати кредит. Багато хто в такому випадку звертаються за допомогою до родичів і друзів, але, як відомо, краще не зв’язувати себе фінансовими зобов’язаннями з близькими людьми. Єдиним виходом із ситуації залишається лише мікрозайм.

Що таке мікрозайм?

Мікрозайм представляє собою кредит, при якому клієнту видають невелику суму грошей, не вимагаючи від нього певного пакету документів. Як правило, мікрозайм видають просто за паспортом. Зараз така послуга популярна у всьому світі, часто нею користуються підприємці, компанії.

Іноді гроші потрібні дуже терміново і в невеликих кількостях

Мікрозайм хороший у тому випадку, якщо ви не хочете витрачати гроші на пошук необхідних документів і берете в борг невелику суму. Проте у них є і свої недоліки. Як правило, клієнту належить виплатити крім запозиченої суми ще й високий відсоток, і іноді він може досягати 100 відсотків річних. У той же час, це не сильно відчувається, якщо ви берете такий кредит на кілька місяців.

Хто дає мікрозайм?

Банки зазвичай не займаються микрозаймами, так як працюють з більш великими фінансовими операціями. Микрозаймы, як правило, видають спеціальні компанії. Їх офіси ви можете зустріти скрізь. Це невеликі приміщення, в яких ви можете швидко оформити всі необхідні документи та отримати гроші.

Крім того, на даний момент існують компанії, які дозволяють оформляти микрозаймы через інтернет. Це ще більше заощаджує ваш час і дозволяє оформити невеликий кредит, перебуваючи у себе вдома.

Що буде, якщо не платити мікрозайм?

Існують спеціальні органи, які відстежують вашу банківську історію. Якщо у людини є кредит на будь-яку суму, і він не був виплачений у потрібний термін, організація подає в суд з відповідним проханням. Якщо суд задовольняє прохання, колектори почнуть «полювання».

Микрозаймы видаються досить швидко

Поки людина не виплачує мікрозайм, його борг зростає. Крім того, у нього немає можливості працювати з будь-якими іншими банками. У рідкісних випадках суд забороняє виїзд з країни.

Редакція bestfacts.com.ua рекомендує вчасно виплачувати микрозаймы, щоб у майбутньому уникати проблем. Так ви позбавитеся від витрат, пов’язаних з судовими розглядами, і збережіть собі багато часу.

Отже, микрозаймы — досить корисна банківська послуга, яка може стати в нагоді нам у будь-який час. Хоча це і дорого, але досить швидко. У будь-якому випадку, у вас завжди є можливість взяти кредит, якщо ви маєте готовий пакет документів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: