Відпочинок взимку на морі вже увійшло у звичку у Росіян. Короткий подорож із зими в літо дає заряд енергії, гарний настрій, допомагає впоратися із зимовою депресією. А якщо запланувати відпочинок після новорічних свят, можна знайти бюджетні варіанти подорожей — через зниження туристичного потоку. Сьогодні досить затребуваними напрямками для зимового відпочинку залишаються країни Африки, Південно-східної Азії і Латинської Америки.

Зимовий відпочинок в Африці

Країни Африки залишаються найвідвідуванішими практично круглий рік. Зимовий відпочинок в Єгипті, Тунісі, в Танзанії або в Марокко, з його східним різноманіттям і гостинністю, залишаються затребуваними в зимовий період, в основному з-за нетривалого перельоту і хорошого цінового діапазону.

Відпочинок в Марокко – це незабутні, яскраві враження

Для любителів східної екзотики, зимові тури в Марокко є хорошою альтернативою Єгипту та Тунісу. Є можливість не тільки відпочити на березі Атлантики, але і відвідати Марракеш, гірськолижні курорти Атласу, або не менш відому Касабланку.

Подорож в Південно-Східну Азію

Екзотичні країни Південно-Східної Азії особливо привертають європейців в зимовий період. Це пояснюється погодними умовами в цей сезон. Саме взимку в таких країнах, як Таїланд, Камбоджа, Бірма, Малайзія можна насолодитися спокійними теплими водами океану, хорошою безвітряною погодою, достатком морепродуктів і екзотичних фруктів. Пляжний відпочинок можна відмінно поєднати зі знайомством з місцевими пам’ятками.

Пляжі Латинської Америки

Зимовий відпочинок в Латинській Америці в таких країнах як Бразилія, Мексика, Чилі все більше приваблює росіян. Подорож можна спланувати так, щоб відвідати всесвітньо відомий бразильський карнавал у Ріо-де-Жанейро, який проводиться в лютому, і притягує мандрівників з усього світу веселою атмосферою, яскравими костюмами та запальними танцями. Сотні тисяч туристів, спеціально вибирають час відпочинку взимку, щоб потрапити на цей захід.

Карнавал в Ріо-де-Жанейро приваблює до Бразилії тисячі туристів щороку

Самостійно підібравши собі напрямок для відпочинку, можна за один день потрапити в літо посеред зими, і насолодитися морем, сонцем, яскравими фарбами квітів і зеленню дерев. Щоб швидко знайти вигідну пропозицію, краще звернутися до професіоналів, наприклад компанії SmilePlanet. На сайті туристичного порталу Smileplanet.ru можна відстежити низькі ціни на авіаквитки основних авіакомпаній за всіма напрямами, підібрати собі готель, а також знайти всю інформацію по країнах світу, включаючи пам’ятки та особливості подорожі.

Як зазначає редакція bestfacts.com.ua поїздка в теплі країни взимку – відмінний варіант для тих, кому хочеться організувати цікавий, відносно недорогий і якісний відпочинок.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: