Взимку приємно подумати про літо, і вже зараз можна почати планувати відпустку. Коли до офіційного відкриття курортного сезону в Сочі залишилося менше 4 місяців, можна починати збирати гроші і думати, як організувати свій відпочинок на морі в 2015 році.

Райони міста Сочі

Адміністративно чорноморська перлина ділиться на 4 райони: Центральний, Хостінскій, Лазаревський і Адлерський. Але люди, які приїжджають відпочити в Сочі, звикли виділяти інші райони. На слуху у курортників крім самого, «Великого Сочі», курортні селища і містечка: «Адлер», «Дагомис», «Лазоревское», «Оон», «Хоста», «Червона поляна», «Варданэ».

Де зупинитися в Сочі?

Деякі по звичці заздалегідь не дбають пошуком житла і вирішують питання по мірі надходження. Люди, які пропонують «відпочити недорого в хорошій квартирі», починають шукати клієнтів по поїзду, в наступному Адлер через все узбережжя, починаючи від станції Туапсе. Можна послухати їх або зробити свій вибір на вокзалі, де завжди знайдуться зустрічають, готові прийняти гостей у своєму будинку або приватному готелі і відразу відвезти туди відпочиваючих разом з багажем.

Про проживанні в Сочі варто подбати заздалегідь

Дискомфорту і неприємностей може виявитися менше, якщо зробити вибір заздалегідь, наприклад, на сайті hotelsi.ru. Цей інтернет-сервіс зібрав колекцію кращих готелів, міні-готелів, квартир і кімнат у приватному сервісі, які готові прийняти відпочиваючих. Можна вибрати варіанти у самому Сочі, в Лоо, Лазаревському, Хості, Дагомисі та інших районах. Проект зосередив в собі житло для відпочинку та в інших поселеннях на узбережжі Азовського і Чорного морів, включаючи Крим. Але й для відпочинку на Чорному морі — Сочі залишається «класичним» варіантом.

Сочі: розваги і пам’ятки

У кожному селищі і районі Сочі свої заповітні місця та характерні місця відпочинку, але всі приїжджають на цей курорт Краснодарського краю цікавляться пам’ятками «Великого Сочі».

Дендрарій в Сочі дуже популярний у туристів

Перша пам’ятка, яка зустрічає приїжджих – сам залізничний вокзал, більше схожий на храм, ніж на функціональний інфраструктурне будівлю. Такий же парадний вигляд біля Морвокзалу в Сочі. Поруч з ним Мекка любителів КВН – концертний зал «Фестивальний». У переліку місць, обов’язкових для відвідин – дендрарій, парк «Рів’єра», Океанаріум, Сочинський національний парк і оригінальний монумент «Кінь в пальто». Список можна продовжувати.

Як зазначає редакція uznayvs.ru нова приваблива точка на карті чорноморського узбережжя – олімпійські об’єкти. Правда, з самого Сочі до них доведеться добиратися окремим транспортом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: