Правильна подача реклами гарантує підвищення попиту на товар або послугу, які ви пропонуєте. А невдала реклама може надовго відштовхнути споживачів, тому робити її потрібно професійно, ретельно продумуючи не тільки саму рекламу, але й місце її розташування.

Де замовити рекламу?

Будь-яка реклама повинна бути на увазі, привертати до себе увагу і не бути занадто нав’язливою. Прорекламувати свій продукт можна на рекламному банері, в газеті, на телебаченні, в мережі Інтернет і в багатьох інших місцях. Для цього потрібно звернутися в рекламне агентство і розмістити рекламне оголошення попередньо сплативши його.

Орієнтуватися потрібно на вартість рекламного оголошення і на статистику відвідуваності того чи іншого місця, у якому буде реклама. Будь-яка реклама вимагає реєстрації, в тому числі і реклама на вивісках і банерах. Розміщення на телебачення буде найдорожчим, але зате охопить набагато більше людей, зате в інтернеті можна знайти свою цільову аудиторію.

Де безкоштовно розмістити рекламу?

Для безкоштовної подачі реклами існують газети з безкоштовними оголошеннями, роздача листівок, деякі сайти для реклами в Інтернеті, а також спеціально обладнані стійки для розклейки оголошень. Варто взяти участь у виставці, де можна безкоштовно прорекламувати свій продукт.

Реклама на телебачення має великий обхват аудиторії

Також ви можете створити свій сайт і зробити масову розсилку по електронній пошті людям, адреси яких ви знаєте. Хорошою рекламою є «сарафанне радіо» — це коли люди, які скористалися вашим товаром або послугою, рекомендують вас своїм друзям і знайомим. Так про вас довідається велика кількість людей абсолютно безкоштовно.

Де краще розмістити рекламу?

В залежності від того, що за товар ви пропонуєте, розміщувати рекламу потрібно в місцях, пов’язаних з вашою продукцією. Якщо дозволяють кошти, можна дати рекламу на телебаченні в Москві або розмістити рекламне оголошення на банер у центрі міста. Якщо ви плануєте розмістити рекламне оголошення в мережі Інтернет, вибирайте сайт з великою відвідуваністю.

Місце для розміщення реклами повинно бути безпосередньо пов’язане з тією цільовою аудиторією, до якої ви звертаєтеся. Найбільш затребувана реклама завжди на телебаченні, адже вона охоплює велику кількість людей різного віку і статусу.

Редакція bestfacts.com.ua радить звертатися за рекламою до професіоналів, які не тільки придумають хороший слоган і дизайн, але і підкажуть, де помістити рекламу максимально вигідно.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: