Інвестиції в нерухомість можуть залучати і професіоналів даного ринку, і простих обивателів, які хочуть збільшити свої капітали. Для цього необхідно ретельно вивчати ринок, а також правильно підібрати об’єкти.

Купувати нерухомість?

Такий грошовий внесок буде гарантувати отримання доходу в майбутньому незалежно від економічної ситуації в країні і світі. Останнім часом коливання валют посприяли тому, що багато росіяни почали інвестувати свої заощадження в нерухомість.

Добре мати своє житло

У Росії попит на житло досить високий. Громадяни купують квартири, боячись того, що рубль трохи послабшав, отже нерухомість може подорожчати. З січня по квітень 2014 року попит на житло зріс з 30 до 100 відсотків. Тому можна однозначно сказати, що зараз вигідно купувати нерухомість. Такі надійні інвестиції не знеціняться навіть при настанні кризи. Крім цього, можна отримувати досить непоганий дохід від здачі приміщення в оренду.

Де купити нерухомість за кордоном?

В останні кілька років покупка нерухомості за кордоном стала досить поширена в нашій країні. Багато росіяни купують таке житло, щоб проводять відпустку в улюбленій країні, а в інший час просто його здавати. Деякі розраховують на те, що куплену закордонну нерухомість можна буде потім продати і отримати непоганий прибуток. Ціни на житло в Португалії, Іспанії, Франції дуже стрімко знижуються. Нерухомість на Кіпрі також дешевшає. Але ж коли-то вартість повинна почати зростати, принаймні, так вважають покупці. Найбільшою популярністю зараз користується Болгарія. Тут мають нерухомість вже 340 тисяч російських власників.

Фахівці не рекомендують купувати житло в Чорногорії, Хорватії, Таїланді, Туреччині, ОАЕ. У цих державах ринки нерухомості останнім часом завмерли. І якщо вам потрібно терміново продати наявне приміщення, то ви навряд чи зможете це зробити — вторинна нерухомість тут користується невеликим попитом через дешевих пропозицій забудовників.

Де в Європі купити нерухомість?

Зараз у багатьох країнах Європи місцеві парламенти приймають поправки в закони, згідно з якими наявність власності в будь-якій країні може дозволити отримати постійний вид на проживання автоматично. Це нововведення дуже підвищило попит на нерухомість В Європі.

Купити досить недороге житло можна практично в будь-якій європейській країні. При виборі потрібно враховувати також стабільність політичної ситуації в країні, комфортний клімат і високий рівень життя. Найбільш відповідними країнами за цими параметрами є: Латвія, Литва, Естонія, Німеччина, Австрія, Чехія, Угорщина і Румунія.

Редакція bestfacts.com.ua радить враховувати особливості того житла, яке ви збираєтеся купувати за низькою ціною в інших країнах. Наприклад, якщо ви придбайте нерухомість в одному з старовинних районів, вас можуть зобов’язати провести реставрацію будівлі, що виявиться дорожче покупки.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: