Вибираючи інвалідну коляску, потрібно враховувати ряд обов’язкових факторів. Вона має полегшити життя людини, а не бути для нього тягарем.

Як отримати інвалідний візок безкоштовно?

Згідно із законодавством, людині з інвалідністю коляску повинні надати безкоштовно, на підставі рекомендацій, прописаних в Індивідуальній програмі реабілітації. Для цього потрібно пройти ретельне медичне обстеження і заручитися підписами багатьох лікарів. Але справа в тому, що навіть після стількох зусиль, немає гарантії, що в ІПР буде записана коляска саме того типу, який потрібен людині з обмеженими можливостями. Наприклад, замість коляски активного типу буде рекомендована кімнатна.

Інвалідні візки повинні відповідати потребам і потребам користуються ними людей

Засоби пересування, які надає інвалідам держава, часто виявляються для них незручними, невідповідними за розміром, громіздкими, що по суті не полегшує життя людини з обмеженими можливостями, а ускладнює. Тому люди воліють відмовлятися від права отримувати безкоштовну коляску, а набувають її за свої кошти. До того ж, держава зобов’язана компенсувати повну або часткову вартість засобу пересування інваліда.

Магазини медичного обладнання

Інвалідна коляска вимагає ретельного індивідуального підбору, вона повинна відповідати потребам конкретної людини. Її завдання-зробити життя інваліда більш комфортною, звести до мінімуму проблеми пересування, що виникають у дверних прорізах, в приміщеннях з обмеженим простором, наприклад, у ванній кімнаті.

Підбір такого засобу можна здійснити в магазинах, що торгують медичним обладнанням. У них це робиться дуже ретельно, з врахуванням розмірів людини і його особистих уподобань. Особливо зручно замовляти такий засіб пересування в інтернет-магазині, адже для цього не потрібно нікуди виїжджати, оформити покупку можна прямо вдома, в теплі і комфорті.

Яку інвалідну коляску вибрати?

Щоб придбати правильну інвалідну коляску, потрібно знати, як її підбирати, на що звернути увагу і що слід врахувати. Спочатку потрібно визначитися, де це засіб пересування буде використовуватися, на вулиці або в приміщенні. Зрозуміти, з яким приводом коляска краще, з важільним або електроприводом. Якщо конструкція буде використовуватися у ванній чи туалеті, то вона повинна мати санітарне оснащення.

Якісну інвалідну коляску можна придбати в салоні ортопедичному

Потрібно врахувати такі характеристики, як наявність регульованих по висоті підніжок, що складається рами, знімних підлокітників, противоопрокидывающей системи, похилій спинки і підголівника, можливості заїзду під стіл.

Слід врахувати і розмір, і вага хворої людини. Для правильного підбору засоби пересування інваліда потрібно зняти мірки і визначити ширину сидіння, глибину сидіння, висоту підніжки, висоту сидіння, висоту підлокітників і висоту спинки.

Як зазначає редакція bestfacts.com.ua правильно зняти мірки і визначити необхідні параметри інвалідного візка повинні розповісти лікуючі лікарі, або фахівці, що працюють у магазині медичного обладнання, в інтернет-магазині або в реабілітаційному центрі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: