Як би акуратно власник автомобіля не керував своєю машиною, рано чи пізно їй потрібний ремонт і заміна різних запчастин. Купівля автозапчастин обходиться, як правило, досить дорого, особливо якщо звертатися до офіційного дилера. Якщо гарантійний термін давно минув, а автомобіль відноситься до середнього класу, то можна спробувати заощадити на придбанні необхідних деталей. Два основних способи це зробити – купити автозапчастини на авторинку або через інтернет.

Авторинки і запчастини

Купівля автозапчастин на ринку може бути вкрай вигідним придбанням, але для цього потрібно добре розбиратися в автомобілях. Якщо таких знань немає, то краще всього звернутися за допомогою до досвідченого людині і взяти його з собою – інакше дуже просто придбати неякісні, браковані деталі.

На авторинках можна придбати дуже дешеві автозапчастини

При покупці треба обов’язково перевіряти сертифікати якості, і вимагати чек. Подивіться, як зберігаються товари – звалені в купу на землі автозапчастини можуть бути пошкоджені. Але навіть продається в індивідуальній упаковці запчастина може бути контрафактної, тому потрібно ретельно оглянути її перед покупкою. Перевірте, чи є сліди свіжої фарби, і співпадають дані в сертифікатах з маркуванням придбаних запчастинах.

Як купити запчастини через інтернет

Інтернет дозволяє придбати нові автозапчастини з великою зручністю, швидко і досить дешево за допомогою ряду торгових майданчиків – аукціонів і магазинів. Безумовно, оглянути деталь перед покупкою не вийде, тому важливо враховувати, дозволяє інтернет магазин автозапчастин повертати куплені товари. Інший безумовний плюс купівлі автозапчастин через інтернет – моментальна доступність всієї потрібної інформації про ремонт автомобілів. Крім того, досить ввести правильний запит, щоб отримати відгуки про якість продукції конкретного виробника або про продавця (це обов’язково потрібно робити!). Хоча покупка через інтернет не виключає можливість натрапити на бракований товар, але, на відміну від ринку, в мережі можна знайти високоякісні деталі за дуже демократичними цінами, чого не вийде зробити на авторинках.

Де краще купувати автозапчастини

Коли справа стосується ремонту автомобілів, то краще, як правило, керуватися міркуваннями безпеки, а не економії. Адже неякісні важливі деталі, які критично впливають на технічний стан автомобіля, можуть стати причиною аварії.

Купівля автозапчастин через інтернет дозволяє економити на вартості, а не як

Однак у офіційних дилерів і в стаціонарних магазинах вони будуть коштувати в кілька разів дорожче, що може стати непідйомною тратою для автомобіліста. У такому випадку варто керуватися доцільністю: дуже сильно можна заощадити на всіляких другорядних аксесуари і деталі. Більш важливі автозапчастини можна пошукати через інтернет, і теж придбати їх за більш вигідною ціною. Для максимальної економії можна відмовитися від доставки і забрати покупки самостійно з пункту самовивозу.

Редакція bestfacts.com.ua зазначає, що економія на автозапчастинах – цілком реальна, якщо підійти до неї з розумом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: