У цій статті ми розглянемо різні варіанти відпочинку на півострові Крим.

Тема стала ще більш актуальною у зв’язку з тим, що тепер Крим входить до складу РФ і для росіян стала ще більш доступною можливість відпочити там.

Санаторії та будинки відпочинку в Криму

Санаторії тут розташовані уздовж всього кримського узбережжя і мають велике різноманіття профілів (лікування дихальної, серцево-судинної систем, опорно-рухового апарату, гінекологічні захворювання). Сприяють оздоровчим властивостям не тільки вражаюче поєднання кліматичних умов, чисте повітря, тепле море, але й широкий спектр фізіопроцедур, пропонованих в санаторіях і будинках відпочинку.

Відпочинок в санаторіях Криму сприяють відновленню здоров'я

Широко і ефективно застосовується грязелікування. Так, наприклад, одна з лікарень західного узбережжя Криму — санаторій » Саки — завоював славу одного з найкращих бальнеогрязевих курортів в країні, профилирующегося на лікуванні опорно — рухового апарату, сечостатевої системи, жіночої репродуктивної системи. При всьому цьому номери і сервіс в санаторії відповідають найвищому європейському рівню.

Відпочинок в Криму «дикарем»

Для любителів вільного відпочинку, людей, яких обтяжує прихильність до режиму або просто романтиків є можливість відпочити в Криму дикуном. Безліч кримчан готові прийняти у себе постояльців за досить прийнятними цінами. Найчастіше при зніманні житла не в пік сезону (червень — серпень), а в інші місяці, господарі готові надати пристойну знижку на проживання.

Романтикам і любителям екстриму можна відпочити в Криму «дикарем»

Адже не тільки в пляжний сезон в Криму є на що подивитися. Природа тут різноманітна круглий рік, а на південному узбережжі Криму, завдяки гірського масиву, завжди теплий субтропічний клімат.

Відпочинок в Криму з дитиною

М’який клімат, чисте море, пологі піщані і галькові пляжі, різноманіття розваг для самих маленьких дозволяють проводити відпочинок в Криму і з дітьми. Діти є найбільш вимогливими туристами. Тому до вибору місця проживання слід підходити з особливою ретельністю. Благо і тут вибір надається найширший. Багато санаторіїв Криму розраховані саме на сімейний відпочинок. Діти з задоволенням поринуть в різноманітний світ флори і фауни півострова в ботанічних садах і парках, відвідають цікаві історичні місця Криму, зможуть разом з батьками здійснити морську прогулянку або відвідати різні парки атракціонів.

Редакція bestfacts.com.ua вважає, що в Криму кожен зможе вибрати для себе відпочинок до душі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: