Завдяки жаркого клімату Іспанія щороку приваблює сотні тисяч любителів пляжного відпочинку. Тривалий літній сезон, спекотна і сонячна погода роблять Іспанію ідеальним місцем для відпустки. Ті, хто переїхав в Іспанію на постійне місце проживання не пошкодують про свій вибір. Економіка країни активно розвивається, відносно невисокі ціни, високий рівень життя, розвинена інфраструктура створюють привабливі умови для проживання.

Чи варто купувати житло в Іспанії?

Якщо ви замислюєтеся про придбання нерухомості за кордоном, Іспанія буде відмінним варіантом. У часи кризи ціни на житло значно знизилися, хоча останнім часом очікується можливе підвищення цін. Найбільше зниження відбулося у Валенсії, Арагоні, на Канарських островах і в Каталонії. Правда будете ви купувати нерухомість в Мадриді, Барселоні або в Валенсії вигода буде не дуже очевидна. Навіть якщо ви не захочете використовувати нерухомість на постійній основі, її завжди можна здати в оренду. За це йде непоганий річний відсоток.

Які курорти Іспанії кращі?

При виборі курорту перед туристом стоїть непросте завдання. Пляжна зона Іспанії розтягнулася по всій береговій лінії. За бажанням можна вибрати курорти на островах Середземного моря або Атлантичного океану. Тут навіть найприскіпливіший турист знайде місце по-смаку. Для відпочиваючих з дітьми, любителів спокійного відпочинку підійде курорт Коста Адехе. Тут можна насолодитися морськими прогулянками і поспостерігати за китами і дельфінами. Це ідеальне місце для дайверів.

Пляжний відпочинок в Іспанії можна комбінувати з экскурссиями

Особливе місце приділяється чистоті пляжу і морського середовища. Молодих і активних туристів може зацікавити пляж Барселонета. Любителі спорту оцінять облаштовані майданчики для гри в футбол, волейбол, теніс та інших активних видів спорту. Недалеко від пляжу розташовані безліч ресторанчиків і піцерій.

Цінителі красивих пейзажів можуть насолодитися незвичайним ландшафтом «пляжу Соборів». Сліди стародавньої цивілізації збереглися до наших днів у вигляді скель з візерунчастими печерами не залишать нікого байдужими. Незабутні відчуття гарантовані.

Де краще жити в Іспанії?

Місто для проживання кожен вибирає виходячи з своїх потреб. Для спрощення адаптації краще вибирати такі міста як Барселона або Валенсія. У мегаполісах легше шукати роботу. Звичайно, якщо ви не любитель шуму великих міст і в спокійних провінційних містечках можна дуже комфортно проживати. В Іспанії дуже розвинені промисловість і сільське господарство, Кожен може знайти заняття по душі.

На думку редакції bestfacts.com.ua Іспанія є однією з кращих країн для відпочинку та туризму, так і для постійного проживання. Для цього тут є всі умови: комфортний клімат, розвинена економіка, інфраструктура, смачна кухня, добрі і чуйні люди.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: