Покупка квартири – це дорога інвестиція, що вимагає грунтовного вивчення ринку і виваженого рішення. Так як від цього залежить комфортабельність проживання і кінцева вигода від даного капіталовкладення. І головне, з чим тут потрібно визначитися – розташування вашого майбутнього будинку.

Квартира - вигідне вкладення

Де краще придбати квартиру для житла

Щоб не міркувати про вічне, відразу ж перейдемо до практичних порад від експертів ринку нерухомості.

Порада №1. Якщо у вас маленькі діти, дізнайтеся, як йде справа з наповнюваністю у місцевих дитячих садках і школах. Тут мова йде не тільки про сьогодення, а й про майбутнє. Адже діти дуже швидко ростуть. Наведіть довідки: обдзвоніть найближчі навчальні заклади і/або розпитайте сусідів.

Порада №2. Якщо шукайте спокій – купуйте заміський будинок, хочете насичене нічне життя – рухайтеся ближче до центру міста.

Як вибрати квартиру? Порада №3. Ретельно вивчіть район, в якому плануєте проживати навіть найкращий будинок нічого не варто в поганому місці. Тут треба вивчити кримінальну статистику, стан суспільних місць (показує вихованість людей), стан розважальних місць і новинні хроніки даного регіону.

Порада №4. Подумайте наскільки для вас важливо транспортне сполучення. Перед покупкою продумайте свій щоденний маршрут і переконайтеся, що вам буде зручно.

Порада №5. Не купуйте житло в районах зі старими комунікаціями.

Рада №6. Перевірте, чи підпадає район (квартира) під урядову реновационную програму.

Огляд квартири перед покупкою Порада №7. Перевірте, чи є перспективи у району. Йдеться про будівництво нових станцій або гілок метро, а також про будівництво промислових комплексів та доріг.

Порада №8. Перевірте плани держави і місцевих муніципалітетів на цей регіон. Так як вони можуть перевести в нежитловий фонд вашу квартиру або будинок.

Гарне місце будинки сильно позначається на вартості квартири

Порада №9. Подумайте чи варто купувати квартиру, якщо поруч: в’язниця, поліцейський відділок, лікарня, гучні розважальні заклади, або основна магістральна дорога, смітники або хімічні промислові комплекси.

Порада №10. Пам’ятайте про екологію й естетику. Вид з вікна важливий, як і повітря, яким ви дихаєте, і вода, яку ви п’єте.

Де краще придбати квартиру для здачі в оренду

Щоб відповісти на це питання перерахуємо, що збільшує популярність житла серед наймачів і те, що позитивно впливає на вартість оренди:

— наближеність до станцій метро і транспортних розв’язок;

— престижність району та його орієнтація (спальний, бізнес, розважальний);

Квартир-студії затребувані на ринку оренди

— наявність відомих сусідів;

— економічне і соціальне становище району, включаючи кримінальну складову;

— наявність розважальних та навчальних закладів;

— віддаленість від центру.

Для оренди вигідніше купити 2 однокімнатні, ніж 1 двушку

Це основні критерії, на які потрібно орієнтуватися, якщо плануєте здавати в оренду придбану квартиру.

Для тих, хто хоче купити квартиру в іпотеку і потім її здавати, також важливо звернути увагу на перспективність регіону і плани міського будівництва. Оскільки навіть хороший регіон може дуже швидко перетворитися у депресивну територію, якщо поряд побудують тютюнову фабрику або нафтопереробний комплекс.

Де краще придбати квартиру для літнього відпочинку

Головне питання в цьому випадку, яким повинен бути літній відпочинок. Ви мрієте про пляжі, відпочинок на природі або бурхливого нічного життя?. Зрозумівши свої плани, шукайте відповідне місце в країні або за її межами.

Квартиру для відпочинку можна купити біля моря

Але якщо ви шукайте де купити нерухомість для відпочинку у своєму місті, то в даному випадку потрібно розглянути нерухомість далеко від міської суєти і пов’язаних з нею проблем. Це можуть бути такі місця, як: полукурортные селища, заміські будинки, села і невеличкі містечка, розташовані недалеко від вашого міста.

Де краще придбати квартиру для початку бізнесу

Тут можливі два варіанти. Перший — потрібна квартира недалеко від того місця, де ви починаєте свій бізнес. Другий – квартира і є місце, де ви будете починати свій бізнес.

Квартира на першому поверсі може стати перукарні

Для першого варіанту вибрати квартиру досить просто – шукайте житло недалеко від місця потрібно, зрозумівши при цьому, як саме ви будете до нього добиратися. Якщо машиною – потрібен короткий дорожній шлях і наявність місць для стоянки. Про стан дорожнього полотна також не варто забувати. Якщо своїм ходом – потрібен громадський транспорт або невелику відстань від квартири до місця роботи.

А от для другого варіанту все трохи складніше, оскільки потрібно провести маркетингове дослідження, щоб визначити:

— конкурентне середовище;

— бюрократичний становить (легко відкрити бізнес і скільки це коштує);

— чи є в районі ваш цільовий споживач і скільки його;

— наскільки район «грошовий».

Як бачите, питань маса і всі вони багато в чому індивідуальні, тому радити яке-небудь конкретне місце немає сенсу. Все залежить від того, який саме бізнес, який ви хочете відкрити.

Квартира для інвестицій

Якщо ж ви вирішили інвестувати грошові кошти в новобудову, то необхідно врахувати наступні моменти. Таке вкладення, безумовно, вигідно. За півроку до здачі будинку можна придбати квартиру, яка до моменту здачі будинку в експлуатацію подорожчає від 300 до 500 тисяч рублів. Але перед тим, як підписати договір пайової участі, переконайтеся, що забудовник заслужив вашу довіру.

Нерухомість допоможе зберегти гроші в кризу

В першу чергу уточніть термін роботи забудовника на ринку.

Скільки було здано об’єктів в експлуатацію.

Поговоріть з мешканцями зданих будинків, щоб зрозуміти, які труднощі вас можуть чекати.

Дуже ретельно перевірте всі дозволи і всю проектну документацію.

Покупка квартири за кордоном – дуже вигідна інвестиція

Квартиру для інвестицій краще всього купувати в спальному районі. Якщо розглядати довгострокове вкладення, то розвивається район для інвестування підходить краще. З роками і темпами свого розвитку нерухомість в ньому буде дорожчати.

Редакція bestfacts.com.ua радить ретельно розглянути якомога більше варіантів, перш ніж вкладати гроші в нерухомість.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: