Весілля – значна подія в житті будь-якої людини, і дуже багато зовсім не проти відобразити цей день у всіх фарбах, щоб потім, років …дцять тому, гортати альбоми, і неважливо паперові або електронні, і розглядати себе, таких радісних і щасливих.

Для того, що в майбутньому забезпечити собі приємні спогади при погляді на фото, необхідно потурбуватися заздалегідь наймом весільного фотографа, щоб був час на ознайомлення з його роботами, обговорення фотосесії і планування весільного дня в такому вигляді, в якому він потім залишиться, якщо не в пам’яті, так і на фотографіях.

Як вибрати місце для фотосесії?

Звичайно ж, у кожному місті є стандартний набір місць, де фотографується майже кожна весільна пара – парк, озеро, якийсь пам’ятний парк, обов’язково що-небудь в центрі міста. Але всім так хочеться бути особливими, щоб тільки вони і ніхто, щоб їх згадували, як «ті божевільні, що провели весільну фотосесію а водонапірної вежі», ну або щось на зразок того.

Для любителів екстриму можна пофотографуватися під водою

Спробуйте відштовхнутися від тематики вашого весілля. Адже це відкриває необмежений простір для фантазії – поле або сільська місцевість для весілля в стилі «прованс», фруктові і квіткові сади – для літнього романтичного свята, якщо ви – прихильники вінтажу, можна пошукати красиву старовинну архітектуру, руїни, спробувати відшукати палац або хоча б музей.

Не забувайте і про пори року – якщо взимку на відкритих просторах відкриваються чудові зимові пейзажі, то навесні там може бути тільки бруд і сльота. А ось для осені ідеально підійдуть ліс або парк, вкриті золотими листям доріжки створять неповторну атмосферу романтики. У будь-якому випадку, фотографії на тлі природи будуть виглядати дуже органічно.

У кожному місті також знайдуться унікальні місця, не тільки з історичної або естетичної (для гарного кадру) точки зору, але і цінні саме для вас місце знайомства або першого поцілунку, наприклад. Варто згадати, де ви були щасливі удвох, можливо, у вас є улюблене кафе.

Як підготуватися до весільної фотосесії?

Як вже згадувалося вище, готуватися до фотосесії стоїть дуже заздалегідь. Обов’язково обговорити все з фотографом до найдрібніших деталей. Продумати, як сукня, макіяж і зачіска буде виглядати в кадрі, і взагалі, гармоніює зовнішній вигляд нареченої з зовнішнім виглядом нареченого.

На лоні природи біле плаття виглядає виграшно

Необхідно продумати маршрут, щоб молодятам з фотографом не довелося петляти по всьому місту, від місця до місця, у міру «спливання в пам’яті». Більш того, постарайтеся продумати «шляхи відступу» на випадок поганої погоди, адже не відмовляти собі в красивих фотографіях лише тому, що надворі періщить дощ!

Що варто обговорити з фотографом?

Весільний фотограф повинен бути в курсі всього, що абсолютно все, що стосується фотосесії. Де ви хочете її проводити, в який час дня або ночі, в самоті або з половиною гостей, стилізовану або класичну, а може бути у вас тематична весілля, тоді і фотосесія повинна буде відповідати.

Всі свої побажання, фантазії та ідеї необхідно окреслити перед фотографом, адже саме він буде втілювати їх у життя. Також варто прислухатися до його порад, адже він – професіонал своєї справи і відзняв, швидше за все, вже не одне весілля.

Редакція bestfacts.com.ua нагадує, що весільна фотосесія не повинна займати останнє місце за ступенем важливості, адже це саме те, що поверне вам колишні емоції через багато років.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: