Столиця вабить перспективами. Приїжджі, так і просто подорослішали москвичі, в якийсь момент починають замислюватися про придбання квартири. На тлі нестабільної економіки зробити це непросто. Зараз не кожна сім’я навіть із середнім достатком може дозволити собі покупку нерухомості в Москві.

Де купити дешеву квартиру?

На рівень ціни житла впливають: доступність метро, віддаленість від центру міста і престижність району. При цьому в столиці все ще є декілька недорогих районів з доступом до основних транспортних шляхів, які володіють деякими недоліками або просто недооцінені ринком, а тому є хорошим інвестиційним інструментом. По-перше, це Північне і Південне Бутово, потім — Любліно, Друкарі, Новогирєєво, Новокосіно і Північне Ізмайлово, а також Зябликово, Братєєво і Вихіно-Жулебіно. За однокімнатну квартиру доведеться викласти від 4-х до 6-ти млн рублів, що досить прийнятним навіть для молодої сім’ї.

Житло в Підмосков'ї підкуповує своєю ціною

Більш бюджетні варіанти знаходяться за її межами «старого міста», на нових приєднаних територіях Москви. Тут добре розвинений ринок дешевого житла в новобудовах. Плюси такого придбання очевидні: за скромною ціною дістанеться квартира з абсолютно новою обробкою, швидше за все в еко-районі з розвиненою оздоровчо-спортивною інфраструктурою. Основний мінус теж зрозумілий: якщо не змінювати місце роботи, то час поїздки в офіс і назад істотно збільшиться. Крім того, зростуть витрати на транспорт, нехай і незначно. Вартість нерухомості в новобудовах становить від 2-х до 5-ти млн рублів.

Де дешеві квартири в Підмосков’ї?

Найнижчі ціни ховаються в містах на відстані 50-80 км від Москви. У найближчих населених пунктах вартість підвищується за рахунок невеликої відстані до центру. У більш далеких містах люди вже не їздять на заробітки в Москву, квартири там трохи дорожче за рахунок припливу емігрантів і робітників із сусідніх областей. У середній же смузі можна знайти квартиру в 2-3 дешевше, ніж у столиці.

Крім того, низькі ціни в передмісті все також реалізують забудовники. Наприклад, в Подольську можна звернути увагу на новий мікрорайон «Південний», в місті Видне зводиться житловий комплекс «Зелені Алеї», у Лобні також зайнялися будівництвом нового мікрорайону — «Лобня Сіті». У цих новобудовах розкішна 2-кімнатна квартира коштує всього 5 млн рублів.

Як знайти дешеву квартиру?

Самий простий спосіб відслідковувати бюджетне житло — інтернет. У ньому присутня велика кількість спеціалізованих ресурсів, добавляющих пропозиції не тільки від ріелторів, але і від власників, а також забудовників.

Крім того, наша редакція bestfacts.com.ua радить звертати увагу і на банківські аукціони. З них йдуть іпотечні квартири в хороших районах за досить низькою ціною. Правила такі, що позичальникові варто 1-2 рази пропустити виплати і його житло, що конфіскується. Банк прагне повернути кошти з нерухомості як можна швидше, тому при оцінці призначає їй досить низьку ціну.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: