Частіше від випадіння волосся страждають чоловіки, але і жінки від цього не застраховані. Випадання певної кількості у день вважається нормою. І якщо на кінці волосся немає цибулинки, то турбуватися не варто. Не мийте голову 2-3 дні, а потім потріть голову на маківці і скронях. Якщо в руках залишилося більше 5-7 волосся, то варто звернутися до лікаря.

Причини сильного випадання волосся

До основних причин випадіння волосся можна віднести постійний стрес або одноразове, але дуже сильне нервове потрясіння. Іншою поширеною причиною алопеції (облисіння) є вплив хімічних, лікарських речовин або радіації. Саме такого роду облисіння спостерігається при лікуванні хіміотерапією. Якщо дія не сильний і волосяний фолікул не пошкоджений, то волосся поступово відновлюються.

Ніякого специфічного лікування, крім виключення шкідливих впливів, здорової дієти, здорового сну, рівного емоційного фону і зміцнюють волосся процедур, порекомендувати тут не можна.

Стрес - основна причина випадіння волосся

Часто випадання волосся обумовлено зміною гормонального фону. Багато жінок помічають випадання волосся після пологів. Воно може початися не відразу, а через 1-4 тижнів і тривати декілька місяців. Спонтанне одужання часто відбувається після 3-12 місяців після пологів. При наступних вагітностях цей симптом не проявляється настільки виразно. Аналогічно волосся можуть випадати і з-за скасування прийому гормональних препаратів.

Найбільш частими причинами випадіння волосся є захворювання: травми, інфекції, висока температура, перенесені операції, великі втрати крові, хронічні захворювання і т. д.

Як зупинити випадіння волосся?

Для того, щоб правильно призначити лікування, треба точно діагностувати причину захворювання. Іноді після усунення причини зцілення настає само. В якості лікування зазвичай використовують препарати для прийому всередину, спеціальні креми, шампуні і лосьйони, масаж шкіри голови, лазерну терапію, гомеопатію, народні засоби (зразок цибулевої маски, ромашки, касторової і реп’яхової олії і т. д.).

Мезотерапія голови

Процедура мезотерапії полягає в тому, що за допомогою голок або спеціальних пістолетів на потрібну глибину вводяться лікувальні препарати, «коктейлі» для живлення волосяної цибулини. Процедура з’явилася не так давно, але вона дуже ефективна.

Мезотерапія в Санкт-Петербурзі обійдеться недорого, але буде коштувати витрачених грошей, оскільки дозволить Вам зберегти густі і красиві волосся.

Редакція bestfacts.com.ua радить одразу звертатися до фахівців і не затягувати з необхідним лікуванням.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: