Хорватія – дуже своєрідна, але по-справжньому дивовижна країна. Про чистоту Адріатичного моря і цілющих гарячих джерелах Іванич-Граду ходять легенди. У Хорватії кожен знайде для себе щось своє. Любителів пляжного відпочинку чекає морське узбережжя, фанатів гірських лиж – снігові спуски. Головне – точно визначити для себе, чого саме ви хочете від подорожі, і правильно вибрати курорт.

Де краще відпочивати в Хорватії?

Відповідь на це питання залежить від того, який відпочинок вам більше до душі. Численні курорти Хорватії, як вже було сказано вище, здатні задовольнити найвибагливішого туриста.

Так, кращі галькові пляжі чекають на вас в Макарській Рив’єрі. Хочете поніжитися на шовковому пісочку? Тоді ваш шлях лежить на курорти Південної Далмації. Самі мальовничі райони узбережжя, на загальну думку, знаходяться близько приморського селища Брела. Альпіністів порадують заповідник Пакленіца і гірський масив Велебит.

Який курорт вибрати в Хорватії?

Кращі пляжі знаходяться на курортах Дубровника, Довбешки-Води, Макарски і Подгоры. Дубровник особливо гарний, тому користується величезною популярністю. Важко зустріти хоч один туристичний журнал про Хорватії, в якому б не було згадки цієї «перлини Адріатики».

Якщо їдете відпочивати з дітьми, варто зупинитися в Істрії. Море тут не таке глибоке, як у решти ділянок узбережжя, без сильних течій, швидко прогрівається. Поруч знаходиться Пореч, місто з цікавою історією і великою кількістю розваг.

Чудовий відпочинок в Хорватії

Поправити здоров’я можна в Іванич-Граді і Тухельске Топліце. Тут розташовані мінеральні джерела та термальні води.

Всім, хто цікавиться історією Європи, варто прогулятися по історичному центру Дубровника. Він знаходиться в списку культурної спадщини ЮНЕСКО. Напевно припаде до душі багатьом і екскурсія в місто Спліт, в якому розташовані Кафедральний собор Святого Дюйма, палац Юпітера, Срібні і Золоті ворота, і т. д.

Хорватія і Чорногорія: куди поїхати?

Ці дві країни, з першого погляду, дуже схожі. Споріднена культура, спільна історія, один і той же клімат. Але, тим не менш, існують і відмінності.

Хорватія – це курорт, яким Чорногорія може коли-небудь стати. За рівнем сервісу остання поки сильно відстає. Пояснення просте: туристичним бізнесом в Хорватії почали активно займатися раніше, ніж в Чорногорії. І це, зрозуміло, не можна не помітити.

З іншого боку, ціни в Чорногорії нижче, ніж у Хорватії. Тому, якщо для вас фінансова складова відіграє серйозну роль, можете спробувати заощадити. Ось тільки чи варто це того?

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: