Протягом багатьох століть вони вважалися аморальними, аморальними і грішними людьми, які вживають спиртне лише з-за свого безвілля. Через сотні років вчені з’ясували, що алкоголізм є досить серйозною, важковиліковною хворобою, яка може мати хронічну форму. І, як будь-яка інша хвороба, вона потребує лікування.

Які методи кодування від алкоголізму застосовуються?

Суть кодування від алкоголізму полягає в повній блокування алкогольної залежності. Її головна мета – позбавити пацієнта від психологічної залежності до спиртного. Але часто буває так, що лише сильні почуття, такі як страх або інстинкт самозбереження здатні вилікувати хворого. Саме вони і вважаються основними методами кодування.

На сьогоднішній день найбільш поширеними методами кодування від алкоголізму є медикаментозні і психотерапевтичні.

Алкоголізм піддається лікуванню, як і будь-яка інша хвороба

Психотерапевтичні методи впливають на свідомість людини за допомогою застосування гіпнозу або інших прийомів, щоб викликати у пацієнта відраза до спиртного. Рекомендуються хворим, схильним до навіювання. Медикаментозні методи засновані на використанні різних медичних препаратів, які, при впливі з алкоголем, починають утворювати токсична речовина, що викликає у хворого сильні болі в грудях, серце або блювоту. Не забувайте, що вищеперелічені методи повинні підбиратися індивідуально для кожного пацієнта!

Які ліки від алкоголізму існують?

Серед найбільш ефективних і популярних ліків виділяють наступні: Гліцин, Вітамін В1, Медіхронал і Тетурам.

Завдяки вітаміну В1, у пацієнта зникає синдром похмілля, що впливає на його психіку. Також запобігають можливі неврологічні ускладнення в момент профілактики хвороби.

Тетурам дозволяє блокувати ферменти, при це знешкоджуючи алкоголь. Вже через кілька днів у пацієнта виробляється відраза до спиртного.

Гліцин є ефективним антистресовим засобом, що сприяє нормалізації обмінних процесів у головному мозку.

Медіхронал позбавляє хронічну залежність хворого від випивки і запобігає наслідки абстинентного стану.

Виліковний чи алкоголізм?

Безумовно, при алкоголізмі лікування можливо. Люди, страждаючі від надмірного бажання випити, мають специфічні програми поведінки у своїй підсвідомості. Їх можна назвати «програмами алкоголізму». Вони можуть передаватися по спадку або формуватися вже в процесі життя, виникаючи з-за стресів або сильних емоційних потрясінь. Тому для нейтралізації хвороби важливо знайти ці самі програми, знищити їх і створити нові, спрямовані на більш тверезий спосіб життя. Іншими словами, якщо хочете позбутися від старої деструктивної звички, спробуйте створити нові, більш сприятливі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: