Основною проблемою поліпшення житлових умов є відсутність грошей на покупку житла. Вирішити цю проблему можна за допомогою іпотеки або житлового кредиту. Відмінність між програмами є, але вона не дуже велика. Майбутньому власникові потрібно вносити перший внесок за житло, розміри якого залежать від термінів кредиту, виду нерухомості та інших умов, які виставляються банком. Далі йде щомісячна виплата залишку суми позики з урахуванням відсотків.

Коли вигідно брати іпотеку?

Як правило, термін погашення іпотеки доходить до 30 років, що знижує щомісячні платежі за рахунок тривалого терміну кредитування. Іпотеку вигідно брати при невеликому стабільному щомісячному доході, при підтвердженні щомісячних доходів не більше 3% від суми іпотеки.

При оформленні іпотеки потрібно знати, які умови виставляє банк

До повного погашення взятого іпотечної позики нерухомість буде знаходиться в обтяження у банку. Тривалий термін іпотеки дає більш низький банківським відсоток порівняно з житловим кредитом і становить близько 5%. Сьогодні банки спрощують оформлення іпотеки, і деякі навіть пропонують програми без підтвердження доходів. Відсоткова ставка при цьому відрізняється від ставки за житловим кредитом всього на 0,5%.

Коли вигідно брати житловий кредит?

Житловий кредит простий в оформленні і його вигідно брати на короткий період при наявності початкової суми від 30% вартості житла, при стабільному і хорошому щомісячному доході, при можливості дострокового погашення кредиту, так як це суттєво зменшує загальну суму виплат. При оформленні житлового кредиту, підтвердження щомісячних доходів становить близько 5% від суми кредиту.

Різниця між іпотекою та житловим кредитом полягає, в основному, в терміні позики

Можливість оформити житловий кредит на короткий період дає менші відсотки, а виплати порівнянні з іпотечними виплатами. При оформленні житлового кредиту позичальник відразу стає власником нерухомості, та при необхідності має право реалізувати продати, обміняти, подарувати житло на своїх умовах. Термін по житловому кредиту не перевищує 7 років і сума не перевищує 1.5 мільйона рублів.

Що вигідніше: іпотека або кредит?

Вибір між житловим кредитом і іпотекою здійснюється в індивідуальному порядку, у залежності від фінансового стану позичальника, виду житла, щомісячних доходів і банку. Обидва варіанти позик мають свої переваги і будуть вигідні позичальників залежно від їх фінансової ситуації. В останній час оформлення угод з оформлення квартири в іпотеку зустрічається досить часто. Перед прийняттям рішення краще проконсультуватися з досвідченими фахівцями, наприклад компанія «Фінансовий Консультант» допоможе професійно скласти схеми отримання житлового кредиту та іпотеки, враховуючи всі деталі, нюанси і вигоди обох програм, а також організувати послуги вигідних угод по кредиту та іпотеки в банках-партнерах.

Редакція bestfacts.com.ua зазначає, що рішення взяти іпотеку або кредит — дуже серйозне, тому до нього треба підійти відповідально.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: