Витяжка на кухні хоч і не є предметом першої необхідності, але значно полегшує життя господині. Сучасна кухня обов’язково повинна бути оснащена витяжкою, яка легко впишеться в дизайн приміщення, не привертаючи до себе особливої уваги.

Для чого потрібна витяжка?

Тим, хто проводить на кухні мало часу і рідко готує, незрозуміло, для чого потрібна витяжка, адже для провітрювання досить відкрити вікно. Проте господині, які звикли годувати сім’ю смачними обідами, з цим не погодяться. При регулярно працюючої газовій плиті не тільки жовтіє стеля та шпалери, але і сама кухня вбирає запахи від процесу приготування.

Чистота на кухні починається з плити і витяжки

Ті, хто звик використовувати кухню як місце для куріння, також знають про плюси витяжки, адже вона за лічені хвилини очищає приміщення від тютюнового диму. Витяжка не тільки фільтрує запахи, але і усуває випаровування, оновлює і освіжає повітря. Якщо ви хочете чисту, затишну кухню, то не забудьте подбати про встановлення витяжки, яка допоможе вам підтримувати чистоту і свіжість приміщення.

Чим очистити витяжку?

Для того щоб кухня залишалася чистою мало просто встановити витяжку, її потрібно регулярно очищати від накопичилася бруду і пилу. Багато господинь забувають робити це, в результаті ефективність використання витяжки знижується. Якщо фільтр у витяжці буде засмічений, він не зможе пропускати через себе достатню кількість повітря, в результаті чого сповільниться його циркуляція.

Якщо витяжка встановлена нещодавно, очищатися фільтр буде перший час легко. Для її очищення достатньо буде теплою проточною води і трохи миючого засобу. Якщо забруднення більш значні, фільтр від витяжки можна прокип’ятити протягом 10 хвилин.

В особливих випадках фільтр очищають за допомогою засобу для промивання зливних труб, розвівши порошок для чищення з гарячою водою і помістивши фільтр-це засіб на 10 хвилин. Після будь-якого виду очищення фільтр потрібно ретельно промити проточною водою.

Чим відмити жир з витяжки?

Не варто забувати про те, що крім внутрішнього забруднення, верхня панель витяжки також з часом покривається шаром пилу та жиру. Очищати поверхню потрібно регулярно, адже в процесі роботи витяжки жир піддається нагріванню і може зіпсувати конструкцію. Не використовуйте для очищення витяжки металеві губки, користуйтеся м’якими засобами, щоб не пошкодити поверхню. Також стежте за тим, щоб засіб не потрапило всередину кнопок, розташованих на витяжці. Застиглий жир потрібно відмивати з допомогою спеціальних жирорастворяющих коштів і теплої води.

Витяжка до і після чищення

Редакція bestfacts.com.ua радить по можливості обзавестися витяжкою для того, щоб довше зберегти кухню в хорошому стані і позбавити себе від неприємних запахів після приготування їжі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: