Люди здавна прикрашали своє тіло різними малюнками. Не зникла ця традиція і до наших часів. Багато хто зараз відправляються в салон для нанесення татуювання.

Що таке татуювання?

Татуюванням називають малюнок, нанесений на тіло шляхом травмування шкіри і впровадження під неї барвника. Вона є різновидом боді-арту і причистляется до однієї з форм сучасного авангардного мистецтва.

Процес нанесення татуювання

За часів первісно-общинного ладу завдяки татуюванню можна було зрозуміти, з якого племені людина і яке у нього соціальне становище. Пізніше тату стали наносити на тіло в якості прикраси або в пам’ять про певну подію або людину.

У якийсь період часу вважалося, що татуювання — це виключно чоловіча забава. Зараз вони популярні і серед жіночої половини людства. Із задоволенням прикрашають своє тіло татуюваннями люди різних віків.

Обладнання для нанесення татуювання

Деякі називають татуюваннями малюнки хною на тілі. Це помилкове визначення. Справжні тату наносяться за допомогою спеціальної машинки з мініатюрними голочками, які вібрують, створюють проколи на шкірі і заповнюють їх фарбою. У сучасних моделях такого обладнання пігмент надходить в голку автоматично через спеціальний отвір. Є машинки, які необхідно періодично вмочати в барвник.

Сучасна машинка для тату

Малюнок за допомогою тату машинки наноситься дуже точно і практично безболісно. Проколи дуже маленькі і неглибокі, завдяки чому судини практично не пошкоджуються. Клієнт відчуває лише легке поколювання і буває навіть засинає на столі майстра. В кваліфікованих салонах все обладнання ретельно стерилізується. Для малюнка використовуються фарбувальні пігменти високої якості.

Чому роблять татуювання?

Тату — це не просто красиво. Це спосіб виділитися і підкреслити індивідуальність. Багато чоловіків вважають, що тату на тілі дівчини надають їй жіночність і сексуальність.

Через вибране зображує відображається характер власника татуювання. Серед молоді модно наносити на тіло не малюнок, а якусь мантру, напис на санскриті, в якій кожна буква несе особливе смислове навантаження.

Завдяки татуюванню можна підкреслити достоїнства фігури і навпаки приховати недоліки. Головне — правильно підібрати малюнок. У цьому допоможе досвідчений майстер. Тату — це також спосіб замаскувати некрасивий шрам на тілі.

Редакція bestfacts.com.ua радить поставитися до такої процедури, як татуаж, дуже серйозно. Вивести малюнок з шкіри складно і болісно. Він залишається на тілі на все життя.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: