Безумовно, і ламинатное і паркетне покриття витримали рівне випробування часом, тим самим маючи однакове право на своє існування. Однак, питанням вибору на користь того чи іншого виду настилу все частіше задаються нинішні обивателі. Для того, щоб в кінцевому рахунку не помилитися, потрібно бути максимально поінформованим в даній області.

Якою буває паркет?

Складна тришарова конструкція, виконана з натурального дерева, здатна з легкістю протистояти високим перепадів температури і впливу вологи. Паркет розрізняють на штучний, набірний, масивний і щитової. Дані різновиди відмінні між собою різними критеріями, але в загальному розумінні все зводиться до типу кладки і основним видом використовуваної деревини.

Якісний паркет роблять з натурального дерева

Вибирати зразок покриття з наявною гамми слід конкретно під загальний дизайн інтер’єру, адже паркет покликаний поєднувати в собі два абсолютно протилежних постулату – помпезність зали для прийому гостей і домашній затишок.

Чим паркет відрізняється від ламінату?

Навіть самий дорогий ламінат здатний поступитися в якості паркетної дошки. Складно імітувати натуральний деревне настил, коли, у випадку з ламінатом, тебе чекає малоприємна штучне тактильне властивість покриття і передбачуваність нанесеного малюнка.

Паркетна дошка, на відміну від ламінату, з часом набуває все більш насичений колір і красиву фактуру. Складно переоцінити всі переваги такого продукту європейських майстрів, адже, на їхню думку, житловий простір повинні оточувати тільки ідеальні речі, виготовлені з душею.

Яка паркетна дошка – краще?

Одні з найбільш прийнятних за ціною і безумовно приємних за якістю паркетні дошки можна знайти в інтернет-магазині «Майстер Доставки». Позитивно зарекомендувавши себе протягом декількох років, сьогодні компанія співпрацює з провідними виробниками будівельних матеріалів для будинку і офісу. Співробітники магазину – експерти в сфері оздоблення інтер’єру, нададуть доречну кваліфіковану допомогу і дадуть корисну пораду – як зорієнтуватися в різноманітті паркетних дощок, щоб потім з вдячністю згадувати їх слушні поради.

На відміну від ламінату, паркет з часом стає гарнішою

Редакція bestfacts.com.ua радить при виборі підлогового покриття керуватися такими принципами і не забувати, що в наш час паркетна дошка визнається, як нев’януча класика, і донині продовжує виглядати стильно і красиво.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: