Липень і серпень вважаються найтеплішими місяцями в Єгипті. Потік туристів, як правило, влітку знижується, відповідно, ціни на тури в Єгипет кілька падають.

Відпочиваючих в літній сезон у цій країні менше з-за того, що частина туристів вибирають поїздки на Середземномор’ї, де тепла вода, як правило, лише у літні місяці. З кінця травня по вересень сонце агресивно впливає на європейську світлу шкіру, тому без захисної косметики на відпочинку влітку не обійтися. Найбільш оптимальний час для сонячних ванн – з 6 до 11 ранку. Чим довший відпочинок в Єгипті влітку, тим краще для організму: в цю пору року бажано зайвих 3-4 дні запланувати на акліматизацію.

Яка погода в Єгипті влітку?

Влітку температура повітря може досягати 50 градусів! Вода в Червоному морі нагрівається до 28-30 градусів. Стільки ж на вулиці вранці і ввечері. Вночі повітря трохи охолоджується.

Єгипет приваблює до себе спекою, морем і системою живлення

Утім, спека переноситься легше, ніж в середній широті завдяки сухого повітря і характерною для літа безвітряній погоді.

Що робити в Єгипті влітку?

У цьому час, чим більше проводиш відпочинок в море, тим краще. Важливо, щоб при цьому голова була покрита капелюхом. Щоб не розтанути під сонцем, займіться підводним плаванням. Дайвінг розвинений в Єгипті, тим більше що Червоне море славиться унікальною підводною флорою і фауною. Наприклад, в Шарм-Ель-Шейху корали і рідкісні види риб обов’язково зустрінуться навіть на мілководді. Тому-то часто люди купують тури в Єгипет в цей час року.

Підводний світ Єгипту вабить багатьох туристів і любителів дайвінгу

Влітку відвідайте Північну частину Єгипту – столицю Каїр, Олександрію або дельту Нілу. Мало хто з російських туристів цікавиться прісноводним відпочинком і круїзами по найдовшій річці в світі. А даремно! Від поїздок в пустелю, навпаки, краще утриматися. На місцеві базари краще ходити не в полуденну спеку, а з ранку раніше.

Увечері будь-який поважаючий себе готель надасть програму з аніматорами та дискотекою. Розважаючись, пам’ятайте, що в липні у арабів настає Рамадан – священний місяць, під час якого забороняються відверті вбрання, веселощі і куріння. Туристам в гостинній країні слід особливо поважати віру і звичаї мусульман.

Варто їхати з дитиною в Єгипет влітку?

В єгипетських готелях добре розвинена інфраструктура для дітей, однак від поїздок з дитиною влітку краще утриматися. Якщо вже по-іншому не виходить, не дозволяйте дітям засмагати без крему і парасольки. Гуляти по вулиці – тільки вечорами!

Незайвою буде легка одяг з довгими рукавами. В обідній час дитині краще влаштувати тиху годину, так як денне сонце протипоказане і маленьким, і дорослим. У жарких країнах не можна забувати про рясне пиття – 2-3 літра в день. Важливо: в Єгипті вода з-під крана небезпечна, пити і готувати їжу рекомендується тільки на бутильованій воді.

Редакція bestfacts.com.ua я бажає своїм читачам незабутнього відпочинку в будь-який час року.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: