Люди витрачають скажені гроші, щоб досягти бажаної зовнішності. Вони навіть не проти зробити сотню пластичних операцій, щоб бути схожим на кумира. Представляємо десятку безумців, які витратили шалені гроші заради знаменитої зовнішності.

1. Нефертіті

49-річна художниця з Лондона Найлин Намита зробила 51 пластичну операцію заради того, щоб бути схожою на Нефертіті. За 20 років, а саме тоді жінка вирішила, що в минулому житті була царицею, вона витратила 360 тисяч доларів.

Найлин Намита впевнена, що схожа на Нефертіті

2. Рудоволоса красуня з мультфільму

57-річна пенсіонерка Аннетт Едвардс шалено хотіла бути схожа на кролицю Джесіку з фільму «Хто підставив кролика Роджера». Жінка витратила 16 тисяч доларів на операції заради мультиплікаційного ідеалу.

Джессіка з мультфільму подобається багатьом

3. Краса на двох

Джанет Канліфф витратила 13 тисяч доларів щоб бути схожим на свою дочка Джейн, яка її молодша на 22 роки. В результаті тепер жінки схожі на сестер-близнючок.

Мати і дочка Канліфф

Сестри-близнюки Джо і Керрі Бертон одночасно підкоригували форму носа. Потім хірургія перетворилася в хобі та дівчата постійно разом лягали на стіл пластичного хірурга. Зараз сестрам 34 роки і у них імплантанти грудей, ліфтинг очей, ботокс і перманентний тату-макіяж.

Для Джо і Керрі Бертон пластична хірургія - хобі

4. Мати 14 дітей хоче бути схожа на Анжеліну Джолі

Надя Сулейман 2009 року народила восьмирняшек (всього у неї 15 дітей). Зараз вона хоче стати Анджеліною Джолі. У дівчини і актриси однакові брови і лоб. У перспективі мегамама хоче зробити ринопластику і збільшити губи.

5. Перетворитися на померлу

32-річний китаєць Джао Чанг змусив свою нову дружину перетворитися з допомогою пластики в померлу першу дружину. Дівчина погодилася. «Я не хочу ставати чиєюсь тінню, але і втрачати сім’ю я теж не хочу, – каже дівчина. – Мені залишається лише сподіватися, що пластика не зробить мене потворою».

Китаєць запропонував дівчині стати схожою на покійну дружину

6. Барбі

Багатодітна мама Міки Джей перетворилася на Майкла Джексона. Джей витратила на це близько 8 тисяч фунтів. Тепер вона професійно працює на сцені двійником поп-ідола.

Міки Джей стала професійним двійником

7. Барбі

Валерія Лук’янова за допомогою пластичної хірургії збільшила груди, змінила форму носа і розріз очей, видалила пару ребер, щоб зробити талію тоншою. В результаті дівчина «перетворилася» в живу ляльку Барбі.

Валерія Лукьянва з Одеси схожа на живу ляльку

8. Померти з особою Демі Мур

Дівчина з неоперабельною пухлиною мозку викладе хірургам 40 тисяч фунтів, щоб померти з особою Демі Мур. 29-річна Ліза Коннелл зробить ліпосакцію, ліфтинг брів, збільшить груди і поліпшить стан шкіри і зубів.

Стати схожою на Демі Мур було останнім бажанням Лізи Коннелл

9. Стати дияволом

39-річний охоронець Гевін Паслоу витратив 3552 фунта на подовження іклів, роздвоєння мови і нарощування рогів, щоб бути схожим на Диявола.

Вид Гевіна Паслоу може налякати не тільки ввечері, але і вдень

запрошує вас познайомитися зі статтею про найкрасивіших чоловіків старого Голлівуду.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: