Карвінгом називають художнє різьблення по каменю, дереву, льоду, а також по овочам і фруктам. Фруктово-овочевий карвінг має багату історію. Він зародився кілька століть тому в перенаселених країнах Південно-Східної Азії. З його допомогою прикрашали убогий, переважно рослинний домашній стіл.

В умілих руках фрукти і овочі перетворюються на шедеври

Техніка карвінгу розвивалася і вдосконалювалася впродовж кількох століть. Європейські кухарі стали використовувати цей спосіб для незвичайного, а тому і привабливого оформлення ресторанного столу.

Фруктово-овочевий карвінг можна освоїти самостійно

Сьогодні демонстрація різьблених композицій з овочів та фруктів є обов’язковим компонентом кулінарних виставок і продуктових шоу.

Різьба по гарбузам

Хеллоуїн — свято, коли гарбузовим карвінгом займаються всі без винятку. В одних виходить звичайний зубастий Джек-ліхтар, інші створюють шедеври.

Шедеври Рея Виллафана

Рей Виллафан — викладач мистецтва в мічиганської школи — відкрив свій талант, прикрашаючи зі своїми учнями клас до Хелловіну.

На шедеври Рея Виллафана хочеться дивитися не тільки в Хеллоуїн

Трохи пізніше він залишив педагогічну діяльність і присвятив себе мистецтву. Неймовірні скульптури з гарбузів зробили його відомим на просторах всесвітньої павутини.

Роботи Виллафана завжди впізнавані

Скульптор працює не тільки з цим матеріалом. Йому подобається творити з піску і снігу.

Більшість роботи Рея Виллафана витримані в жанрі хоррору

Шедеври Мерилін Сандерленд

Художниця Мерилін Сандерленд довгий час займалася переважно образотворчим мистецтвом, потім спробувала працювати з деревом, а потім і з гарбузами. Їх вона вважає своїм улюбленим матеріалом.

Мерилін Сандерленд працює з сухими гарбузами

Найчастіше художниця декорує тверді гарбуза-горлянки, які широко використовуються для виготовлення судин. Наприклад, з них роблять калебасу, які добре знайомі всім любителям чаю мате.

Гарбуза в руках художниці стають дивом

Фруктові букети

У всі часи квіти вважалися одним з найбільш прекрасних подарунків, але з розвитком карвінгу у них з’явився гідний конкурент — фруктовий букет.

Зібрати такий фруктовий букет зовсім нескладно

Такий подарунок, смачний, свіжий, запашний і одночасно дуже гарний, не може залишити байдужим нікого. Його можна подарувати мамі, подрузі, сестрі, та і багато чоловіків будуть від нього в захваті. Оригінальність такого подарунка не може викликати сумнів, він несподіваний і незвичайний. Єдиний його недолік — недовговічність.

Фруктовий букет своїми руками

Шедеври домашнього карвінгу

Карвінг поступово перестає бути технікою, доступною лише обраним. Так оформляються не тільки столи для фуршетів і весіль, але і сервіруються столи для домашніх урочистостей.

Професіонали використовують спеціальні ножі, але для початку підійдуть звичайні

Маючи гострі ножі, навіть без спеціальної підготовки можна вирізати незвичайні прикраси для страв.

Троянди з полуниці за кілька хвилин велика Кількість посібників і керівництв дозволяє освоїти техніку, не виходячи з дому. Головне — бажання навчитися.

З допомогою карвінгу ви перетворите кавун оригінальне блюдо

Різьблені їстівні прикраси зроблять будь-який святковий стіл оригінальним і незвичайним.

Карвінг для початківців.Троянди з картоплі — легко! впевнена, що освоївши цю техніку, ви здивуєте своїми роботами рідних і близьких. Ми також запрошуємо вас познайомитися зі статтею про найбільших фруктах в світі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: