Кожен при слові маніяк трохи здригнеться і відразу подумає про неосяжну людської жорстокості і параної.

Психологи кажуть, що у маніяків спостерігаються серйозні психічні відхилення. І багато в чому насильства та вбивства собі подібних пов’язані з вродженими захворюваннями або з психологічними травмами, які вони отримали в дитинстві.

У світі чимало маніяків-убивць, які жорстоко позбавили життя тисячі ні в чому не винних людей. І ось лише найменша частина самих жорстоких маніяків в світі, яких запам’ятали за два останніх століття.

Педро Алонсо Лопес

Цей чоловік вже кілька десятиліть «красується» у Книзі рекордів Гіннеса, як самий жорстокий маніяк у світі.

Колумбійський серійний вбивця народився 8 жовтня 1948 року. У 1983 році його визнали винним у 53-х вбивствах. Всі вони були вчинені на території Еквадору.

Педро Алонсо Лопес - жорстокий маніяк

Причетність Педро Лопеса ще до 57 вбивств довести не вдалося. Є відомості, що чоловік скоїв ще близько 240 вбивств в Колумбії і Перу.

Звідки що береться

Педро Лопес став сьомою дитиною з тринадцяти в сім’ї переконаною і дуже жорстокої повії. У хлопчика 8 років застукали під час статевого акту з власною сестрою — вона була на рік молодша за свого брата. Після інциденту хлопчик казав, що вони займалися сексом за обопільною згодою. Тоді Лопеса покарали досить суворо і це, мабуть, залишило відбиток і позначилося на його ставленні до жінок. Мати Лопеса викинула сина на вулицю, де останній жив деякий час, харчуючись недоїдками зі сміттєзвалищ. Трохи пізніше дах і їжу Педро запропонував незнайомий чоловік. Він привів хлопчика у свій будинок і протягом декількох років не випускав звідти. Катував, ґвалтував і позичав іншим педофілам за символічну плату. Втім, хлопчик від такого життя зміг втекти. Педро прихистила літня сім’я американців. І забезпечила житлом та їжею. Трохи пізніше Лопеса віддали в школу для сиріт. Але і там 12-річний Педро пережив сексуальне насильство з боку вчителя. А далі, аж до повноліття Педро жив жебрацтвом та дрібними крадіжками. Так само він викрадав автомобілі для магазинів, в яких продавали автозапчастини. Свої дії він здійснював в компанії таких же відчайдушних підлітків.

Небезпечний маніяк на волі

Як тільки Педро Лопес виповнилося 18 років, він здійснив своє перше серйозне злочин. Молодий чоловік зґвалтував власного господаря і вбив, здерши з нього шкіру. Аналогічна доля спіткала і трьох колишніх клієнтів Лопеса. Він їх знайшов і вбив. Втім, суд порахував, що той час, який Педро провів у руках педофіл, можна вважати пом’якшувальною обставиною. За вбивства він отримав тюремний термін за все на 8 років. Але і за ґратами Лопес не заспокоївся. Він у період відбування покарання позбавив життя чотирьох співкамерників. Але за діяння не був засуджений. Як тільки Педро Лопес відсидів покладений восьмирічний термін, вийшов на свободу.

Серія вбивств

На волі Педро Лопес взявся за старе. Він ґвалтував своїх жертв, а після цього душив. Вбивцю спіймали випадково місцеві жителі. Вони його затримали при спробі зґвалтування дівчини. Поліцейським маніяк зізнався у всіх своїх гріхах і вказав місце, де зробив масове поховання. В могилі знаходилися тіла більше п’ятдесяти жінок і дівчат. Втім, за словами самого божевільного, на його рахунку близько 300 жертв, злочини були вчинені на територіях Еквадору, Перу і Колумбії.

Суд

В Еквадорі смертна кара не передбачена, тому Педро Лопес дали максимальний термін – 20 років ув’язнення. Але через 16 років маніяка таємно відпустили. Причина – співпраця з колумбійськими слідчими та зразкову поведінку. Після три роки Лопес провів у спецлечебнице.