Неймовірні трюки ротом може витворяти уродженець Анголи. 20-річний молодий чоловік на ім’я Франциско Домінго Жоакіма з міста Самбизанга витворяє справді шокуючі речі м’язами обличчя. Пару років тому на популярному хостингу Youtube з’явилися відео, головним героєм яких став анголець. Ролики стали дуже популярні серед інтернет-користувачів. Настільки, що чоловіком зацікавилися представники книги рекордів Гіннеса.

Рот до вух, хоч завязочки приший

Трохи пізніше Франциско став героєм всесвітньо відомої книги рекордів. Його рот назвали найбільшим в світі. В те місце, куди звичайні люди кладуть їжу, житель Анголи поміщає зовсім недоречні для трапези предмети. Приміром, рекордсмен запросто може засунути в свій рот банку з-під Кока-Коли. Більше того, перед очима здивованих глядачів фантастичний чоловік зміг 14 разів за одну хвилину дістати і засунути в рот банку ємністю 0,33 літра. І при цьому, Жоким з набитим ротом примудрявся розмовляти. Зараз Франциско намагається теж саме проробити вже з півлітрової тарою. Коли цей трюк вдасться, самий великий рот на планеті відправиться ще 10 пачок сигарет.

А на одному з конкурсів гігантських ротів, який проходив в Італії, Франциско Домінго Жоакіма при всіх підтвердив свою репутацію. Учасникам було необхідно помістити у власний рот пляшки, кавові миски і тарілки. Правда, не одночасно, а по черзі.

Франциско Домінго - володар найбільшого рота

І в цьому випробуванні у молодої людини гідних конкурентів не виявилося. Після цього було виміряно рот Франциско. Він склав рівно 16,99 сантиметрів. Варто відзначити той факт, що рот ангольця може розтягуватися куди завгодно, в будь-яку сторону. Як зізнається сам рекордсмен, він давно мріяв про попадання в книгу рекордів Гіннеса. Тому, як тільки його ім’я з’явилося на сторінках авторитетного видання, він став безмірно щасливим.

Ну а перед тим, як потрапити під телекамери і стати на суд фахівців з книги рекордів Гіннеса, Жоакім демонстрував свої незвичайні здібності на стадіонах і ринках рідного міста. Крім того, що хлопець до себе в рот може засунути жерстяну пляшку та інше кухонне начиння, Франциско ще може «поцілувати» себе у будь-яку частину обличчя. Молодий чоловік з легкістю покриває губами власне обличчя. Він розтягує їх до немислимих розмірів, тому з боку здається, що такі речі звичайна людина витворяти просто нездатний.

Щоб стати рекордсменом, Жоакім не докладав жодних зусиль. Він ніколи не тренував м’язи свого обличчя і не намагався розтягнути рот до максимального ступеня. Шкіра у молодої людини з народження виявилася сильно еластичною. Тому таку незвичайну здатність вже у свідомому віці він вирішив обернути собі на користь.

Франциско Домінго потрапив в Книгу рекордів Гіннеса до Речі, факт, якому може позаздрити майже кожен житель планети. Франциско Домінго, якого, до речі, друзі називають Chiquinho або Чинхо, ні разу не ходив до стоматолога. І при цьому, зуби у нього майже ідеальні. Це доводять фотографії, за якими можна вивчати ротову порожнину.

Містер фантастика

Є на планеті ще люди, у яких присутні здібності, загалом-то, не придатні для життя. Приміром, житель Великобританії по імені Гаррі Тернер може тягнути свою шкіру, як гуму. Молодий чоловік відомий більше під псевдонімом людина-тягучка. Чоловік вже потрапив на сторінки знаменитої книги Рекордів Гіннеса, як тільки продемонстрував таку здатність: він зміг відтягнути шкіру від власного живота на рекордні 15,8 сантиметрів. При цьому, відтягнута була тільки шкіра, а не жирові складки. Останні у людини, який відрізняється дистрофічних статурою, просто відсутні.

Гаррі Тернер - унікальна людина

Таким незвичайним «талантом» Гаррі Тернер зобов’язаний рідкісного захворювання. Воно називається синдром Елерса-Данлоса. Це системне захворювання сполучної тканини, яке вражає не тільки шкіру, але і зв’язки і навіть внутрішні органи.

Даремні надздібності

По суті, містер «Гумовий рот» і Людина-тягучка в життя ніяк не можуть застосувати свої здібності, крім як для того, щоб порадувати публіку. Існують і інші навички, які практичного застосування не мають. Та й сенс перетворювати такі таланти в необхідні навички відсутня. Ось ще кілька надздібностей, які абсолютно марно дані людині.

Сталеві яйця

Чоловік по імені Йонг Хсуен показав світові свою здатність володіння стародавньою технікою кунг-фу «Сталеві яйця». Шаоліньський чернець показав, що може безболісно переносити сильні удари в пахову область. Таку оборонну тактику називають так само «черепашачий панцир». Майстер стилю може втягувати свої яєчка в тіло, тим самим ховаючи їх у своєрідний панцир.

Самий витривалий чоловік

Всього в світі не більше десяти майстрів, які знають і володіють такою технікою. А під час демонстрації своєї здатності Йонг отримав не один найсильніший удар між ніг, і при цьому тільки посміхався і жартував. До речі, перед виступом молодий чоловік піддався медичному обстеженню. Воно показало, що геніталії Хсуена чудово функціонують і знаходяться на своїх місцях. Тому про обман в експерименті мови йти не може.

Великий і жахливий рыгатель

А ось інший молодий чоловік Підлогу Ханн надходить зовсім не культурно. Він рыгает прилюдно. І робить це досить гучно. Звуковий еквівалент його відрижки дорівнює 108 дБ (щоб уявити, наскільки це голосно, варто знати, що у їдучого поїзда звук близько 90 дБ, у електричної дрилі — 100 дБ, у злітаючого літака – 120 дБ). Таку дивну здатність Підлоги увічнили в книзі рекордів Гіннеса.

Підлогу Ханн - володар марною здібності

Втім, такий талант вже приніс практичну користь. Рыгатель розповів, що одного разу врятував дівчину, яка була піддана критиці грабіжника. Ханн видав свій оригінальний звук, не шкодуючи сили. І грабіжник кинувся навтьоки від своєї жертви. Втім, дівчина теж злякалася і побігла в іншу кімнату.

Підкорювач тенісних ракеток

І ще одна безглузда здатність. Акробат «Капітан Фродо» може затягнути себе через тенісну ракетку (те місце, де натягнута сітка). Француз працює акробатом, жонглером і шпагоглотателем в пересувному цирку каже, що на таке здатний кожен.

Підкорювач ракеток Капітан Фродо

І для такого фокуса досить самостійно зміщувати і повертати на місце суглоби. Правда, процедура досить неприємна і болюча.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: