Спочатку пневматичну зброю служило лише для розваги і спортивних цілей. Ще в радянські часи в парках культури і відпочинку у кожному тирі юрмилися десятки людей. Діти променивали гойдалки та каруселі, а дорослі посиденьки на лавочках, на право постріляти по мішенях. Тоді пневматичні гвинтівки називали «духовушки» і кожна з них була прикута ланцюгом до прилавка. Втім, нікому і в голову не приходило забирати це зброя. І це з тієї простої причини, що пневматика була слабенькою. Навіть з п’яти метрів свинцева кулька не пробивала і одяг.

І зараз, у часи тотального прогресу, звичайну «духовушку», яка була схожа на іграшці, перетворили в справжню бойову зброю. А справжня чоловіча натура завжди мала майже непереборну тягу до зброї, щоб під останнім не малося на увазі. Причому, сильна половина людства, в більшості своїй, намагається дістати все найкраще і сильне. Наприклад, якщо мова йде про мисливському ножі, значить сталь у нього повинна бути дамаська або булатная, а рукоятка неодмінного з кістки. І навіть вже не важливо, що це засіб полювання пролежить у піхвах в самому дальньому ящику. Аналогічна картина і з пневматичною зброєю.

Втім, для того, щоб визначити, який же пневматичний пістолет самий потужний, треба постріляти з кожного, причому в однакових умовах. Але це можуть зробити лише одиниці, тому залишається лише читати про кращих моделях.

Втім, в огляді найбільш потужних пістолетом за основу беруть «швидкість кулі». Майже вся пневматика газова, тобто працює на енергії стисненого у балон СО2, вони стріляють патронами типу ВВ. Вони омедненными кулями калібру 4,5. І при середній швидкості польоту кулі в 150 метрів в секунду з відстані 15 метрів можна пробити дірку в пляшковому склі.

Самий потужний пневматичний пістолет Варто відзначити, що в Росії самооборона, а так само полювання з пневматикою заборонені. Втім, спортивні «перестрілки» на свіжому повітрі (ті, що за межами міста або в спеціально відведеному місці) не скасовували. До того ж, пневматичну зброю, за законодавством, є у вільному продажу, і його навіть можна носити.

Американська гармата

Експерти та консультанти в один голос твердять, що найпотужніший із зарубіжних пістолетів – це американське виріб Crosman C 31. У цього газобалонного пістолета типу є подовжений ствол без нарізів. Саме тому у нього досить непогана початкова швидкість кулі. Вона досягає 151 метра в секунду. Сам пістолет добре лежить в руці і не поганий у зверненні.

Пістолет Crosman З 31

У цього пневматичного пістолета є фибероптические нитки, що використовуються як прицільні пристосування. Вони зроблені для того, щоб забезпечити влучну стрільбу, навіть у випадку, якщо видимість погана. У Crosman C 31 в дуже економному режимі налаштований витрата балона з вуглекислим газом. Тому одного балончика цілком достатньо на сотню, а то й більше пострілів. У пістолета присутній неавтоматичний запобіжник, а так само напрямна планка для кріплення лазерного целеуказателя або кріплення ліхтаря. Калібр Crosman C 31 4,5 міліметра. В магазині ж поміщається рівно 18 кульок-кульок. Важить пневматичний пістолет всього 680 грамів.

Бойкот шпані

Ось для тих, хто хоче придбати пневматичний пістолет не для того, щоб він припадав пилом на антресолях, а не приховує причину покупки і каже «шпана набридла!», самий підходящий варіант пістолет Beretta. Це майже точна копія його прототипу – бойової вогнепальної зброї Беретта 92.

Беретта 92

І не кожен хуліган зможе з першого погляду зрозуміти, який же пістолет в руці у людини. Тут відразу починає працювати психосоматика.

Російський лідер

А ось, що стосується пневматичних лідерів російського виробництва. Тут фахівці кажуть, що найпотужнішим пістолетом є вироби фірми «Аникс». Компанія зібрала пневматичний пістолет напівавтоматичного типу. Прототипом цього виду зброї став бельгійський браунінг під назвою «Хай Пауер». У цього пістолета самовзводная система, тому для пострілу потрібно всього лише зняти запобіжник, а потім натиснути на курок. Аникс А-112 тут же почне стріляти. В його магазині рівно 15 сталевих куль сферичної форми. Аникс має калібр 4,5 міліметрів. Одного балончика з вуглекислим газом вистачає приблизно на 50 пострілів. До речі, і швидкість сталевої кульки в момент вильоту зі ствола цілком пристойна, вона дорівнює 150 метрів в секунду. Фахівці кажуть, що куля Аникса з п’ятнадцяти кроків здатна виконати в скляній пляшці дірку.

У цій пневматики сталевий нарізний ствол. Виробники використовували під час створення пістолета запатентовану схему «рухомий ствол». Це означає, що кульки подаються з магазину завдяки самовзводной системі. І витік газу при пострілі мінімальна. Ці якості дозволяють збільшити потужність стрільби.

Аникс А-112

Важить пневматичний пістолет всього 980 грамів. Крім усього іншого, він досить зручний і добре лягає в долоню.

У моделі пістолет Аникс А – 112 розроблено спортивний варіант. На нього виробникам видали сертифікат спортивної пневматики. Дульна енергія, яка використовується доходить до 7,5 Дж. До цієї величини можна додати досить високу для такої зброї швидкість кулі-кулі. Тому вийде, що Аникс чи не самий потужний пістолет серед пневматичних подібного класу.

Пневматичну зброю До речі, схожі показники є у західних моделей Crosman C11/С21/С31, KWC KM42 ZDHN, Crosman 357 або 6.

Здивуванню немає меж!

Якщо говорити про пневматичну зброю, то не можна не згадати про гвинтівках. Думки професіоналів щодо самої потужної розходяться, але багато хто все-таки називають найпотужнішою в світі Quackenbush 0.458 калібру. Вона стріляє кулею вагою 32 грами, яка летить зі швидкістю до 214 метра в секунду і потужністю дуловою енергії до 650 Дж. Ще одна гвинтівка, до якої пневматичної пістолета далеко – це південнокорейське виріб Dragon Career Slayer калібру 12,7 міліметрів класу РСР. Для стрільби вона використовує стиснене повітря. Ця гвинтівка стріляє кулями вагою 16-20 грамів. Таке зброя призначена для полювання на дрібну дичину. Принаймні, про це повідомляє інструкція. Втім, кажуть, що Dragon Career Slayer подстреливали навіть кабанів, ведмедів і зубрів, а так само козуль і вовків.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: