Прийнято вважати, що хлопчик перетворюється в чоловіка в процесі статевого дозрівання. В цей час один з ділянок його головного мозку, а саме, гіпоталамус, починає виробляти гормон, який відповідає за утворення сперматозоїдів.

Тому вже в ніжному віці будь хлопчик може стати молодим батьком. Як правило, статеве дозрівання у хлопчиків припадає на вік 11-13 років. В цей час, чисто теоретично, він може стати батьком. Втім, в історії, список самих молодих батьків не такий вже і великий.

Самий молодий тато у світі

Шокуюча інформація з’явилася на початку 2009 року. Одночасно буквально у всіх газетах Великобританії з’явилася дуже цікава стаття. У ній йшлося про 13-літньому хлопчика по імені Альфі Паттен. Саме він, за деякими даними, самий молодий тато у світі. Його подружка — 15-річна Шантелли Стидманн. Дівчинка народила Альфі доньку Мейсі.

Як заявляли журналісти, дівчина пішла на вагітність і пологи не просто так, а цілком свідомо. Шантелли Стидманн, кажуть, просто хотіла прославитися. І темою для розмови про собі обрала — малолітня батьківство і материнство.

Тим не менш, новоспечені батьки заявили, що ніколи не замислювалися про славу. І тепер, коли про парі заговорив увесь світ, хочуть просто спробувати побудувати щасливу сім’ю і забезпечити своїй дитині комфортне майбутнє.

Самий молодий тато у світі Однак, через кілька днів після того, як у світ вийшли статті про самому молодому татові в світі, кореспонденти почали дізнаватися цікаві подробиці. Виявляється, молода мешканка Британії була не так вже й вірна батька своєї дитини. Деякі молоді люди почали заявляти, що мали статеві стосунки з Шантелли. Отже, теоретично кожен з них міг би бути батьком дитини. Журналісти нарахували щонайменше 12 молодих людей.

Після таких заяв, було вирішено провести аналіз ДНК. Він показав, що насправді батьком маленької Мейсі є зовсім не 13-річний Альфі Паттен, який вже звикся зі статусом «наймолодший тато в світі». Біологічним батьком дівчинки є хлопчик, на рік старший заявленого — 14-річний Тайлер Баркер. До речі, молодий чоловік заявив, що не проти піклуватися про свою дочку.

Тим не менш, малятко залишився виховувати 13-річний Альфі. Його і його обраницю Шантелли вирішили відгородити від нападок журналістів. Спеціально для цього суд Англії заборонив публікувати будь-яку інформацію про результати аналізів ДНК в пресі. Але ось юристам все-таки не вдалося домогтися заборони на оприлюднення цих даних в друкованих ЗМІ. Тому з цікавими фактами зміг познайомитися будь британець.

Найцікавіше, що букмекери Англії вже почали робити ставки на тих, хто насправді є батьком маленької дитини Шантелли. Між іншим, фаворитами небайдужих стали зовсім інші хлопці, які зовні були «більш мужніми, ніж названий батько Альфі».

Варто зазначити, що спори за звання самого молодого батька в світі тривають. А у Великобританії кількість вагітностей у віці до 16 років — найвище, ніж в інших країнах світу. За один лише 2006 року в країні завагітніло більше семи тисяч дівчат, яким ще не виповнилося 16-ти років.

Між тим, наймолодшою мамою в світі стала п’ятирічна!!! дівчинка.

Самий молодий тато в Росії

Втім, Росія від Великобританії не відстає. І в нашій країні досить підлітків, які в ніжному віці стають батьки. Так, в 2011 році прославилася сім’я з села Альняш Пермського краю. 15-річна дівчинка Анастасія народила дитину своєму двоюрідному брату Михайлу. Хлопчикові на той момент було всього 14 років.

Як тільки Настя дізналася, що вагітна, тут же прийняла рішення залишити дитину. Але повноцінної сім’ї з братом у неї так і не вийшло. Міша відмовився від власного чада, а його родина припинила допомагати родичці. Знайомі говорили, що син Насті Вадим зовсім не від Міші. Більш того, як тільки дівчина завагітніла, колишні закохані тут же розійшлися.

Наймолодшому батькові в Росії 14 років. Від нього завагітніла сестра

А вийшла близькість між братом і сестрою наступним чином. Майбутніх молодих батьків виховувала мама Михайлика. Її рідна сестра і мама Насті була позбавлена батьківських прав. В один момент стосунки брата і сестри стали близькими, через деякий час дівчинка завагітніла. Рідна мама Насті, як тільки дізналася про стан дочки, відновилася в правах, а тітка відмовилася від племінниці.

Самий літній батько в світі

У Книзі рекордів Гіннеса є запис прямо протилежна. Вона містить інформацію про самому старому батька в світі. Фермер з Індії по імені Рамджита Рагхава у віці 94 років взяв на руки свого новонародженого сина. Малюка йому народила 50-річна дружина Сакунтала Деві.

Завдяки таким цифрам з паспорта Рамджита став найстарішим батьком у світі. Найдивовижніше, що в 94 роки чоловік став батьком вперше в житті. Дружина індуса-рекордсмена Деві народила цілком здорового хлопчика. Причому, пологи протікали без ускладнень в самій звичайній сільській лікарні селища Хархода. Він знаходиться в 70-ти кілометрах від міста Делі.

Рамджит Рагхава - самий старий батько в світі

До речі, Рамджита Рагхава розповів про те, як зберегти майже вічне батьківське здоров’я і дожити до похилого віку. Виявляється, щоб не відчувати дискомфорту від віку і радіти паспортним років дуже довго, потрібно щодня з’їдати половину кілограма мигдалю. Але не в пусту, а з вершковим маслом і запиваючи суміш трьома літрами молока. Самий літній тато каже, що йому насправді набагато більше ста років. І це незважаючи на те, що за документами йому всього лише 94 року

Самий старий тато в світі в юності був борцем. І зараз він упевнений, що завжди буде близько сина і побачить, як росте хлопчик. Більш того, Рамджита Рагхава стверджує, що померти просто так йому не вдасться. До праотців чоловік, за власними словами, відправиться тільки після укусу чорної змії. А це малоймовірно.

Проте, найцікавіші заяви самого старого тата ще попереду. Виявляється, зовсім скоро рекордсмен планує завести ще одну дитину. Рамджит Рагхав навіть запрошує журналістів до себе в гості років через 10, щоб ті переконалися, що чоловік буде виглядати так само, як і зараз.

Варто зазначити, що індійська земля досить багата на самих старих батьків. Тут же був зареєстрований попередній рекорд. У 2007 році фахівці Книги рекордів Гіннеса зафіксували дивний випадок – у місцевого фермера на ім’я Нану Рам Йоги на світ з’явився 21 дитина. На момент народження малюка чоловікові було 90 років. Рамджит Рагхав цей рекорд поборов на чотири роки. І зупинятися на досягнутому результаті не має наміру.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: