Російські вчені винайшли телевізор, а російські режисери навчили весь світ театру. Хто ж з російських зробив найбільше досягнення?

Великі російські вчені

Їх знає весь світ. Вони зробили те, що було не підвладне сильним світу цього. Вони відкрили «російську науку», про яку заговорив увесь світ.

Павло Миколайович Яблочков, який все життя пропрацював звичайним електротехніком в Парижі. Саме він, непримітний на вигляд «роботяга», винайшов першу в світі електричну лампочку. Вона горіла недовго і мала світло неземної сили. Вона була непридатна для маленьких приміщень, але широко використовувалася в освітленні вулиць і великих приміщень. Але завдяки Яблочкову з’явилися ентузіасти, які змогли створити ту лампочку, яка висвітлює наші будинки і квартири.

Лампи розжарювання винайшов російський вчений

Олександр Попов у 1895 році створив унікальний апарат, що працює без проводів за допомогою електромагнітних хвиль. Це радіо — найбільше завоювання російської людини, незамінний помічник будь-якого жителя планети. Американці і англійці пропонували шалені суми, щоб Попов продав їм свій винахід. Він твердо відповідав, що все що він придумав — належить не йому, а його Батьківщині.

Доля завжди була прихильна до росіян. Всі перші світові винаходи належать російській людині.

Американський вчений російського походження В. К. Зворикін винайшов телевізор

В. К. Зворикін створив перший в світі електронний мікроскоп і перший телевізор. Завдяки його винаходу, щасливі власники телевізорів 10 березня 1939 року стали дивитися перші регулярні телевізійні програми, які транслювалися з телевізійного центру на Шаболовці.

І перший літак у світі винайшов російський — А. Ф. Можайський. Складна конструкція апарату змогла вперше підняти людину в небо.

Перший руської космонавт Юрій Гагарін став найвідомішою людиною в світі

Російські вчені винайшли перший у світі супутник, балістичну ракету і космічний корабель. Саме нашим співвітчизникам вдалося створити перший квантовий генератор,гусеничний трактор і електричний трамвай. Вони завжди йшли попереду — російські вчені, яким вдалося прославити нашу країну.

Росіяни не тільки змогли підкорити світ. Вони відкрили нові землі, давши можливість всьому світу заглянути в незвідані куточки планети.

Знамениті російські мандрівники

Два брати, два сільських хлопця: Харитон і Дмитро Лаптевы. Вони присвятили своє життя подорожей і досліджень Півночі. Організувавши Велику Північну експедицію в 1739 році вони досягли берегів Північного Льодовитого океану, відкривши всьому світу нові землі. Море Лаптєвих — відомо всьому світу, завдяки їх мужності і завзятості в освоєнні дикого Півночі.

Фердинанд Петрович Врангель очолив експедицію для вивчення Східної Сибіру. Він відкрив світу маловідомі науці місцевості і склав детальну географічну карту північного узбережжя Східної Сибіру.

Микола Михайлович Пржевальський досліджував Уссурійський край, відкривши невідомі до цього географічні об’єкти. Він став першовідкривачем гір Алтынтаг в Центральній Азії. Весь світ дізнався про знамениту кінь Пржевальського.

Миклухо-Маклай у 1870 році відправився в Нову Гвінею, де провів 2 роки, вивчаючи ці землі, знайомлячись з культурою диких племен, їх звичаями і релігійними обрядами. У 1996 році, на 150-річний ювілей мандрівника, ЮНЕСКО присвоює йому звання «Громадянина світу».

Мандрівник Юрій Сенкевич мав величезну популярність

Наш сучасник — Юрій Сенкевич провів понад 100 досліджень виживання людини в екстремальних умовах. Він брав участь в антарктичній експедиції, не раз був на Північному полюсі. Його знаменита програма «Клуб мандрівників» мала мільйонну аудиторію.

Можливо не кожен читав книги і не знайомий з їх творчістю. Але не дивлячись на це, їх імена знайомі кожній людині, тому що вони генії нашої епохи.

Популярні на весь світ російські письменники

Лев Толстой — граф, мислитель, почесний академік, видатний письменник світу. Він мав надзвичайні здібності до вивчення іноземних мов. Дивлячись на народ, він навчався переносити всі труднощі життя. Гріючи руки біля печі, він тут же высовывал їх у кватирку на мороз, щоб навчитися не тільки ніжитися в теплі, але і не боятися холоду. Він пошив для себе парусиновий халат, в якому ходив по хаті, а вночі він заміняв йому простирадло. Він хотів бути схожим на Діогена.

Книги Льва Толстого вважаються класикою у всьому світі

Його не цікавила світське життя. На балах він був розсіяний, думаючи про своє. Панни вважали його нудним, тому що він не намагався підтримувати світські бесіди, які для нього були порожніми розмовами. Він написав багато книг, якими зачитується весь світ. Його «Анна Кареніна» та «Війна і мир» — стали світовими бестселерами.

Федір Достоєвський був другою дитиною з 6 дітей сім’ї. Батько був священиком, лікарем в лікарні для бідних. Мати належала до купецького роду. Він вчився читати по книгах Старого та Нового Завіту. Він знав Євангеліє з самого дитинства.

Він 4 роки провів на каторзі, пішовши потім в солдати. Він був проти влади, яка зреклася християнської моралі і дозволяла проливати кров російського народу. У його книгах повно гіркоти. Багато хто вважає його найбільш «депресивним» письменником нашої епохи. Але він створив твори, вплив яких сильно позначилося не тільки на культуру Росії, але і Заходу.

У Булгакова була безтурботна юність, яку він провів у найкрасивішому місті Києві. Він мріяв про безтурботного і вільного життя, але твердий характер його матері і працьовитість батька-професора прищепили у нього авторитет до знань і презирство до неуцтва.

Михайло Булгаков один з найзагадковіших російських письменників

Здобувши освіту, він працював у військових шпиталях і був сільським лікарем. Він рятував людські життя, борючись із хворобами. Він лежав у тифозною гарячці, кожен ранок думаючи, що це його останній день. Саме хвороба кардинально змінила його життя. Він залишив медицину і почав писати.

«Брати Турбіни», «Собаче серце», «Майстер і Маргарита» — принесли письменникові посмертну світову славу. Почалося тріумфальний хід творів Булгакова, які переведені на багато мов світу.

Росіяни завоювали світ у всіх напрямках. Нашими книгами зачитуються. Пісні і фільми стали частиною зарубіжної культури.

Знамениті на весь світ російські співаки та актори

Федір Шаляпін — російський бас, народний артист з 1918 року. Протягом трьох років він співав у Великому і Маріїнському театрах, виконуючи тільки перші партії. Оперний співак, голос якого неможливо переплутати ні з ким. Він любив народні пісні та романси, наповнюючи простір навколо потужним голосом з багатими тембровими відтінками.

Волею долі йому довелося покинути Росію. З 1922 року він співав тільки за кордоном. Але не дивлячись на це, світ вважає його видатним російським співаком.

Федір Шаляпін найвідоміший російський співак

Її голос знають у всьому світі. Це жінка-легенда. З п’яти тисяч людей вона стала єдиною дівчиною, яку обрали на конкурсі хор П’ятницького. Людмила Зикіна — кумир 60-их і ідеал для наслідування у всі часи. Її «Оренбурзький хустку» і «Тече річка Волга» співають в усьому світі. Вона не любила бути «сірою посередністю». Вона носила яскраві вбрання і мала слабкість до коштовностей.

Вона була важливою персоною і мала дружбу з представниками влади. Її любили всі: від селянина і робітника до кремлівського міністра. Вона була втіленням російської жінки, російської душі. Вона — видатна співачка, голос якої став символом Росії.

Марк Бернес — красень чоловік, підкорювач жіночих сердець, співак, актор, секс-символ епохи свого часу. У 15 років йому вперше вдалося побувати в театрі, і він захворів їм на все життя. Він мріяв про сцену. Він був розклеювачем афіш і працював закликальником на вечірні вистави. Він прагнув якомога ближче бути до цього храму мистецтва.

Марк Бернес настільки популярний, що його портрети друкують на марках

Свою першу маленьку епізодичну роль він зіграв у фільмі «Людина з рушницею». У фільмі він співав «Хмари над містом встали». Після прем’єри фільму про нього заговорила вся країна.

Граючи у фільмі «Два бійці», він був упевнений, що це його остання роль у житті. Режисер був незадоволений ним, роль «не йшла». Майже два місяці його мучили, намагаючись створити образ. І, можливо, йому довелося б попрощатися з кіно, але його врятувала недосвідчена перукарка. Зайшовши підстригтися, Бернес потрапив до неї в руки. Вона «обкорнала» його прекрасну шевелюру під нуль. Побачивши це, особа режисера освітилося посмішкою. Це був той образ, який він так довго шукав. За виконання ролі в цій картині уряд нагородило Бернеса орденом Червоної Зірки. У 1965 році він став Народним артистом Росії.

Інокентій Смоктуновський — провінційний актор, який приїхавши до Москви, не зміг вступити до театрального училища. Ця невдача «подарувала» світу з цього видатного актора. Влаштувавшись в театр-студію при «Мосфільмі», він одразу ж отримує епізодичну роль у фільмі «Солдати». І це стало зльотом в його кар’єрі. Після закінчення зйомок він грає в «Ідіоті», вражаючи своєю грою, переходами і нюансами з одного стану в інший. Йому пророкували всесвітню славу, і це пророцтво збулося. Неабиякий, багатогранний талант Смоктуновського закріпив його репутацію, як кращого актора сучасності.

Сучасні російські актори заслуговують особливої уваги. На сайті bestfacts.com.ua є докладна стаття про найкрасивіших сучасних акторів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: