Собаки бувають різними – і небезпечними, і милими, і агресивними. Треба сказати, що агресивними собаками є не тільки представники бійцівських порід, але і деякі сторожові породи, і навіть декоративні.

Найагресивніші бійцівські породи собак

Агресивною може бути будь-яка собака, якщо її неправильно виховати. Це відомо всім. І все ж, заводчики стверджують, що є злі та агресивні породи собак. До таких відносяться собаки бійцівських порід, яких спеціально виводили для участі в боях.

Однією з найбільш погано контрольованих і агресивних собак бійцівської породи визнаний Гуль Донг. Його друга назва – Пакистанський мастифф або бульдог. Він надзвичайно пластичний, сильний і мускулистий. Представники цієї породи важко піддаються дресируванню. Особливу агресивність вони проявляють по відношенню до інших собак. Навчити Гуль Донга здатний тільки досвідчений кінолог.

Пакистанський мастифф - одна з найбільш агресивних собак

Здатні напасти на людину і пітбультер’єри. Такі випадки трапляються досить часто. Над цією собакою легко втратити контроль, вона відноситься до домінантним типом. Багато країн світу ввели заборону на розведення пітбулів.

Пітбультер'єри виводилися як злісна бійцівська порода

Бриндизская бійцівська собака маловідома. Її виведенням займається бриндизская і албанська мафія. Представники породи – це суміш кане корсо, ротвейлера і пітбультер’єра. У місцевого населення ці собаки виконують роль сторожа. Беруть участь на арені в кривавих боях бриндизские бійцівські собаки мають успіх і дозволять заробляти великі суми їх власникам.

Бриндизские бійцівські собаки дуже агресивні

Багато бійцівські собаки заборонені для розведення в ряді країн. Такими є наступні породи: преса-канаріо, тоса-іну, американський пітбультер’єр, аргентинський дог, неаполітанська мастифф, бандог.

Злі сторожові породи собак

Несе сторожову службу собака володіє розважливістю і здатна розрізняти сторонні шуми. Вона веде себе спокійно, але тільки до тих пір, поки не відчуває загрози для довіреного їй простору.

Злих сторожових собак заводять для охорони житла

Сторожові собаки, на відміну від охоронних, ніколи не гавкають просто так. Вони спочатку попереджають про свою присутність і здатні самостійно приймати рішення. Деякі сторожові породи особливо агресивні і злі – це кавказькі вівчарки, добермани, ротвейлери.

Кавказька вівчарка – надійний сторож зі складним характером

Відомо, що саме кавказької вівчарки належить титул найкращого і надійного сторожа. При грізною зовнішності, ці собаки наділені ще й лютою вдачею.

Кавказька вівчарка-одна з найпопулярніших сторожових порід

У кавказців дуже складний характер, тому до дресирування і виховання слід ставитися з усією серйозністю. Такий собаці не обійтися без спеціального курсу дресирування і соціалізації, в іншому випадку лютий характер кавказької вівчарки може стати загрозою, в тому числі і для її господаря.

Ротвейлер – сторожова собака, небезпечна для сторонніх

Про те, що ротвейлер відноситься до числа найбільш злих собак, відомо всім. З-за добре розвиненого почуття території, порода нерідко використовується, як сторожова. Територію, на якій живе ротвейлер, він вважає своєю власністю. Саме це і робить з нього прекрасного сторожа.

Ротвейлер небезпечна порода сторожових собак

Загрозу несе не злісний характер ротвейлера, а його чималі габарити, з-за яких він стає небезпечним для оточуючих. Щоб собака не несла в собі загрози, вона повинна отримати тривалий наполегливе виховання і в обов’язковому порядку пройти серйозну дресирування. Ротвейлер є службовою собакою, їх активно використовують в поліції, в армії, в МНС. Собаки чудово піддаються дресируванню, і при правильному вихованні дуже врівноважені і спокійні, але тільки для своїх.

Доберман Пінчер – найбільш небезпечна сторожова собака

Однією з найбільш злісних порід собак визнана порода доберман пінчер. Вона входить у десятку найбільш агресивних і злих. Собаки цієї породи є сторожовими. Доберман був виведений з метою отримання собаки міцної статури з відмінними сторож.

Виховання добермана вимагає уважного підходу, важливо нічого не пропустити, так як в подальшому можуть виникнути серйозні проблеми. За цією породою давно закріпилася слава некерованою і злий.

Доберман Пінчер одна з найбільш небезпечних порід

Сама злісна порода собак

Перше місце серед найбільш злісних собак, по одному з думок, займає американський стаффордширський тер’єр. Його називають справжнім человеконенавистником. Згідно проведених досліджень, самої злісної названа такса. Дослідження проведене вченими Пенсільванського Університету. Вони спостерігали за шістьма тисячами обраних для дослідження порід. Такса, за їх спостереженнями, намагалася напасти і вкусити кожного перехожого, супроводжуючи своє прагнення шаленим гавкотом.

Стаффордширський тер'єр вважається самої злий породою собак

Одна з найбільш злісних собак – чихухуа. Причина їх злісного характеру в нестабільній психіці і слабких нервів. Ряд кінологів самими злісними вважають дворняг з-за їх непередбачуваності.

Якщо робити висновок про саму злісної в світі собаки, виходячи з багаторічної статистики нападу собак на людину, то на першому місці виявиться пітбультер’єр. Як відомо, ця собака готова атакувати буквально будь-якого супротивника. У багатьох країнах ця порода заборонена.

У самих злих собак бувають і антиподи — кишенькові порода. На сайті bestfacts.com.ua є стаття про самих маленьких собачок, в тому числі про тих, які за розміром не більше банки кока-коли.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: