Разом з ринковою економікою в Росії почали з’являтися престижні професії і не дуже. Затребуваність різних спеціальностей почав диктувати ринок.

Звідси з’явилася і відповідна зарплата за той чи інший праця, оскільки попит народжує пропозицію. І щоб не помилитися з професією або перекваліфікуватися на більш високооплачувану і престижну, потрібно стежити за змінами на ринку праці. Отже, які ж самі затребувані професії в 2012 році. Почнемо наш рейтинг з менш затребуваних.

Фахівець туристичної сфери

Туристичний бізнес в Росії стрімко набирає обертів. Йому пророкують велике майбутнє, і саме тому у Внз відкривають нові спеціальності «готельного сервісу і туризму». Заробити в цій сфері можна від 10 до 25 тисяч рублів.

Інженер — затребувана професія майбутнього Розробка нових та оптимізація існуючих рішень оцінюється в середньому в 40-60 тисяч рублів.

Лікар-стоматолог

Професія лікаря сьогодні, як і завжди, актуальна. Тільки за працю медики отримують досить скромну зарплату. Втім, у великих містах фахівці не повинні загубитися. Там, як правило, працює величезна кількість приватних клінік.

Высоковостребованная і добре оплачувана професія - лікар

Лікар може підібрати для себе досить гідне місце роботи. Найприбутковіша медична спеціальність – це стоматолог. Зарплата зубного становить 15-25 тисяч рублів на місяць. Однак у престижних центри з хорошою репутацією стоматолог може отримувати і 65 тисяч рублів на місяць. На ринку праці постійно затребувані і фармацевти. Але їх праця цінується набагато менше. Ставка, як правило, становить 15-22 тисяч рублів на місяць.

Менеджер

Під досить двозначним словом «менеджер» насправді ховається багато вакансій. Наприклад, менеджер по роботі з клієнтами, менеджер по рекламі, продажу або персоналу. Всім перерахованим фахівцям потрібно як мінімум середню спеціальну освіту. За отримані знання і представлені навички претендент може отримати від 25 тисяч рублів.

Менеджер - дуже затребувана вакансія у багатьох сферах бізнесу

Точна сума заробітку залежить, природно, від обов’язків і досвіду роботи. Зараз найбільш затребувані фахівці з підбору кадрів і персоналу. А в деяких компаніях чекають спеціалістів для проведення тренінгів та управління персоналом. Якщо така професія вам до душі, то можна піти на курси додаткової освіти. Втім, більше цінуються люди, які здобували вищу освіту за цією професією. Диплом підвищить здобувача в очах роботодавця і підніме престиж. Варто відзначити, що в десятці найбільш затребуваних професій в Росії знаходиться і менеджер по закупкам. Така людина отримує від 35 до 55 тисяч рублів на місяць. Ця професія навряд чи втратить найближчим часом свою актуальність.

Водій

Як не дивно, але саме така професія, як водій теж потрапила в список найбільш затребуваних. Кожен поважаючий себе і процвітаючий керівник хоче мати персонального водія. Це плюс до репутації бізнесмена.

Програміст — найбільш затребувана професія в Росії Адже більшість компаній, які націлені на розвиток, хочуть мати свій ресурс в інтернеті. І тут мало сайт, потрібно його підтримувати. Саме через бажання автоматизувати свій бізнес директора шукають талановитих і виконавчих програмістів. З часом їх популярність буде лише зростати.

Так чи інакше, 2012 рік не найкращий час для зміни роботи, кажуть експерти. Ситуація на ринку праці зараз досить непроста. Тому перш ніж написати заяву про звільнення, краще зайвий раз подумати. А якщо ж назріло питання про пошук або освоєнні нової професії, то краще прорахувати кращий варіант і вивчити найбільш затребувані професії в Росії.

Але знаходяться люди, для яких величина зарплати не найголовніше в житті. Вони хочуть займатися улюбленою справою або приносити користь іншим людям. Пропонуємо вам почитати статтю про найрідкісніших професій в світі, за які люди теж отримують чималі гроші і дуже затребувані через свою рідкісність.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: