Як визначити хто везучий, а хто ні? Це непросте питання. Є гороскоп везіння, можна довіритися його висновків. Визначено соціологами щасливі імена. А найщасливіша людина у світі живе у Хорватії.

Самий везучий знак зодіаку

Згідно так званого зодіаку везіння, найбільш везучим знаком називають Овен. Чи взагалі існує залежність вдачі людини від його знаку зодіаку або немає – є різні думки. Хтось стверджує, що тільки сама людина може зробити себе щасливим, а є ті, хто вважає, що людина народжується невезучим або везучим.

Народжені під знаком овна бувають щасливі в житті

З’ясовано, що в різних розіграшах найчастіше виграє Овен. Так само люди це знака нерідко вельми успішні в кар’єрі, їм вдається впоратися практично з будь-якою поставленою задачею. Саме життя вони звикли сприймати, як цікаву гру.

Гороскоп везіння стверджує, що успіх в іграх та вікторинах у Овнів пов’язана з їх сприйняттям процесу гри. Їх цікавить сам процес, відчуття азарту та отриманий адреналін, а не виграш.

Популярний і везучий актор Роберт Дауні-молодший, по знаку зодіаку овен

Овнам протегує планета Марс, як відомо Марс – непереможний бог війни. Можливо, що і це впливає на те, що Овни – дуже везучі люди. Ще одна сфера везіння Баранів – фінансова. Фінансові питання, що вважаються сложнорешаемыми для багатьох, ними вирішуються без якихось труднощів. Склавши всі перераховані фактори, гороскоп везіння зробив висновки про те, що більше всього в житті щастить саме Овнам.

Овни особливо щасливі в грошових справах

Сама везуча жінка в світі

Зібравшись з’ясувати, хто з жінок найщасливіша і везуча, претенденток треба шукати зовсім не в аристократичному суспільстві і не серед тих, хто займається шоу-бізнесом. Найбільш везучій у світі є проста англійка, яка довгий час залишається безробітною. В минулому вона – працівник банку. З-за проблем зі здоров’ям, їй довелося залишити роботу. Її прізвище – Ліз Денайл.

Коли у жінки з’явилося багато вільного часу, вона почала брати участь у різноманітних лотереях і конкурсах. До свого здивування, призи буквально посипалися на неї. Вигравала Ліз завжди без праці.

Ліз Денайл сама везуча жінка в світі

Вся її квартира сповнена призами. За твердженням «щасливиці», завдяки розпродажу непотрібних призів, вона безбідно живе. Їй вдалося виграти домашній кінотеатр, телевізор LCD, різноманітну побутову техніку, ігрові приставки. Якось вона навіть відправилася в подорож, завдяки отриманій у якості призу п’ятиденному туристичною путівкою в Кенії.

Ліз Денайл деякий своє везіння вважає дивним

Везуча жінка розповіла, що бувають дуже дивні призи. Такими вона вважає виконаних з картону в повний зріст мультиплікаційних героїв. Ліз сказала, що участь у конкурсах і вікторинах і часте отримання виграшів робить її життя цікавіше і веселіше. Існування таких, як Ліз Денайл вселяє впевненість у тому, що на світі все-таки існують дуже везучі люди.

Найщасливіші імена

Вчені і соціологи вирішили з’ясувати, які з імен є найбільш вдалими. Вони досліджували окремо чоловічі і жіночі імена. Найщасливішою і вдалою вважається та жінка, чиє ім’я – Олена. Навіть у російському фольклорі всі знають Олену-Премудру. Найчастіше саме Олени стають керівниками, у жінок з ім’ям Олена зазвичай великі накопичення.

Жінки по імені Олена вважаються найбільш везучими

Олени завжди впевнено рухаються по кар’єрних сходах. Згідно з дослідженнями соціологів, фортуна прихильна до все тим же Еленам. Якщо ж розглянути везіння з точки зору швидкого досягнення матеріального благополуччя, то тут лідирують жінки, названі чоловічими іменами, це Євгенії, Валентини і Олександри.

Дослідження чоловічих імен дало цікаві результати. Найуспішнішими іменами визнані Олександр і Борис, адже їхні імена перекладаються як «захисник» і «славний в боротьбі». Найбільший успіх Борисам і Александрам забезпечений в бізнесі, нерідко у них видне положення в суспільстві. Для цих чоловіків робота стоїть на першому місці.

Саме щасливе чоловіче ім'я - Борис

Успіх своїм володарям так само приносять імена Дмитро і Сергій. Вони уміють знаходити компроміси, будувати діалоги, завжди впевнено рухаються до мети. Виходить, що називаючи свого дитини при народженні, треба підійти до цього питання серйозно. Адже кожен хоче, щоб його дитина стала самим везучим і щасливим у світі.

Самий щасливий людина в світі

Є людина, якій щастить на протязі всього його життя. Це викладач музики з Хорватії. Його прізвище – Фрейн Селак. Весь світ дізнався про нього в 2003-му році, коли він купив лотерею і виграв мільйон доларів. Цей лотерейний квиток був першим, який Фрейн придбав за останні сорок років. З тих пір про нього заговорили, як про самому везучу людину на землі.

Фрейн Селак найщасливіша людина в світі

Як виявилося, везіння «переслідувала його все життя. Він побував у семи катастрофах, де були жертви, але завжди залишався неушкодженим. Він впав разом з зійшли з рейок поїздом в крижану воду, падав з распахнувшейся двері летить аероплана і був пасажиром автобуса, слетевшего з дороги в річку. Так само він вибрався з спалахнув автомобіля незадовго до вибуху, був збитий міським автобусом і вистрибнув з машини, яка потім зірвалася з обриву. Дивно, що все це сталося з однією людиною. Він носить прізвисько «Щасливчик».

Прислів’я «дурням щастить» часто себе виправдовує. А самим розумним людям в світі доводиться попотіти, щоб досягти успіхів. За даними англієць Деніел Таммет навчився ділити і множити багатозначні числа у віці чотирьох років після нападу епілепсії.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: