Годинник займають важливе місце серед аксесуарів політиків. Це практично єдиний відкритий показник економічного становища. Різна нерухомість, літаки, яхти найчастіше, знаходяться далеко від чужих очей. Годинник на руці видно майже завжди.

Хороші годинник - річ статусна

Який годинник носить Володимир Путін?

Марка: Patek Philippe

Вартість: близько $60 тис.

Країна виробник: Швейцарія

Володимир Путін носить годинник на правій руці. Його вибір — марка Patek Philippe Perpetual Calendar. Годинники виконані з білого золота і декоровані вручну. Вони консервативні і досить дороги. Їх часто вибирають заможні люди: політики, бізнесмени і глави держав.

Patek Philippe Perpetual Calendar - гідний вибір

Марка: Blancpain

Вартість: менше $10-11 тис.

Країна виробник: Швейцарія

Blancpain — ще одна знаменита марка, яку можна побачити на руці Путіна навіть частіше, ніж першу. Годинник Blancpain Leman Aqualung Grande Date більш демократичні, але теж відрізняються високою якістю. Цікаво те, що політик час від часу дарує їх прямо з руки.

Годинник Blancpain Leman Aqualung Grande Date від президента отримав слюсар

Так, у 2009 році Путін не зміг відмовити в проханні і презентував годинник слюсареві Віктору Загаевскому під час візиту на військовий завод «Конструкторське бюро приладобудування», а трохи раніше політик подарував годинник синові пастуха в республіці Тува. На руці Путіна бачили годинник і інших марок, наприклад, IWC.

Який годинник носить Дмитро Медведєв?

— Марка: Breguet Classique Moon Phase

— Вартість: €200 32

— Країна виробник: Швейцарія

Хоча Дмитро Медведєв з’являється на публіці в найрізноманітніших годинах, від стодоларових Swatch Wee Hours до швейцарських Jaeger-LeCoultre Master, безумовним фаворитом екс-президента є Classique Moon Phase. Годинник інкрустовані білим золотом і здатні працювати без підзаводу 46 годин.

Колекція годинників Дмитра Медведєва досить велика

Який годинник носить Сергій Лавров?

— Марка: Blancpain Leman ref. 2860

— Вартість: $11 000

— Країна виробник: Швейцарія

Сергій Лавров, постійно присутній на міжнародних заходах самого високого рівня, зробив вибір на користь класичних швейцарських годинників з сапфіровим склом і ремінцем з крокодилової шкіри.

Міністр закордонних справ вибрав ту ж марку годин, що і президент

Який годинник носить Сергій Шойгу?

— Марка: Breitling Emergency

— Вартість: $5 000

— Країна виробник: Швейцарія

Вибираючи годинник, Сергій Шойгу зробив акцент на надійності і функціональності. Хронограф Emergency Mission володіє складним титановим корпусом, що захищає від зовнішніх пошкоджень, вміє виявляти відрізки часу з точністю до десятих часток секунди, а в екстрених ситуаціях виконує функцію радіомаяка, передаючи сигнал лиха в радіусі 350 км.

Сергій Шойгу носить годинник з функцією радіомаяка

Який годинник носить Геннадій Зюганов?

— Марка: Omega De Ville Prestige

— Вартість: $2 800

— Країна виробник: Швейцарія

Ходить чимало чуток про колекції дорогих годин головного комуніста, але на публіці Геннадій Зюганов з’являється у відносно скромних Omega De Ville Prestige. До появи хронометра Omega Зюганов визначав точний час по ще більш простим Longines і навіть годинах Чистопільської заводу.

Зюганов звик носити годинник на лівій руці

Який годинник носить Сергій Собянін?

— Марка: Frederique Constant

— Вартість: $1 100

— Країна виробник: Швейцарія

Годинник Сергія Собяніна стали цікавити пресу після того, як він зайняв пост мера Москви. Прес-секретар мера відразу зробила підкріплену фотографіями заяву, про те, що Собянін віддає перевагу прості і функціональні Frederique Constant — механіка з автопідзаводом, шкіряний ремінець і класичний вигляд.

Як багато політики, Собянін вибирає швейцарські годинники

Який годинник носить Дмитро Пєсков?

— Марка: Richard Mille RM 52-01

— Вартість: $620 000

— Країна виробник: Швейцарія

Одруження прес-секретаря президента Дмитра Пєскова з відомою фігуристкою Тетяною Навкою змусило багатьох по-новому подивитися на весільні традиції. Випущені обмеженим тиражем (всього 30 штук) годинники, які Тетяна подарувала своєму чоловікові, ще довго хвилювали публіку. Стильний турбійон зводить похибка визначення часу до мінімуму. Годинник захищені ударостійким корпусом.

Весільний подарунок Навки довго обговорювалося в мережі

Який годинник носить Ігор Сєчін?

— Марка: Rolex, 218206

— Вартість: $62 000

— Країна виробник: Швейцарія

Rolex не найпопулярніша годинна марка у російських політиків, але саме їх вибрав для себе Ігор Сєчін. З його годинами пов’язана цікава історія. Існує традиції, за якою при запуску будівництва ГЕС в першу заливку бетону керівники кидають яку-небудь особисту річ. Відкриваючи створення «Барсучовской» ГЕС, Ігор Сєчін разом з губернатор Ставропольського краю Валерій Гаєвський кинули свій наручний годинник у бетон. Фотограф Алешковский у своєму блозі припустив, що частиною ГЕС стали «командирські годинники», ціна яких не більше 5 тисяч, а не коханий Сечіним Rolex.

Годинник Ігоря Сечіна стали частиною «Барсучовской» ГЕС

Який годинник носить Володимир Якунін?

— Марка: A. Lange & Sohne, Lange 1 Tourbillon

— Вартість: $176 000

— Країна виробник: Німеччина

Глава РЖД Володимир Якунін може дозволити собі найдорожчі речі, стосується це і годин. Ювілейна модель A. Lange & Sohne випущена в 165 примірниках. Годинники мають кілька циферблатів, а корпус із спеціального сплаву «твердого золота» додатково захищає унікальний механізм.

Якунін вибрав ювілейні годинники, випущені до 165-річчя виробника

Який годинник носить Рамзан Кадиров?

— Марка: Greubel Forsey, Tourbillon 24 Secondes Contemporain

— Вартість: $280 000

— Країна виробник: Швейцарія

Глава Чечні Рамзан Кадиров теж любить дорогі і ефектні речі. До речі, за словами політика, годинник він не купує, а отримує в подарунок від заможних друзів. Щоправда, хто саме подарував йому Greubel Forsey, Кадиров вирішив не уточнювати.

Рамзан Кадиров отримав годинник в подарунок

Який годинник носить Андрій Костін?

— Марка: Breguet, Tourbillon Automatic Power Reserve

— Вартість: $138 000

— Країна виробник: Швейцарія

Андрій Костін — один з не багатьох відомих росіян, яким не доводиться пояснювати наявність дорогих аксесуарів – дохід президента ВТБ дозволяє йому вибирати кращі наручний годинник. Breguet Костіна володіє золотим корпусом, срібним циферблатом, сапфіровим склом і ремінцем зі шкіри алігатора.

Президент ВТБ Андрій Костін може собі дозволити дорогі годинники

Який годинник носить Павло Астахов?

— Марка: Rolex, Oyster Perpetual — Day-Date II

— Вартість: $51 000

— Країна виробник: Швейцарія

Павло Астахов, як і Ігор Сечин, визначає точний час за годинником фірми Rolex. Day-Date II відрізняються великим водонепроникним корпусом, виготовленим з платини 950-ї проби, і заспокійливим блакитним циферблатом. Крім того, виробник стверджує, що ці годинники стали першими, показують повну назву днів тижня.

Улюбленою маркою Павла Астахова є Rolex

У 2011 році Павло Астахов, відправившись у відрядження в Якутію, був тепло зустрінутий президентом Республіки Саха і отримав від нього золоті годинники. Астахов досить швидко передарував їх Олександру Павлову — батькові 13 дітей.

Який годинник носить Валентина Матвієнко?

— Марка: Chanel, Chanel J12 Quartz 33mm H1420

— Вартість: $32 500

— Країна виробник: Швейцарія

Валентина Матвієнко — одна з найвпливовіших жінок-політиків, яка не особливо женеться за точними механізмами. Акуратні кварцові годинники від Chanel повністю задовольняють запити спікера Ради Федерації. Годинник Chanel – це більше мода, ніж точний час, тому корпус і ремінець виконані з кераміки. Модель прикрашена білими діамантами.

Валентина Матвієнко вміє підбирати аксесуари

Який годинник носить Микола Валуєв?

— Марка: Graham Grand Silverstone Luffield

— Вартість: $17 500

— Країна виробник: Швейцарія

Знаменитий боксер Микола Валуєв, навіть змінивши рукавички на діловий костюм, вибирає годинник спортивного стилю. Graham – це максимум функціоналу, брутальності і ніяких надмірностей. Корпус зі сталі, ремінець з каучуку – справжній Микола Валуєв в світі дорогих годин.

Микола Валуєв носить досить великі годинники

Який годинник носить Ельвіра Набіулліна?

— Марка: Dubey & Schaldenbrand, Aerodyn Date

— Вартість: $4 750

— Країна виробник: Швейцарія

Голова Центробанку Ельвіра Набіулліна носить годинник не самої відомої швейцарської марки Dubey & Schaldenbrand. Aerodyn Date не відносяться до найдорожчим годинником, але виглядають дуже ефектно – сталевий корпус і білий гільоширований циферблат з римськими цифрами робить годинник схожими на класичні моделі середини 20 століття.

Годинник Ельвіра Набіулліна виглядають скромно

Який годинник носить Анатолій Чубайс?

Марка: Ulysse Nardin

Вартість: $5300

Країна виробник: Швейцарія

Голова ради директорів РАО «ЄЕС» Анатолій Чубайс вважає за краще носити якісні, але не дуже дорогі швейцарські годинники Ulysse Nardin GMT +/- Big Date.

Корпус годинника Чубайса виконаний зі сталі

Модель випущена в двох варіантах — зі сталевим і золотим корпусами. За словами Анатолія Борисовича, він волів більш дешевий варіант.

Який годинник носить Петро Авен?

Марка: Patek Philippe

Вартість: від $19 тис. до $26 тис.

Країна виробник: Швейцарія

Петро Авен — президент Альфа-Банку — носить імпортні годинники Patek Philippe Annual Calendar з корпусом, виконаним з білого металу. Рекомендована швейцарська ціна на цю модель в платиновому корпусі — не менше $19 тисяч, але не більше $26,5 тисяч.

Годинник з календарем Петра Авена

Який годинник носить Юрій Лужков?

Марка: Patek Philippe

Вартість: $18 тис.

Країна виробник: Швейцарія

Колишній московський мер Юрій Лужков носить наручний годинник Patek Philippe Calatrava, ціна яких становить 18000 доларів. Також у нього були помічені годинник з чистого золота з портретом Пушкіна на задній панелі корпусу, які були подаровані йому на двохсотріччя поета компанією Breguet. Фірма відома тим, що постачала годинник ще двору імператора Олександра I. Годинник цієї марки журналісти помітили на руці Олексія Міллера, Германа Грефа.

Лужков носить елегантні офісні моделі

Який годинник носить Роман Абрамович?

Марка: Rolex

Вартість: від $19 тис.

Країна виробник: Швейцарія

Роман Абрамович часто змінює годинник, але це завжди Rolex. В його колекції є Rolex Daytona, ціна яких від 29000 доларів, золоті наручні годинники Rolex Oyster Perpetual Date Submariner (від 19000 доларів) та інші моделі.

Кращими годинами Роман Абрамович вважає Rolex

Редакція bestfacts.com.ua хотіла б відзначити, що політики обирають, якщо не найдорожчий годинник у світі, то однозначно, якісні та солідні. На їх смак цілком можна покластися, якщо ви не обмежені в коштах.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: