Є люди, які почавши наносити на тіло малюнки, вже не можуть зупинитися. Багато зірок наносять татуювання, нерідко їх можна бачити і на тілі футболістів. Є список «чемпіонів» по нанесенню.

Найбільш татуйована жінка у світі

Є жінка, яка майже повністю вкрита татуюваннями. Її називають «Ілюстрована діва». Прізвище рекордсменки за кількістю нанесених на тіло малюнків – Джулія Гнус.

Джулія Гнус найбільш татуйована жінка на Землі

А почалося все не від великої любові до тату. Від природи вона страждала від порушення пігментного обміну. Щоб приховати шрами на ногах, жінка завдала перші невеликі татуювання, проте результатом залишилася незадоволена. Далі вона продовжила нанесення, але вже кольорових татуювань. Пройшло зовсім небагато часу, і малюнки покрили всі видимі місця на тілі жінки.

Джулія зізналася в інтерв’ю, що у неї залежність від тату. Вона завдала татуювання так само і на закриті ділянки, і навіть на обличчя. За її словами, це дозволяє їй відчувати себе впевнено і не комплексувати з приводу плям, шрамів, які тепер приховують різнокольорові малюнки на найрізноманітніші теми.

Абсолютно все тіло Джулія Гнус покрите татуюваннями

Серед картинок багато зображень відомих людей, є так само мультиплікаційні герої. Сьогодні прізвище Гнус можна знайти в Книзі рекордів Гіннеса. Примітно, що усі малюнки були нанесені на тіло Джулії одним майстром.

ТОП найбільш татуйованих людей

Серед татуйованих людей планети можна назвати десять прізвищ, на чиєму тілі тату займає найбільшу площу. На першому місці молодий чоловік на прізвище Рік Дженест. Малюнки на його тілі зробили татуювальники Монреаля. На обличчі Ріка зображений череп.

У десятку найбільш татуйованих людей входить так само Lucky Diamond Rich. Відомо, що у нього татуювання є навіть на яснах. Джулія Гнус, як найбільш татуйована з жінок, теж потрапила в ТОП.

На тілі Ріка Дженеста безліч татуювань

Вкрите тіло тату Тома Леппарда, якого називають «Людиною-леопардом». Його тіло покривають малюнки, що нагадують плями на тілі леопарда. Ще один любитель котячих — Деніс Авнер. Він покрив тіло смугами, а так само змінив свої зовнішні дані, щоб стати максимально схожим на полює кота.

Тому Леппард став схожим на леопарда після того, як зробив татуювання

На 75 % покрите барвистими татуюваннями тіло ще одного любителя тату. Його прізвище — Kala Kaiwi. Він володіє тату салоном і сам є його живою рекламою. У десятку найбільш татуйованих так само увійшла жінка, на тілі якої 2,5 тисячі татуювань. Це Elaine Davidson.

У Еріка Спарге все тіло вкрите малюнками, що зображують зелену луску. Його називають «Людина-ящірка». Зображеннями вкрите тіло літературного критика прізвища Etienne Dumont, а так само людини, який визнаний самим модифікованим на планеті. Його прізвище Pauly Mowery.

Самі зірки татуйовані

Чимало любителів наносити на тіло малюнки є серед знаменитостей. Одна з найвідоміших – Анджеліна Джолі. Предметом гордості Коліна Фаррелла є татуювання на плечі. На його думку, вона допомагає йому здобувати перемоги над жіночими серцями. Колін воліє носити сорочки з коротким рукавом і майки, щоб демонструвати розмальоване плече.

Анджеліна Джолі продовжує робити татуювання

Спину Сьюзан Сарандон прикрашають наколки у вигляді ініціалів її дітей. Імена дітей є прикрасою тіла і всім відомого Джонні Деппа. На його шкірі в цілому більше десяти малюнків.

На руці Меган Фокс красується портрет Мерилін Монро, тату є так само у Скарлетт Йоханссон. Дрю Беррімор виявилася куди сміливіше в нанесенні на тіло малюнків і символів. У неї є татуювання на спині, на правій нозі, на лівому стегні і на животі.

Не залишилася без татуювань і Шарліз Терон. У 1991-му році на правій щиколотці у неї з’явився малюнок, що зображає двох рибок, а на її правій ступні намальований квітка лотоса.

Татуювання Шарліз Терон

Серед зірок чимало бажаючих додатково прикрасити себе за допомогою тату. Список може бути нескінченним.

Татуйовані футболісти

Не відстають від зірок в нанесенні на тіло татуювання і спортсмени, в тому числі – футболісти. Так Девід Бекхем всі наявні татуювання присвятив своїй родині, а ними у нього покрито майже все тіло.

Тіло футболіста Девіда Бекхема покрите татуюваннями

Є більше двадцяти малюнків на тілі Марко Матерацці, і кожен для нього має своє значення. Плече Андрія Шевченка прикрашає дракон. Сам він не коментує причину появи на його тілі подібної татуювання.

На руках Златана Ібрагімовича розміщені дати народження всіх членів сім’ї, а так само імена і прізвища близьких родичів на арабській мові. У Франческо Тотті є зображення римського гладіатора, а у Дієго Марадони – є малюнки Фідель Кастро і Че.

Самий татуйований чоловік у світі

Наостанок слід з’ясувати, хто ж володіє найбільшою кількістю татуювань на планеті. Його ім’я – Лаки Даймонд Річ. На його тілі знаходиться кілька шарів татуювань.

Лаки Даймонд Річ самий татуйований чоловік у світі. Малюнки покривають його тіло в кілька шарів

Щоб не залишилося ділянок тіла, на яких немає тату, молодий чоловік завдав малюнки навіть на ясна, вуха і шкіру під нігтями. Розмалювавши все тіло, Лаки вирішив не зупинятися. Зараз він покриває себе третім шаром татуювань. На цей раз малюнки робляться червоним кольором. Так він поставить власний рекорд.

Правда, деякі вважають, що розумні люди татуювань не роблять, а відрізняються від товариства іншими якостями. Наприклад, за даними bestfacts.com.ua Мерілін Вос Савант у віці 10 років мала IQ 228. Детальніше про найрозумніших дітей у світі можна прочитати тут.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: