Місця, в яких зазвичай живуть привиди, у всіх легендах і страшних історіях часто повторюються. Свої привиди є в різних країнах світу, в тому числі в Росії і в країнах Європи.

Де «живуть привиди»?

Вважається, що найбільш ймовірні місця для появи привидів – це кладовища, старі будинки, замки. Мешкають привиди поблизу від місць, де хтось загинув. За твердженням парапсихологів на кладовищах «живе» дух самого першого похованого там людини, який і є так званим «господарем».

Привиди часто селяться в старовинних замках

З нез’ясовних причин, часто привиди вибирають для «життя» середньовічні замки Шотландії, Ірландії та Англії. Швидше за все, це пов’язано з тим, що багато аристократичні сім’ї зберігають свої страшні родинні таємниці, що стали причиною появи фамільних привидів. Центром існування привидів здавен була Англія. Більше інших міст багате легендами про привидів Лондон.

Самі страшні привиди в Європі

Найбільше в Європі поширені такі привиди, як чорні монахи і білі дами – це темні тіні і білі розпливчасті фігури, які люди періодично бачать в старовинних будинках і середньовічних замках.

«Чорна черниця»

Відомо про «Чорної черниці», що мешкає в Англійському замку. Згідно з легендою, цією черницею є Сара Уайхед, яка приходить у банк, в надії відшукати там свого брата. Брат був в свій час службовцям цього банку, але був звинувачений у підробці чеків. Сару так приголомшило те, що донині вона шукає свого брата в стінах банку.

Привид будинку на Беверлі-сквер

Одне із самих страшних привидів мешкає в Лондоні в будинку на Беверлі-сквер. Кажуть, що кілька людей померло лише від виду цього привиди. За однією з версій, привид з’являється в образі маленького хлопчика, померлого від страху в своїй кімнаті. За іншою версією привидом є молода дівчина, яку хотів спокусити рідний дядько. Щоб уникнути домагань, вона нібито викинулася з вікна.

На Беверлі-сквер є свої легендарні привиди

Третя версія свідчить, що привид з’являється перед людьми у вигляді бледнолицего чоловіки. Бажаючи побачити одне із самих страшних привидів Лондона, туристи перетворили будинок на Беверлі-сквер на місце паломництва.

Острів Повелья

Загадковим місцем Венеції вважається острів Повелья. Він закритий для туристів, а поліцейські катери курсують вздовж берегів острова. На острові стоїть дзвіниця дванадцятого століття. Любителі непізнаного стверджують, що з боку цієї дзвіниці часто чути дзвін.

Привиди живуть у дзвіниці на італійському острові Повелья

Відомо, що в часи Римської імперії на острів звозили гинути всіх заражених чумою. Історія повторилася в шістнадцятому столітті. Повелья став місцем, куди привозили тих, хто заразився бубонною чумою. Їх валили у величезні ями і залишали помирати. Кажуть, що крики цих нещасних час від часу лунають над островом. Кілька століть потому острів став грати роль карантинного пункту. В минулому столітті на острові побудували будинок престарілих. Після того, як головлікар скоїв самогубство, Повелья спорожніла, люди не побажали більше повертатися на цей острів.

Привид Анни Болейн

Згідно легендам, обезголовлений привид жінки багато років блукає по сходах замку Тауер. Ця жінка – Ганна Болейн, яка була другою дружиною Генріха VIII-го Тюдора. Король, зауваживши в свій час красуню Болейн, звів її на престол. Саме вона принесла Ренесанс і Реформацію в Англію, народила майбутню королеву Єлизавету.

Привид Анни Болейн - легендарне англійське примара, що живе в замку

Після звинувачення в перелюбстві і чаклунстві, Анну стратили, відрубавши голову. У примари Анни Болейн немає голови, свою думку він тримає під пахвою. Останній раз цей привид бачили в 1940-му році.

Найвідоміші привиди в Росії

Кожен з нас чув легенди про привидів. Серед них є абсолютно добродушні примари, є і ті, які багато років лякають людей. Прибульці з потойбічного світу, наближаючись до людини, сіють страх і паніку.

Привиди живуть не тільки в замках, але і на кладовищах

У Росії є старовинні будинки, історичні місця і замки, про яких складено чимало легенд. За деякими з них, в таких будинках і замках донині мешкають привиди.

Місто примар

Під Челябінськом є фортеця Аркаїм, яку називають «російським Стоунхенджем». Вченими, крім будівель і руїн вулиць, були виявлені колодязі, залишки металургійних печей, водопроводу, рудників. Жителі покинули Аркаїм майже чотири тисячі років тому, але перед тим як піти, вони підпалили місто. Вважається, що для цього у них були серйозні причини.

Аркаїм - місце в Росії, де живуть привиди

Люди, що побували в Аркаїмі, розповідають про там мешкають привиди. Туристи на горі Шаманке часто бачать пересуваються тіні. Якось студентка-археолог під час проведення розкопок почула якийсь голос, позвавший її в центр розкопок. Дівчина вирушила туди одна. Повернувшись, студентка довго ридала, розповідаючи про привидів стародавніх мешканців міста Аркаїма.

Сухарева вежа

Відоме місце в Москві – Сухарева вежа. Там інженер, астролог і алхімік Яків Брюс, жив у часи Петра I, проводив ночі. Якщо вірити легенді, він зберігав там знамениту «Чорну книгу», написану самим князем Тьми. Ця книга викликала городянам жах.

Сухарева вежа - місце, де жили стародавні парфуми стародавньої Москви

Навіть після смерті знаменитого алхіміка, світло в Сухаревой вежі продовжував, як і раніше загорятися кожну ніч. В 1934-му році башта чорнокнижника була знесена, однак привид старого сухого досить часто з’являється на тому місці.

Скнари з Мясницькій

У Москві на Чистих ставках є вулиця М’ясницька. Колись на ній стояв будинок Кусовниковых. Подружжя славилися тим, що при всьому своєму багатстві були скнарами і скупердяями. Вони ніколи не запрошували гостей, нікому не дарували подарунків.

Зібравшись в дальню поїздку, чоловік з дружиною вирішили заховати всі скарби в каміні. Після їх від’їзду ні про що не догадывающийся слуга розвів у каміні вогонь. В результаті, багатство згоріло повністю. Дізнавшись цю новину, дружина тут же померла. Зі словами «Ох, грошики мої грошики» привид старого і по сей день блукає в прилеглих провулках.

Найвідоміше привид в історії

Найчастіше люди бачать привид, зване «Білої пані». Це збірний образ, який підійшов би не одній пані минулих століть. Очевидці найчастіше це привид описують, як даму в білому, з глибоко посадженими сумними очима й загостреним обличчям.

Біла дама - найвідоміше привид у світі

Біла дама – жінка, яка була насильно видана заміж за старого злого. Той все життя знущався над нею. Перед самою смертю він попросив у дружини вибачення, проте отримав відмову. Старий чоловік прокляв свою дружину, з-за чого вона донині з’являється в сімейних володіннях в образі Білої дами. Біла дама – це Перхта Рожмберк, а її чоловік — тиран аристократ Ян Ліхтенштейн. Відомо про портрет, на якому зображена Біла дама. На ньому є підпис на невідомій мові. Вона донині залишається нерасшифрованной.

До речі, за даними саме фотографії привидів стають знаменитими і продаються за шалені гроші.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: