Самі північні країни світу — це не товщі льоду, що тягнуться до горизонту. Це не безлюдні рівнини снігу, на яких пустують білі ведмеді. Вони також прекрасні, як і екзотичні країни півдня. Вони володіють своєю красою, часом суворою і холодною, але такою ж привабливою і колоритною.

Північні держави Європи

Північна Європа — це старі Скандинавські гори, це хвойні ліси, мальовничо розкинулися на схилах неприступних урвищ і фіордах. Це романтична природа з суворих характером, яка залишилася незайманою вторгненням людської цивілізації.

Ісландія - фантастична північна країна з гейзерами і вулканами

Ісландія — це сама фантастична країна на земній кулі з неповторною і дивовижною природою. Ніде в світі не зустрінеш таке скупчення гейзерів, вулканів, льодовиків, водоспадів, лавових полів і круч. Вулканічне плато, на якому розташована територія країни, «всипане» гірськими вершинами, схили яких різко обриваються біля берегів океану.

Білосніжні огортають тумани Ісландію пеленою, як найтоншим пуховою хусткою. Північне сяйво розфарбовує горизонт буйством фарб. Тут найбільший гейзер, який кожні 10 хвилин викидає пар на висоту 60 метрів. А водоспад Богів, розташований поруч, скидає каскади бірюзової води.

Фінляндія

Казкова країна Снігової Королеви, Санта Клауса, північних оленів, взмывающих в небо в різдвяну ніч. Це світ білих ночей і дивного північного сяйва. Це блакитні озера з дзеркальною гладдю і швидкі ріки, що несуть потоки води серед витіювато звивистих берегів. Тут ліси смарагдово-зелені, а повітря прозорий і блискучий.

Фінляндія - країна снігової королеви

Фінляндія — це країна 180 тисяч озер і лісів, що покривають 1/3 всієї площі.

Норвегія

Норвегія — країна північного сонця. Королівство, третина якого знаходиться за полярним колом. З травня по липень на небосхилі сяє сонце, не даючи вступити в права нічних сутінках. Це країна казок і легенд. Тут все наповнене магією. Величезна Сіна тролів, які за повір’ями живуть у цих місцях, досягає у висоту 850 метрів, відкриваючи з вершини приголомшливий вигляд.

Норвегія - ще одне північне європейська держава

Територія країни — це сформована мільйони років тому величезна кам’яна брила Скандинавського півострова. Вона піднімається до Атлантичного океану, досягаючи висоти 2452 метра.

У дивовижній Норвегії дивовижна природа

Це одна з країн світу, де жінки мають право отримати сан священика. Країною керує прем’єр-міністр, який всі рішення приймають тільки в узгодженні з волею короля.

Найпівнічніша країна нового світла — Канада

Головне надбання країни — це озера, яких налічується до 4 мільйонів. Вони займають 8% території. Скелясті гори піднімаються до 3 тисяч метрів вгору, а рівнини, як дороги, прокладають шлях до тундрі і арктичному узбережжю.

Канада - найпівнічніша країна в Західній півкулі

Канада — це Ніагарський водоспад, який прекрасний у всі пори року. Це екзотика з пригодами, риболовлею і полюванням. Це дикі квіти, які «поспішають» показати красу в цьому суворому кліматі. Це незаходящее сонце влітку і вічні льоди, дихаючі морозною свіжістю.

Тут влітку буває до +40, а взимку бувало і до мінус 60. Карликові дерева «переплітаються» з мохом, лишайником і дивовижної краси дикими квітами. Тут росте символ Канади — цукровий клен, лист якого прикрашає прапор країни.

Саме тут народилися каноє та байдарка, сірники, гас і блискавка для одягу. Тут можна помилуватися на монумент вагою 7 тонн, який встановили сокири. Народ обожнює бобрів, які нарівні з листом клена є символом країни.

Традиції цієї північної країни по істині дивні

Тут офіційно дозволений груповий секс, але заборонено дивитися стриптиз, вживаючи під час перегляду алкоголь. Водії транспорту не дають здачу за проїзд. Тому економним пасажирам краще заздалегідь запастися дрібницею. Тим, хто бажає написати Санта Клаусу, повинен знати його код — H0H 0H0.

Але першість як завжди за Росією. В іноземців вона асоціюється з ведмедями, шапкою-вушанкою і безкрайніми сніговими просторами.

Саме північне держава в світі — Росія

Північ Росії можна сміливо порівняти з величезним музеєм, який на тисячі кілометрів розкинулося під відкритим небом. Архітектура та унікальні пам’ятки архітектури оточені дивовижною природою. Сріблястий сніг переливається під променями сонця. Сувора природа дарує влітку ніжну красу квітів і буйство зелених рівнин. Північне сяйво, блискаюче на нічному небі, зачаровує своєю красою. Північ Росії — це світ контрастів, світ світла і тепла, холоду і спокою.

Росія найпівнічніша країна в світі

Вікові дерева тайги, ховають свої таємниці, захищаючи природу від втручання людини. За весь час її існування нікому не вдалося пройти по всіх кутках і стежках. Тільки з висоти пташиного польоту можна зрозуміти, наскільки вона велика і велична.

Гора Мерців на північному Уралі зберігає загадки жаху, що охоплює людей, що потрапили на її територію. Тут гинуть люди з невідомих причин і розбиваються літаки, пролітаючи над її вершиною. Це аномальна зона, яка намагається захистити щось, чого не варто знати людині.

Молебский трикутник таємниче місце на півночі Росії

Молебский трикутник тягне, як магніт туристів. Тут можна побачити величезні чорні фігури, що з’являються з нізвідки. Світлові кулі і незрозумілі фігури, які демонструють якусь небачену міць цікавим роззявам. Тут інший світ, інший час, який тече за своїми законами. Сюди можна прийти і поговорити з собою, щоб зрозуміти свої бажання і очистити душу.

Растесс — дивний селище, де колись проживали золотодобувачі. Він пустує десятки років. Досі залишається таємницею, куди зникли всі люди. Речі залишилися недоторканими, на столах навіть миски з їжею. Таке відчуття, що хвиля часу пронесла по домівках, забравши трудяг у світ, де золото лежить у ніг і його не треба добувати в поті чола.

У північній країні Росії ведмідь більше, ніж просто тварина

Росія — це не країна холоду і білих ведмедів. Це величезна таємниця, душу якої намагаються розгадати не тільки вчені світу, але і все людство. На сайті bestfacts.com.ua є докладна стаття про самих холодних російських містах.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: