На ці питання відповість стаття про пирсингованным людей світу – чоловіків і жінок, молодих і літніх шанувальників численних проколів на тілі.

Сережки у вухах - найбезпечніший вид пірсингу

Сама жінка пирсингованная

В принципі, пірсинг для жінок у наш час досить звичний: найчастіше дівчаткам проколюють вуха ще в ранньому дитинстві. У юності область проколів може поширитися на додаткові області вуха, ніс, брови, губи, язик, іноді пупок або навіть інтимні місця. Все це вже не викликає особливого подиву і здається прийнятним поза суворого дрес-коду.

У самій пирсингованной жінки в світі немає шкідливих звичок

Але у деяких жінок пристрасть до пірсингу переходить усі розумні межі. Елейн Девідсон, мешканка Шотландії, наприклад, вже давно потрапила в книгу рекордів Гіннесса за кількістю придбаних дірок в тілі, і до цих пір періодично б’є власний рекорд.

Почалося її захоплення в 1997 році, саме тоді вона здобула перші металеві колечка на обличчі. Тоді Елейн жила в Бразилії. В 2000 році її зареєстрували як володарку 462 пірсинг-прикрас на тілі, з яких 192 штуки було на обличчі, але вже через десять років загальна кількість проколів і кілець збільшилася приблизно в десять разів. Якщо надіти всі прикраси відразу, їх вага складе близько 3 кг.

У Елейн Девідсон саме пирсингованное особа

При всьому при цьому Елейн має медичну освіту (вона — колишня медсестра), не має шкідливих звичок, тримає свій невеликий бізнес по продажу ароматичних масел. У 2011 році вона вийшла заміж за звичайного чоловіка. За власним визнанням жінки, пірсинг їй зовсім не заважає в житті, а таку його кількість вона пояснює чимось на зразок тяги до мистецтва, яка виражається в ось такій дивній формі. Ймовірно, у неї не зовсім стандартний больовий поріг, так як крім пірсингу Елейн, як йоги, може ходити по вогню і склу.

Самий пирсингованный людина в Росії

У нашій країні рекорд за кількістю проколів на тілі належить жителю Санкт-Петербурга Андрію Сенькину. Молодої людини, на відміну від Елейн Девідсон, можна віднести до субкультурщикам. Ще одна особливість у тому, що він зробив більшість проколів одночасно і з певною метою. Андрій хотів взяти участь і перемогти у фестивалі бодіарту.

Андрій Сєнькін зробив рекордну кількість проколів на своєму тілі

За півдня майстра пірсингу в шість рук зробили більше тисячі дірок в його організмі. Виграти не вдалося, але хлопець зізнається, що все одно отримав задоволення і планує встановлювати нові пірсинг-рекорди.

Пенсіонери з пірсингом

Очевидно, що всі нинішні молоді татуйовані і пирсингованные товариші коли-небудь постаріють. Є навіть такий жарт: сьогодні нас оточують бабусі в зморшках і хусточках, а нашим онукам буде веселіше – їх будуть оточувати бабусі в татуюваннях і з шипами у вухах.

Джон Лінч самий пирсинговынный дідусь у світі

Втім, подібних старичків можна спостерігати вже зараз: мабуть, незвичайним пристрастям покірні всі віку. Наприклад, одним з рекордсменів пірсингу, згідно з книгою рекордів Гіннесса, визнаний британський пенсіонер Джон Лінч. Він захопився модифікацією тіла в 78 років, закінчивши кар’єру банківського службовця. На пенсії він поступово зробив 241 прокол, причому 150 прикрас розташувалися на обличчі. Зате він точно знає, як будуть виглядати його колечка через десяток років, адже властивості шкіри у нього вже не будуть сильно змінюватися.

Самий пирсингованный людина в світі

Верхню сходинку за кількістю проколів в абсолютному заліку вже кілька років беззмінно займає сама пирсингованная жінка Елейн Девідсон, вже згадувана вище. До речі, не всі її «залізяки» можна побачити багато з них розташовуються в прихованих місцях і внутрішніх порожнинах організму.

Елейн Девідсон входить в рейтинг найбагатших людей пирсингованных

Серед чоловіків відзначився німець Рольф Бухгольц. У досить зрілому віці (51 рік) він носив на тілі чотири з половиною сотні прикрас. Пікантна особливість полягає в тому, що дві третини з цих кульок, штанг і кілець знаходяться в інтимній зоні. Не зовсім зрозуміло, як чоловік з ними керується, адже вони, як мінімум, дуже важкі. Втім, модифікації його тіла не обмежуються пірсингом: всі шкірні покриви Рольфа поцятковані татуюваннями, а на голові навіть є підшкірні імплантати у вигляді диявольських ріжок. Така нелюдська зовнішність утворилася приблизно за десятиліття, так що близькі мали можливість звикнути. Але незнайомих людей Рольф в повному обладунку робить культурний шок.

Рольф Бухгольц один з найбільш пирсингованных у світі чоловіків

На 2014 рік абсолютний рекорд серед за кількістю проколів, зроблених за один раз, становить 3100 дірочок і належить знову жінці — американці Стейше Рендалл. Мабуть, жінки інакше переносять біль. Рекорд був встановлений в 2011 році.

Серед чоловіків найближчий рекорд становить 1200 проколів. У 2010 році американець Еріан Хопкінс намагався побити цей рекорд.

Стейша Рендалл зробила найбільше проколів свого тіла за один раз

Планувалося зробити одночасно дві тисячі проколів. Але відразу після першої тисячі хлопцеві стало дуже погано, він переніс шок, загалом, процедуру довелося негайно припинити. Тим не менше, акція мала свої плоди. Процес висвітлювався в ЗМІ, громадський інтерес до нього був досить високим, і в результаті були зібрані деякі засоби, які Хопкінс і його дружина відправили на благодійність.

Люди змінюють себе по-різному. Хтось робить татуювання, хтось вставляє сережки, а деякі ходять в спортзали. На сайті є стаття про накачаних людей у світі. Правда, деякі з них не змогли дожити до сорока років.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: