Самими незвичайними подорожами в світі вважаються політ в космос і підкорення Північного полюса. Як ще креативно відпочити в межах нашого тривимірного вимірювання? Дізнайтеся Все про незвичайних подорожах на Землі і поза.

Подорожі на Північний полюс

Російський клімат не особливо радує теплом, але побувати в «холодильнику планети», на Північному полюсі мріють багато романтики. Дістатися до полюса можна з російського Мурманська.

Криголам-легенда з найсуворішою командою, під пориви шквального вітру домчать до Вершини Світу, 90° північної широти. Прямо на віковому льоду можна скуштувати барбекю. Для сміливців організують заплив в самому холодному океані Землі. На зворотному шляху можна відвідати острова архіпелагу, помилуватися химерними формами величних крижин і познайомитися з арктичними птахами, моржами і могутніми білими ведмедями.

Північний полюс - місце для мандрівників-екстремалів

Така подорож буде малокомфортабельным, навіть трохи небезпечним, але враження та емоції від холодного полюса ніколи не охолонуть.

Сучасні російські мандрівники

Самий унікальний осіб у списку видатних російських мандрівників це — Федір Конюхов — письменник, художник і священик. На Північному полюсі він був три рази і підкорив ще чотири крайні точки планети:

— Південну географічну;

— Полюс відносної недоступності в Північному Льодовитому океані.

— Мис Горн.

Федір Конюхов сьогодні, мабуть, найбільш відомий російський мандрівник

Конюхов перший росіянин, який виконав програму «Великий Шолом» (Південний і Північний полюси, Джамалунгма вона ж гора Еверест). Він скоїв п’ять навколосвітніх плавань, а в 2014 році мандрівник завершив заплив через Тихий океан на легкій весловому човні.

Ще одна нестандартна особистість — Віталій Сундаков. Цей дослідник шукає нерозкриті проблеми в самих різних наукових напрямках і знаходить нестандартні рішення. Автор декількох книг, фотограф і журналіст. Самим незвичайним своєю пригодою Віталій називає уфологічні експедиції у підводні печери. Зараз Сундаков вивчає фауну Галапагоських островів і знімає фільм про проблеми дарвинистких поглядів.

Веломандрівник Владислав Кетов виїхав з Санкт-Петербурга в травні 1991 року і проїхав по периметру всіх континентів. Заробляв пілігрим тим, що малював портрети на площах великих міст. Його експедиція присвячена вирішенню екологічних проблем планети.

Космічний туризм

Пізнавати Землю і підкорювати полюса і вершини дуже захоплююче, але от побачити нескінченність своїми очима — це фантастика. Підкорення космосу почалося ще в середині 20 століття. А ось перший космічний турист відправився в політ вже у 2001 році. Виліт проходив з легендарною майданчики Байконур і коштував 20 мільйонів доларів. За минулі роки зріс рівень безпеки і став можливим вихід у відкритий космос. Та й ціна подібної екскурсії тепер на 10 млн вище.

Перший космічний турист Денніс Тіто

Перешкодою для такої експедиції може стати не тільки величезна сума. Підготовка космічних туристів займає багато часу. Але політ може не відбутися, все залежить від стану здоров’я мандрівника.

Мрія про нескінченність і зірках буде дорого коштувати, але як стверджують люди, що побували в космосі, це того варто.

Подорож в саме цікаве місце на планеті

Красивих і цікавих місць існує безліч. Навіть у власному містечку можна знайти куточків. Тут представлені десять найцікавіших місць планети Земля.

— Папуа-Нова Гвінея острівця незайманої природи. Але поїхати туди слід заради самої неймовірної печери в світі, Эса’ала. Місцеві жителі називають її «Печера ластівок», глибина становить близько 376 метрів. Кажуть, з дна печери мовлять Боги і розкривають таємниці буття.

Папуа-Нова Гвінея - відмінне місце для подорожей

— Туркменістан може здивувати неймовірним кратером бурхливого полум’я. Інакше це диво природи називають «Ворота пекла». Глибока яма, ось вже 40 років невтомно, дихає вогнем. Це горить газ, який ще в 70-х намагалися добути на цій ділянці.

Відмінний костюм для подорожі в Туркменістан

— У Мексиці на річці Течуло є «острів страшних ляльок». Він весь «прикрашений» старими іграшками. Така ідея прийшла в голову старому, що оселився на острівці після розлучення. До нього став приходити дух потонула дівчинки і саме для неї старець збирав страшних ляльок. Така експедиція точно не для слабкодухих.

На острові страшних ляльок в Мексиці

— Галапагоські острови абсолютно точно можна назвати самим цікавим місцем на планеті. Адже тут живуть самі унікальні представники флори і фауни, яких не зустрінеш ніде на Землі.

— Участь в експедиції на затонулий » Титанік неймовірно захоплюючу подорож. Корабель-легенда лежить на дні Атлантичного океану ось уже другу сотню років. Містифікації і таємниці охоплюють історію цього судна.

Можна подивитися на Титанік на дні океану

— Цікавим місцем Землі точно можна назвати її вершину Еверест. Гора красива і таємнича, але підкорити її не просто. Адже висота 8848 метрів створить чимало перепон.

— Крижана печера Скафтафель, що в Ісландії, казкове місце. Сапфірові стіни, лабіринти проходів створюють чудову атмосферу.

— Камчатка місце урочистості Матері-природи. Там більш 300 вулканів, 12 річок, 14 великих озер, різнотрав’я і дикі тварини занурять кожної людини в первісний світ.

На Камчатку воліють їздити любителі екстремального туризму

— Північна Америка наділена багатьма чудесами природи. Але Колодязь Тора, що в штаті Орегон, на думку журналу National Geographic, саме неймовірне місце. Кам’яна воронка, кілька метрів у глибину, під час штормів перетворюється на природний фонтан неймовірної краси.

Відкривати нові цікаві місця на Землі будуть постійно, тому є можливість пізнавати і вивчати. Можна, наприклад, відвідати вулкан Мауна-Лоа. Стаття про цю, найбільшою в світі вогнедишної гори є на сайті .

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: