Природою створено величезну кількість тварин, що живуть у всіх куточках нашої планети. Деякі з них виглядають настільки фантастично, що важко повірити в їхню реальність. Дізнаємося більше про самих незвичайних істот.

Незвичайні тварини

Виявляється, є тварини, про існування яких ми навіть не здогадуємося. Наприклад, хіба не дивно така істота, як зірконіс. Його також називають звездорылом. Зірконіс – близький родич європейського крота, але зовні він більше схожий на монстра з якогось фільму жахів. Це тварина мешкає в лісах Північної Америки. Його розміри невеликі – всього дев’ять-п’ятнадцять сантиметрів. Саме незвичайне в звездоноса – його м’ясистий ніс, на якому знаходяться двадцять два щупальця.

Дивно виглядає бородата свиня. Це диво природи мешкає в тропічних лісах на островах Суматра, Борнео і Палаван, а також на Малайському півострові – там, де постійно тепло. Вчені до цих пір не прийшли до висновку, для чого ж цим свиням борода.

У бородатої свині дивний і кумедний вигляд

Непритомна коза зовні схожа на звичайну домашню козу. Незвичайність її в тому, що вона при найменшій небезпеці або хвилюванні впадає в ступор. У неї настає повний параліч м’язів, при цьому сама тварина залишається у свідомості. Так як при паралічі коза не може стояти – вона падає. Як стверджують учені, це пов’язано з генетичним захворюванням тварин.

Білим пухнастим кулею з рожевим носом здається ангорський кролик. Це тварина, шерсть якого інколи сягає вісімдесяти сантиметрів. Його шерсть вважається цінною, вона вимагає постійного догляду. Так як дивовижний кролик – тварина домашня, дбайливі господарі хоча б раз в тиждень вичісують їх.

Мадагаскарська руконожка ай-ай вельми незвичайне тварина

Зловісно виглядає мешкає на Мадагаскарі руконожка. Її наукова назва – ай-ай. Тварина схоже на гризуна, хоча відноситься до загону мавп і є прямим родичем лемура.

Незвичайні риби

Завдяки винаходу акваланга і батискафа люди отримали можливість побачити морські істоти, які водяться на самому дні підводного світу. Найвродливіша з відомих риб – риба-крапля. Вона мешкає на глибині від трьохсот до трьох тисяч метрів у тропічних широтах і пересувається на плавниках, нагадуючи наземних чотириногих.

Риба-крапля - незвичайний мешканець океанських глибин

Риба, у якої в роті людські зуби – таке складно собі уявити. Тим ні менш вона існує – це паку. Її можна побачити у прісноводних річках Південної Америки. Паку – родичка піраньї, хоча на відміну від своєї родички, вона всеїдна. Улюблена їжа паку – фрукти і горіхи, які вона подрібнює зловісними зубами.

Незвичайні зуби риби паку

Цікава риба – змееголов. Вона мешкає в болотистій місцевості і в неглибоких теплих річках нашої країни. Її голова нагадує зміїну. Крім страхітливого вигляду, ця риба має кепським характером. Вона здатна зжерти не тільки всю мешкає у водоймі рибу, але готова воювати навіть з власним потомством. Виглядати відповідну жертву вона може і на суші, залишаючись там до п’яти діб і дихаючи при цьому атмосферним повітрям. У пошуках їжі риба переповзає в іншу водойму по суші.

Незвичайні птахи

Птахи теж можуть здивувати. Є ті, які дуже точно імітують голоси людини, інші вміють швидше бігати, ніж літати, а є птахи, зовнішній вигляд яких вражає своєю незвичністю.

Птах з головою схожою на шолом мешкає на Борнео, Суматрі і Малайському півострові. Її назва – шлемоклювый калао. У неї блискуча шия і масивний дзьоб. Вона настільки незвичайна, що здається героєм зарубіжного бойовика.

Шлемоклювый калао - екзотична птиця з незвичайною головою

Птах, що навіває страх – велетенський дрімлюга, що живе в лісах Центральної і Південної Америки. Цей страшний красень полює ночами, сидячи з широко відкритим ротом, виглядаючи страшними очима комах.

Дивними бувають не тільки птахи, але і їх яйця. На Дивно, але у дрімлюги вони одні з найкрасивіших. На сайті є докладна стаття про це.

Гігантський бородань-ягнятник – птах з розмахом крил до трьох метрів. Дивно те, що харчується вона кістковим мозком. Добуваючи їжу, бородань з висоти кидає вниз черепах для того, щоб їх панцир розбився. Бували випадки, коли величезна птах заганяла на край обриву вівці, вівці падали, а ягнятник ласував улюбленим делікатесом. Тільки в Африці мешкає китоголов – це дуже рідкісний птах з незвичайною зовнішністю. Її родичі – марабу, лелеки та чаплі. Китоголов нагадує доісторичне істота з непропорційно величезною головою і значним широким дзьобом. Зростання досягає півтора метрів, а вага – п’ятнадцяти кілограм.

Саме незвичайне істота на Землі

Сказати, яке з живих істот на Землі саме незвичайне – завдання нелегке. Мабуть, самим незвичайним можна назвати тихоходку, яка до того ж є самою живучою на планеті. Вона здатна витримати надзвичайно низькі і дуже високі температури, навіть після висихання істота зберігає життєздатність цілих два роки.

Тихоходка - найбільш живуча істота на Землі

Тихоходка – безхребетна істота довжиною до одного міліметра. Тихоходки живуть всюди, їх знаходять і під льодами, і в гарячих джерелах — у всіх куточках планети. Вони можуть жити навіть у вакуумі космосу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: