У сьогоднішньому світі важко когось чимось здивувати. Тим не менш, є люди, які заводять будинку диких тварин, прагнучи дотримуватися моди. Є абсолютно дивні домашні вихованці.

Мода на незвичайних домашніх тварин

В останні роки все частіше заводять в якості домашнього улюбленця не хвилястого папугу, цуценя, хом’яка або кошеня, а екзотичне незвичайну тварину. Пішла в минуле мода на рідкісні породи собак, нікого не здивуєш надзвичайно дорогий породистої кішкою або величезним промовистою папугою. Тепер в моді зовсім інші домашні тварини, яких складно уявити в одному помешканні з людиною.

Багато в чому на моду заводити собі нестандартних вихованців вплинули знаменитості. Відомо про семнадцатикилограммовой черепасі Леонардо ді Капріо, великий свині Джорджа Клуні, єнота Кінкажу Перріс Хілтон, міні-піге Рупперта Гріна.

Міні-піг

Розведенням міні-пігів зайнялися в Німеччині півстоліття тому, але домашніми тваринами, що живуть в квартирі, вони стали зовсім недавно. Вага дорослого міні-піга не перевищує тридцяти кілограмів, а довжина – одного метра.

Екзотичні міні-піги піддаються дресируванню

При вчасно розпочатої дресируванню міні-піг може стати цілком «вихованим» поросям. Це акуратні істоти, особливо, якщо до чистоти їх привчають з дитинства.

Тхір

Надзвичайною популярністю у охочих завести незвичайне домашня тварина користуються тхори. Дивно, але за популярністю вони зовсім трохи поступаються кішкам і собакам. Домашній вигляд тхора – фретка. Тварина відрізняється дружелюбністю і любов’ю до ігор під час неспання. Треба зазначити, що сплять вони мало – не більше чотирьох годин на добу.

Тхори стають звичними домашніми улюбленцями

Так як фретка – нірні істота, багато дрібні речі господарів пропадають і виявляються де-небудь під ванною або за диваном. Це якість, а також допитливий вдачу тхорів доставляють господарям деякі клопоти.

Мавпа

Містити мавпу в домашніх умовах непросто. Це тварина складно визнає господаря ватажка. Про те, хто в сім’ї головний, їй доведеться нагадувати досить часто. Час від часу це тварина може нападати на домочадців, прагнучи посісти місце вожака.

Деякі люди воліють тримати в будинку мавп

Мавпа, яку заводять в якості домашнього вихованця, більшу частину часу проводить у клітці. Вільно гуляє по дому вона тільки під наглядом.

Равлики ахатина

Величезні равлики теж можуть бути домашніми тваринами. Вони невибагливі, ніколи не нудьгують, не потребують вигулі, а годувати їх треба тільки двічі на тиждень. Тварина всеядно і готовий харчуватися фруктами, рибою, кашею, м’ясом і грибами.

Невибагливі домашні равлики - ахатини

Бажаючи відправитися у відпустку, господарю величезною равлики не доводиться хвилюватися про неї, так як, залишившись без харчування, ахатина просто засинає і може спати близько двох місяців. Равлики ахатина звикає до хазяїна і впізнає його. Тривалість життя цієї істоти – від семи до десяти років.

Павук-птахоїд

Любителі екстриму заводять будинку павуків-птахоїдів. У дикій природі вони без зусиль справляються з пташенятами, а при домашньому утриманні задовольняються тарганами та мишами. Птахоїдів містять в тераріумах. Вони люблять сидіти на долоні господаря. Довжина цих павуків – близько десяти сантиметрів.

Домашній павук-птахоїд

Ігуана

Придбати ігуану сьогодні не складно. Це найдоступніший вид рептилій, який останнім часом став досить популярним в якості домашньої тварини.

Ігуан теж можна утримувати в домашніх умовах

Містити ігуану непросто і зовсім не дешево. Крім того, у неї гострі кігті, які легко ранять людину. Ігуана в домашніх умовах рідко доживає до стану дорослої особини, так як при неправильному утриманні гине.

Мурахоїд

Популярний домашня тварина в США – мурахоїд. Про них власники відгукуються, як про спокійних, невибагливі в їжі, охайних і забавних тварин. Їх популярність продовжує зростати. Можливо, що популярним в якості вихованця це незвичайне тварина стала після того, як Сальвадор Далі прогулявся зі своїм мурахоїдом на повідку по міських вулицях.

У США модно тримати в будинку мурахоїдів

Самий дивний домашній улюбленець

Досить дивним видається бажання людини жити поруч з мурахоїдом, кенгуру або ламою. Не менш дивно виглядає те, що людина заводить будинку павука-тарантула, крокодила або скунса. Але зовсім незвично те, що домашнім улюбленцем людини є бегемот.

Карликовий домашній бегемот

Такого вихованця завели собі подружжя, що живуть в ПАР. Більше десяти років тому вони врятували під час повені дитинча бегемота. З тих пір вдячна тварина на ім’я Джессіка не хоче покидати своїх рятівників. У неї є власне спальне місце – це матрац на терасі будинку. Втім, диких звірів у будинку тримають не так вже часто. На сайті є стаття про небезпечних тварин на Землі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: