Нерідко ми бачимо на екрані дітей, талановито зіграли в кіно. Вони рано почали свою кар’єру. Багато дітей-акторів знімається в Голівуді. Можна навести чимало прикладів юних акторів, що знялися в російському кіно.

Самі молоді актори Голлівуду

У Голлівуді є актори, які почали зніматися в юному віці. Такою є Хайден Панеттьєрі. Одинадцятимісячний дівчинкою вона вперше з’явилася на екрані. Вже тоді публіка помітила її. Сьогодні їй двадцять два, і успіхи актриси не можна назвати незначними. Вперше вона з’явилася в маленькому комерційному ролику. У рекламі її фото було надруковано, коли Хайден виповнилося всього півтора року. Приблизно тоді ж її і запросили на телебачення. У чотири маленька дівчинка на рівні з більш дорослими акторами почала зніматися в телесеріалах. Окремо треба відзначити її роль в серіалі «Герої», її героїню звали Клер Баннет.

Хайден Панеттьєрі потрапила в кіно, коли їй було менше року

Ще одна юна голлівудська актриса – ККирстен Данст. У кіно дівчинка дебютувала в сім років. Це був маленький епізод в «Нью-йоркські історії». Значний успіх їй принесла участь в «Інтерв’ю з вампіром», де вона зіграла через п’ять років. Минуло майже сімнадцять років, і на рахунку колись однією з самих юних актрис Голлівуду понад шістдесят кінокартин. Вона знялася в «Меланхолії», «слідопит», «Людину-павука» і «Джуманджі».

Кірстен Дантс ще одна знаменита маленька актриса

Одинадцятирічним хлопчиком кар’єру актора почав Джозеф Гордон-Левітт. Він зіграв у Роберта Редфорда. Ще через три роки підліток взяв участь в телесеріалі «Сімейні узи». Сьогодні актор переступив рубіж в тридцять років, знявшись більш ніж у ста фільмах.

Емма Уотсон стала знаменитою в ранньому дитинстві

Серед молодих акторів Голлівуду і Емма Уотсон. Знявшись у «Гаррі Поттері», вона стала відомою. Свій перший кастинг на роль у цій картині вона пройшла в дев’ять років. Сьогодні дівчина не тільки знімається, але й пробує сили в професії фотомоделі.

Молоді актори, що отримали «Оскар»

Бажана для багатьох статуетка «Оскар» не раз був ще зовсім молодим акторам. Так, наймолодшою актрисою, яка стала володаркою цієї найпрестижнішої кінонагороди стала дівчинка на ім’я Татум о’ніл. Свою статуетку вона отримала за виконання ролі другого плану в картині 1973-го року, назва якої – «Паперова місяць». Татум тоді ледь виповнилося десять років.

Актриса Татум о'ніл отримала свій

Марлі Мэтлин – американська глухоніма актриса, яка отримала «Оскар» у віці двадцяти двох років. Треба зазначити, що Марлі стала першою глухонімий, яка була удостоєна цієї нагороди. Роль, яка звернула на себе увагу кіноакадемії, була зіграна нею в кінофільмі «Діти тиші», що вийшов на екрани в 1986-му році.

Ширлі Темпл – шестирічна дівчинка, яка стала наймолодшою володаркою кінопремії «Оскар для дітей та юнацтва» — це «Молодіжна нагорода Академії». Статуетка була вручена їй в 1934-му році. У кіно вона дебютувала в 1932-му.

Актриса Ширлі Темпл стала знаменитою в 6 років

Молоді актори набагато рідше отримують «Оскар», ніж молоді актриси. Навіть серед номінантів на цю премію можна згадати лише про двох акторів, яким було на той момент менше двадцяти трьох років. Один з них – це Джекі Купер. Він номінувався на «Оскар» в 1931-му році, однак став його власником лише в 1940-му. Другий – молодий на той момент актор Міккі Руні. За роль в кінокартині «Діти в обладунках» він був відзначений кіноакадемією.

Діти-актори в російському кіно

Російське кіно теж може похвалитися своїми талановитими дітьми-акторами. Нерідко саме завдяки їм серіал або фільм набуває велику популярність. Одна з самих юних актрис – Катерина Старшова. Дівчинка почала зніматися, коли ще не ходила в школу. Відомою Старшова стала після ролі в серіалі «Татусеві дочки». Її героїня – молодша дочка в сім’ї, яку всі називають «Ґудзиком». Вона встигла знятися вже більш ніж в двадцяти картинах. Дівчинці пророкують успішну кар’єру в майбутньому.

Катя Старшова одна з найвідоміших російських маленьких актрис

У віці десяти років почав зніматися Коля Спиридонов. Цей талановитий хлопчик зіграв в декількох фільмах і навіть отримав за одну їх ролей нагороду «Амурська осінь».

З чотирьох років грає серйозні ролі Ліза Арзамасова. Її фільмографії позаздрить будь-який дорослий професійний актор.

У віці десяти років чудово зіграла Червону Шапочку Яна Поплавська. На її рахунку кілька ролей у кіно. Зараз вона теле — і радіоведуча.

Яна Поплавська почала кар'єру з ролі Червоної Шапочки

Всі пам’ятають чудовий фільм «Пригоди Електроніка» за участю братів Торсуевих, фільм «Пригоди Петрова і Васєчкіна», де знявся ще дитиною Єгор Дружинін, фільм «Гостя з майбутнього» з Наталією Гусєвої в головній ролі.

Самий відомий молодий актор у світі

На рахунок того, хто з молодих акторів є найвідомішим, існує кілька думок. Тим не менше, більшість сходяться в тому, що таким є Деніел Редкліфф. Він став знаменитим завдяки сазі про Гаррі Поттера.

Юні і мега-популярні актори з саги про Гаррі Поттера

Деніел почав зніматися в ранньому дитинстві. Сьогодні йому тільки двадцять п’ять, а його популярність не знає меж. Перший фільм, де знявся хлопчик, називався «Девід Копперфільд», а другий – «Кравець з Панами».

Діти ставлять і інші рекорди. Наприклад, москвичка Валя Ісаєва народила дитину в 11 років. На сайті bestfacts.com.ua є докладна стаття про наймолодших мам у Росії.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: