В голлівудських картинах, а так само картинах російського виробництва, знімаються актори різного зростання, причому зростання ніяк не впливає на популярність. Є знамениті актори з мініатюрним зростанням.

Голлівудські актори маленького росту

Серед акторів Голлівуду багато тих, чий зріст набагато нижче середнього. Однак вони стали популярними, і у них чимало фанатів. Один з невисоких акторів – Аль Пачіно. Його зріст всього сто сімдесят сантиметрів. Таке зростання не заважає йому грати значущих персонажів. Найбільшу популярність Пачіно принесла роль у фільмі «Хрещений батько».

Зростання «Хрещеного батька» Аль Пачіно 170 см

Зростання улюбленця жінок Тома Круза – лише сто шістдесят п’ять сантиметрів. Треба сказати, що з приводу такого зростання актор завжди комплексував. У фільмах з його участю цей його недолік зовсім непомітний. Супутниці Круза завжди набагато вище його.

Сто сімдесят два сантиметри – такий ріст Антоніо Бандераса. Дивлячись на екран, цього і не скажеш. Зростання Елайджі Вуда, який зіграв кращого хоббіта, сто шістдесят вісім сантиметрів. Навіть хлопчиком він був нижче своїх однолітків. Тільки після того, як став популярний, зрозумів, що далеко не зростання є головним у житті та кар’єрі.

Головний кинохоббит Элйаджа Вуд в житті теж невисокого зросту

Вуді Аллен, зростання якого сто шістдесят п’ять сантиметрів, давно зрозумів, що завдяки дотепності, інтелекту і акторському таланту в житті можна домогтися багато чого. Зростання Дастіна Хоффмана лише сто шістдесят шість сантиметрів. У школі його називали і «карликом», і «коротуном».

Ще один популярний голлівудський актор є володарем мініатюрних розмірів. Мова про Деніела Редклиффе. Зростання цієї кінозірки – сто шістдесят шість сантиметрів.

Зростання Деніела Редкліффа 166 см

Серед низьких акторів не можна не назвати популярного Денні Де Віто. Зростання цього великого коміка – сто п’ятдесят два сантиметрів. Можна сказати, що на початковому етапі саме зростання став для нього прохідним квитком в кіно.

Маленький зріст Сальми Хайєк не збавляє краси

Серед актрис, які підкорили Голлівуд, багато тих, чий зріст можна назвати мініатюрним. Наприклад, Сальма Хайєк зросла всього до ста п’ятдесяти семи сантиметрів. Таке ж зростання у Єви Лонгорії. Відомі актриси – близнючки Олсен, почали кар’єру ще в дев’ять місяців, зросли лише до ста п’ятдесяти п’яти сантиметрів. Зростання Джуді Денч – сто шістдесят один сантиметр.

Маленькі російські актори

Серед акторів і актрис Росії багато тих, чий зріст набагато вище середнього, але ще більше низькорослих акторів. Наприклад, зростання Наталія Варлей всього лише півтора метра. Ольга Будіна вище неї на чотири сантиметри. Сто п’ятдесят п’ять сантиметрів – зростання Ольги Пониззя та Ірини Пеговой.

Наталія Варлей - радянська кінозірка невисокого зросту

Мініатюрною кіноактрисою є Ольга Волкова з зростанням сто п’ятдесят шість сантиметрів. Зростання красуні Марини Александрової всього на два сантиметри більше, ніж зростання Волкової.

Ірина Пегова - сучасна актриса маленького росту

Серед найнижчих російських кіноакторів лідируючі позиції у Андрія Гайдуляна з ростом метр шістдесят два сантиметри і Михайла Галустяна з ростом метр шістдесят три сантиметри. Зростання Олександра Якіна теж набагато нижче середнього. Він виріс до метра ста шістдесяти сантиметрів. З дитинства Олександр мріяв про кар’єру кіноактора, і невелике зростання не став у здійсненні цієї мрії перешкодою. Знаменитий і улюблений мільйонами актор Євген Леонов, теж був невеликого зросту. Його зріст становив метр шістдесят п’ять сантиметрів. Всього на сантиметр вище Леонід Барац. Актор, продюсер і телеведучий Олександр Цекало – людина невисокого зросту. Зростання Олександра – метр шістдесят сім сантиметрів.

Мініатюрні зірки з інших країн

Зірки мініатюрного зростання зустрічаються в багатьох країнах світу. Чимало їх і в Боллівуді. Найнижчі актори індійського кіно – Шахрукк Кхан із зростанням сто сімдесят один сантиметр, Шахід Капур з зростанням сто сімдесят сантиметрів, Рахул Босе, зростання якого сто шістдесят вісім сантиметрів і Амін Кхан, зростання якого сто шістдесят п’ять сантиметрів. Найнижчим є Раджпал Ядал. Його зріст – всього сто п’ятдесят вісім сантиметрів.

Зростання Брюса Лі 170 см

Зростання відомого китайського кіноактора Джеда – сто шістдесят вісім сантиметрів. Відомо, що зростання Брюса Лі становив сто сімдесят сантиметрів.

Зростання італійського комедійного актора Паоло Веладжо – сто шістдесят п’ять сантиметрів, а зростання комедійного французького актора Луї де Фюнеса – сто шістдесят чотири сантиметри.

Найвідоміший маленький актор

Хто з акторів маленького росту є найбільш відомим однозначно сказати складно. Можна назвати кілька таких акторів. Пітер Дінклейдж, що став особливо популярним після ролі в багатосерійному фільмі «Гра престолів», має зріст сто тридцять п’ять сантиметрів.

Самим відомим голлівудським «коротуном» є Денні Де Віто. Цей комедійний і улюблений багатьма актор прийшов у кіно, можна сказати, з перукарні. В юності він закінчив перукарню академію. Сьогодні на його рахунку більше двохсот кіноробіт.

Дені де Віто - мабуть, самий відомий актор невисокого зросту

Однією з найбільш відомих актрис світу, чий зріст досить невеликий – це Сальма Хайєк. Зростання цієї латиноамериканської актриси – сто п’ятдесят сім сантиметрів. Вона отримала визнання після кінокартин «Догма», «Фріда», «Дикий, дикий Вест».

Кінематограф дивує та іншими рекордами. Цікава історія створення перших фільмів. За даними bestfacts.com.ua перший фільм з’явився раніше, ніж брати Люм’єр винайшли кінематограф.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: