Приголомшливо красивими фонтанами славиться Петергоф, є видатні фонтани в Дубаї, цікаво дізнатися про найкрасивіших танцюючих фонтанах, а так само про фонтані, який визнаний найкрасивішим у світі.

Самі знамениті фонтани

Одним з найвідоміших є Фонтан Багатства. Його можна побачити в одному з найбільших супермаркетів Сінгапуру на підземному поверсі. За формою він являє собою величезну бронзове кільце, встановлене на похилих колонах. Розміри фонтану вражають – його загальна площа дорівнює тисяча шістсот вісімдесят три квадратних метри.

Фонтан Дружби Народів на ВДНГ один з найпопулярніших в Росії

У російській столиці є Фонтан Дружби Народів – навколо величезної восьмикутної чаші стоять шістнадцять позолочених дів. Викидаються потужними насосами струменя води здатні створювати хитромудрі візерунки. Обсяг фонтану – чотири тисячі квадратних метрів.

Знаменитий на весь світ фонтан прикрашає столицю Італії – це Фонтан Треві. Його основна принадність у зображає Нептуна скульптурної композиції.

Фонтан Треві у Римі найзнаменитіший в Італії

Найвищим визнаний Фонтан короля Фахда. Він встановлений в Саудівській Аравії в місті Джидда. Вода, що викидається їм, піднімається на висоту триста дванадцять метрів.

У Санкт-Петербурзі є фонтан, який носить назву Великий Каскад Петергофа. Каскад побудували при Петрові Великому, але він чудово зберігся. Цей палацово-парковий ансамбль так само називають другим Версалем.

Знаменитий фонтан Лас Вегаса називається «Фонтани Белладжіо». В Австрії можна помилуватися на Фонтан Сваровські. Він являє собою величезну голову з очима із зелених кристалів. З рота постійно струменить вода.

Фонтани Белладжіо в Лас-Вегасі одні з найбільших у світі

Відомі на весь світ Ширяють японські Фонтани. Це композиція з дев’яти фонтанів, які немов парять в повітрі. Такий ефект досягається завдяки незвичній конструкції. Ще один відомий фонтан – це Огайо 71, який знаходиться в США в Огайо на шосе 71.

Самий красивий фонтан в Петергофі

Петергоф недарма називають містом фонтанів. Там знаходиться безліч фонтанів, вода в які надходить без допомоги насосів з б’ють із-під землі ключів.

Великий Каскад в Петергофі один з найкрасивіших комплексів фонтанів у світі

Найкрасивішим і грандіозним є Великий Каскад, однак це не одиничний фонтан, що зрозуміло з назви, а кілька фонтанів, які пов’язані єдиним архітектурним задумом. Він був зведений у вісімнадцятому столітті, як пам’ять про перемогу у Північній війні.

У каскаду три водоспадні сходи, сімдесят п’ять фонтанів, два грота, двадцять дев’ять барельєфів і двісті п’ятдесят п’ять бронзових скульптур. Довжина фасаду Великого Каскаду – сорок два метри. Оформлення являло собою демонстрацію морської могутності Росії.

Красиві фонтани Петегофа - старовинні фото

Самий красивий фонтан в Дубаї

Один з наймасштабніших і чудових фонтанів світу – Фонтан Дубай. Він побудований за проектом каліфорнійською компанією WET, що стала свого часу автором іншого грандіозного фонтану, що знаходиться в Лас Вегасі, який назвали танцюючим фонтаном готелю «Белладжіо». Треба сказати, що проект, як і сам фонтан Дубай, перевершив фонтан, що знаходиться в Лас Вегасі. Струмені води йдуть вгору на висоту двісті сімдесят п’ять метрів.

Красивий фонтан в Дубаї

Цей фонтан уявляє собою п’ять кіл, всі вони різного розміру і з’єднані двома центральними дугами. Водні бризки і гра світла створюють у повітрі картини, захоплюючі дух. Відбувається це під звуки спокійної музики. Відкриття фонтану відбулося в травні 2009-го року. Щодня тисячі глядачів приходять подивитися виставу або просто помилуватися роботою красивого фонтану.

Найкрасивіші танцюючі фонтани

Після своєї появи стали досить популярними танцюючі фонтани. Практично в кожному великому місті є такий фонтан. Самий гарний музичний фонтан у світі знаходиться у Лос-Анджелесі. Відомі своєю красою шоу танцюючих фонтанів в Анталії і в Барселоні. Є такі фонтани в Чернігові та Єревані.

Танцюючий фонтан в Антальї

Танцює під музику фонтан в Лос-Анджелесі знаходиться в районі Грув і вважається його основною визначною пам’яткою. По красі він порівнянний тільки з фонтаном готелю «Белладжіо», що знаходиться в Лас-Вегасі.

Самий красивий фонтан у світі

Найкрасивішим, романтичним і знаменитим фонтаном світу прийнято вважати фонтан «Белладжіо», який знаходиться поруч з готелем-казино Белладжіо. Він побудований на березі штучного озера в Лас-Вегасі. Є звичай робити пропозицію біля цього фонтану, і навіть оформляти свої стосунки офіційно.

Танцюючий фонтан «Белладжіо» вважається найкрасивішим у світі

Це танцюючий фонтан, який переливається мільйонами вогнів в нічний час доби. Можна спостерігати шоу водяних струменів і світлових прожекторів. Вода здіймається на висоту більше вісімдесяти метрів, переливаючись різними кольорами веселки, що одночасно надихає і заворожує. Подання проходять під звуки красивих класичних мелодій і під виконання відомих співаків. Помилуватися цією красою щовечора з’їжджаються тисячі людей.

Підсвічування фонтану складається з чотирьох з половиною тисяч ламп. На його створення було витрачено близько сорока мільйонів доларів. До відкриття фонтану Дубаї, «Белладжіо» був самим великим фонтаном, крім того, це один з перших музичних фонтанів.

Не тільки фонтани бувають пам’ятками. Увагу привертають і високі башти. Наприклад, на вежі Бурдж Дубай, висота яке за відомостями bestfacts.com.ua, становить понад 822 метрів, приїжджають подивитися з усіх країн світу. Детальніше про найвищих вежах світу можна прочитати тут.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: