Лімузин часто називають «крутий» машиною, деякі зірки змагаються між собою в тому, щоб стати власником самого довгого лімузина. Ці автомобілі можна нерідко побачити в Москві і Санкт-Петербурзі.

Самий «крутий» лімузин

Прагнення до переваги дуже складно загнати в рамки, тому періодично з’являються все більш і більш «круті» лімузини. Гонка за лідерством іноді не вписується в рамки елементарної логіки.

Довгі лімузини вважаються самими крутими

Midnight Rider – таке інтригуюче і гучну назву лімузина, визнаного одним з найкрутіших. Це найдорожчий і самий високий автомобіль. Він здатний прийняти на борт сорок гостей. Його обслуговуючий персонал – два водія, бармен, інженер і господиня.

У Midnight Rider кілька «житлових» відділень, простора ванна і 1800-ватна акустика. Дивлячись на цей гігант, складно назвати його лімузином, більше він схожий на готель на колесах. По суті, сам лімузин – це причіп на колесах. Він нікуди не зможе виїхати без тягача і водія-далекобійника.

Лімузин Midnight Rider це цілий готель на колесах

Книга рекордів Гіннеса визнала цей лімузин самим великим і найважчим з усіх існуючих. Його довжина – двадцять один метр, а вага – близько двадцяти п’яти тонн. Цю гігантську машину будували з 1997-го по 2004-ий рік. Іншими словами можна назвати обладнаним причепом до тягача.

Midnight Rider знаходиться в Південній Каліфорнії. Він здатний пересуватися по будь-яких дорогах, які дозволяють робити поворот радіусом чотирнадцять метрів.

Самий довгий лімузин в світі на дорозі

Лімузин складається з 4200 частин. Примітно, що дев’яносто відсотків з них виготовлені під замовлення або вручну. Кузов зроблений з нержавіючої сталі, яка в шістнадцять разів товщі тієї сталі, з якої зазвичай виготовляють трейлери. Частини лімузина з’єднані зварними швами, подібними тим, що застосовуються в авіабудівництві. Таких швів – тисяча чотириста. Завдяки настільки міцному кузову, пасажири відчувають себе захищеними. Внутрішня площа лімузина величезна – це сорок квадратних метрів.

Інтер'єр самого довгого лімузина в світі Midnight Rider

Інтер’єр Midnight Rider нагадує вагон президентського поїзда другої половини дев’ятнадцятого століття, в ньому багато полірованого дерева і скла. Всього в автомобілі три зали, в кожному є кондиціонер, телевізор і телефон. Його оренда на годину становить ні багато нітрохи — одну тисячу доларів.

Оренда самого крутого лімузина в світі коштує тисячу доларів в годину

Найбільші лімузини в Санкт-Петербурзі і в Москві

Великими лімузинами може похвалитися Москва, а так само північна столиця. Треба сказати, лімузин не часто можна бачити на міських вулицях, так як це зовсім не повсякденне засіб пересування. Частіше стають власниками багаті і впливові люди, і лімузин є для них можливістю черговий раз підкреслити свій статус.

У Москві багато шикарних лімузинів

Лімузини у Росії виготовляються за замовленням організацій або приватних осіб тюннинговыми ательє. І в Санкт-Петербурзі, і в Москві є ексклюзивні автомобілі різних моделей.

Філіп Кіркоров був власником величезного лімузина Hummer, який в свій час йому подарувала Алла Пугачова. Є лімузин і у Леоніда Ярмольника.

У Москві є лімузин Hummer Н2. Його максимальна місткість – тридцять шість чоловік. Він вважається найдовшим лімузином цієї марки, в столиці його віддають в прокат.

У російських знаменитостей є свої лімузини

У Росії сьогодні є лімузин, який довший на двадцять шість сантиметрів, ніж лімузин Cadillac, колись куплений Сильвестром Сталлоне. Актор купив його з рук і з допомогою дизайнера переобладнав так, щоб він міг змагатися з самими довгими лімузинами світу. Російський лімузин вміщує двадцять дві людини, його довжина – п’ятнадцять метрів.

Самий великий лімузин в світі

Довгий час вважався найдовшим лімузин Midnight Rider, але зараз він лише на другому місці. Хоча першість за кількістю алкоголю, «житлоплощі» і диванів поки залишається за ним.

На вісім метрів у довжину виявився більше лімузин, який був створений як виставковий зразок. Його господар — каліфорнієць Джей Орберг. Свою довгу машину він називає «Американською мрією». Довжина автомобіля – тридцять метрів сорок вісім сантиметрів, а вага – десять тонн.

Лімузин «Американська мрія» зараз найдовший у світі

Зовнішній вид «Американської мрії» такий, що створюється враження наявності суцільних вікон. У лімузина два мотора, є вертолітний майданчик, дванадцять осей, двадцять шість коліс. Для його розвороту потрібно величезне простір, тому машина оснащена двома водійськими салонами – попереду і ззаду. Це дозволяє здійснювати комфортне перевезення в обох напрямках.

Не дивлячись на те, що автомобіль створений як виставковий зразок, власник готовий здавати його в оренду для проведення різного роду заходів. В такому транспортному засобі не завжди можливо рухатися по вулицях, тому ним керують тільки спеціально навчені водії.

В інтер'єрах лімузинів є навіть джазкузи

Пасажирський салон не менш примітний, він оснащений джакузі, басейном, солярієм і великим ліжком. Так само в ньому є шикарні шкіряні дивани, бар і телевізори. Цей довгий автомобіль в основному служить виставковим експонатом. За кошти, отримані від фотографування на його фото, власник лімузина живе.

До речі, лімузини не є найбільш викрадають автомобілями. Великим попитом у цій сфері є зовсім інші моделі. На сайті є докладна стаття про те, які автомобілі викрадають найчастіше.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: