Хто ж постарався для себе чи своєї дитини, придумавши довге ім’я, яке більше не зустрінеться ні в одному куточку світу? І як живеться їм тепер з такими іменами?

Довгі жіночі імена

Кажуть, що доля людини залежить від її імені. В деяких випадках це і справді так. Адже часто ім’я – перше, що може дізнатися про нас інша людина. Цікаве ім’я таїть у собі неповторність та індивідуальність, і особливо це важливо для прекрасної половини людства. До того ж люди, у яких дуже довге ім’я, стають досить популярними в навколишньому суспільстві.

Дівчинці дали дуже довге ім'я на честь красот Гавайських островів

Напевно, батьки, вибирають дуже довгі імена для дівчаток, саме цим і керуються. Доньку з таким особливим ім’ям ніхто не назве сірою мишкою! Правда, частенько трапляється, що й по імені називати відмовляються. Один гавайський ресторатор був так радий народженню дочки, що вирішив назвати її чудовим поетичним іменем «Численні прекрасні квіти гір і долин починають наповнювати Гаваї в довжину і ширину своїми пахощами». Все б добре, але коли дівчинка почала ходити в школу, її однокласники при першому ж знайомстві вирішили придумати їй ім’я коротші.

Вибрати ім'я дитині буває непросто. Хтось вибирає дуже довгі імена

Ще менше пощастило з ім’ям 35-річній жінці зі штату Монтана. Все, що нам відомо, так це те, що воно складається з 598 букв і починається приблизно так — с. Еллен Джорджиане Сер-Леккен. Всі друзі називають її набагато коротше – Сноуоул, а самі близькі скорочують його до «Олі».

Ну а саме довге жіноче ім’я було дано дівчинці, яка народилася в 1984 році в штаті Техас. Для батьків виявилося неприємним сюрпризом те, що графа в метриці не змогла вмістити плоди їхньої фантазії. «Рошандиателлинешьяунневешенк Койаанфскватсиути Вільямс» — це все, що змогли туди написати при реєстрації імені дитини. Але батько не залишив своєї затії і згодом подав заяву, в якій просив збільшити перше ім’я дочки до 1019 букв, а друге до 36 букв.

Деякі батьки спеціально вибирають дітям незвичайні довгі імена

Довгі чоловічі імена

Якщо дівчаток називають в основному горді батьки, то довгі імена для хлопчиків дають собі зазвичай самі хлопчики. Адже це відмінна можливість показати всьому світу, наскільки вони відрізняються від інших. Але в деяких країнах довгі імена людей зовсім не рідкість, а цілком собі звичайна справа.

Щоб не ходити далеко, достатньо згадати відомого всім художника Пабло Пікассо. Багатьом людям і так непросто зрозуміти його творчість, а якщо воно ще буде підписана його повним ім’ям… Звучить воно так: Пабло Дієго Хосе Франциско де Паула Хуан Непомукено Кріспін Криспиано де ла Сантісіма Тринідад Руїс і Пікассо. Якщо вам вдасться його вивчити, ви завжди зможете похизуватися цим знанням у суспільстві творчих людей.

Полное имя Пабло Пикассо очень длинное: Пабло Диего Хозе Франциско де Паула Хуан Непомукено Криспин Криспиано де ла Сантисима Тринидад Руиз и Пикассо А у місті Едінбург проживає людина, яка в буквальному сенсі зробив собі ім’я сам. Батько назвав його цілком тривіально – Ніколас Усански. Його життя склалося так, що ні дружини, ні дітей у нього немає. Хоча він вже підібрав для свого майбутнього сина ім’я Мармадюк. Бажання змінити своє ім’я прийшло до Ніколасу давно, але його батько тільки перед самою смертю схвалив цю ідею. Починалося все зі скромного імені Барнабі Мармадюк Усански. Але через кілька місяців чоловік зрозумів, чого йому не вистачає, і наважився на більше. Після всіх проведених змін повністю його звуть Барнабі Мармадюк Алоізій Бенджі Кобвеб Д’артаньян Егберт Фелікс Гаспар Гумберт Ігнатій Джейден Каспер Лерой Максиміліан Недди Объяхулу Пепін Кьюллиам Розенкранц Секстон Тедді Апвуд Виватма Уейленд Ксилон Ярдлі Закарі Усански. Можна тільки здогадуватися, куди заведе його уява, якщо він все-таки народить дітьми. До речі, друзі Ніколаса так і продовжують кликати його Ніком, ігноруючи всі зміни в його метриці.

Барнабі Мармадюк Усански - людина з самим довгим іменем

На відміну від Ніколаса, наступний наш герой отримав своє ім’я при народженні. Його складають цілих 31 слово і 201 літера. Всі називають його просто Дерек, і він не так трепетно ставиться до того, що написано у нього в паспорті. Більше того, він і сам не завжди згадує всі складові його імені. Воно звучить наступним чином – Дерек Перлейн Стейн Джексон Хантер МакКлой Кеннеді Скотт Форсит Хендерсон Бойд Робертсон о’хара Джонстоун Міллер Доусон Армор МакДугалл Маклін Маккін Файф МакДоналд Жардін Янг Моріс Дені Хамільтон Ватсон Грейг Валлас Маккуїн.

Довгі російські імена

Ну а в нашій рідній країні з іменами було зовсім просто. За винятком деяких моментів. Так, після Жовтневої Революції, прогремевшей у найвіддаленішому куточку Росії, популярність миттєво знайшли дивні імена. Здається, батьки 20-х років змагалися один з одним, хто назве свою дитину особливо патріотично. Як правило, вони намагалися утворити імена-неологізми. В пам’ять про ці дні нам залишилися люди з курйозними іменами Даздраперма (Хай живе Перше Травня), Даздрасмыгда (Хай живе змичка міста і села), Оюшминальда (О. Ю. Шмідт на крижині) та інші, не менш незвичайні.

Незвичайні довгі російські імена з'явилися в часи Радянського Союзу

На щастя, цей період був зовсім недовгим. Суспільство поступово заспокоїлась і імена дітям стали даватися цілком нормальні. Зараз помітно захоплення споконвічно російськими іменами, часом практично забутими. Але якщо бути чесним, справжні імена давньої Русі були скоріше схожі на імена. Красиві і звучні церковні імена прийшли до нас зовсім з інших мов, в основному з грецької.

Костянтин - один з найдовших російських імен

Вважається, що найдовше чоловіче російське ім’я, це Костянтин. Воно дуже поширене в сучасному світі. Хоча, якщо згадати Апполинария і Пантелеймона, то вони будуть довше на одну букву. Але ці імена зараз вкрай рідкісні. А серед жіночих російських імен лідирує Олександра і Єфросинія.

Найдовше ім’я у світі

Ну і нарешті, настав час дізнатися, який же щасливчик має довге ім’я у світі. За сумісництвом це ще і найдовше чоловіче ім’я, і воно належить людині з Індії. Не дивно, що всі воліють називати його прізвища, адже вона зовсім проста – Брахматра. А от в його імені ні більше, ні менше 1 478 літер! Якщо ви спробуєте його прочитати, готуйтеся до того, що на це піде близько 10 хвилин. І завдання буде дуже нелегка, оскільки всі ці букви складають лише одне слово. Нікому не відомо, як вона звучить насправді, тому що ніхто так і не наважився вимовити його вголос. А адже воно складається з назв географічних місць, імен вчених, дипломатів, в загальному, не ім’я, а ціла енциклопедія.

Людина з самим довгим ім'ям вважає за краще, щоб його називали за прізвищем

Звичайно, такі випадки досить рідкісні. В цілому люди вибирають для себе і дітей прості гарні імена. І, напевно, це правильно, адже не ім’я повинне прикрашати людину. А зробити відомим і незабутнім можна навіть саме нехитре ім’я у світі.

Але, як вдалося дізнатися редакції деякі люди навіть раді були б носити рідкісні імена і прізвища. Детальніше про самих популярних російських прізвищах можна дізнатися тут.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: