Люди з бородами надзвичайної довжини жили в різних країнах. Відомо не тільки про бородатих чоловіків, але і про бородатих жінок.

Люди з самою довгою бородою

Відомо про людей, які зуміли відростити великі бороди в різні роки і в різних країнах світу. Одним з бороданів-рекордсменів є виходець з Норвегії Ганс Ланґсет, який емігрував в подальшому в Америку. Чоловік прийняв рішення ростити бороду в тридцятирічному віці. До п’ятдесяти одного року довжина бороди цієї людини стала рекордною. Бороду Ханса Лангсета виміряли останній раз під час похорону. Довжина виявилася рівною п’яти метрам тридцяти трьом сантиметрам.

Довга борода Ханса Лангсета занесена в книгу Гіннесса

Ця довжина набагато менша, ніж вона була кількома роками раніше, що пов’язано з невеликим її укороченням. Максимальна довжина бороди Лангсета становила п’ять метрів шістдесят чотири сантиметри. Як говорив сам володар цієї бороди, за тиждень вона виростала на два міліметри. Ханс вів життя фермера. У нього було шестеро дітей. Відомо, що нетривалий час він виступав у цирку, показуючи рекордно довгу бороду. Це заняття йому швидко набридло, так як часто люди, бажаючи переконатися в тому, що борода справжня, смикали за неї. Зараз гігантська борода – експонат Національного музею природної історії. Перший раз її показали у Вашингтоні в Смітсонівському інституті.

Фідель Кастро відомий чоловік з довгою бородою

Бороду носили такі знаменитості, як Хемінгуей і Менделєєв, Курчатов і Фідель Кастро, Чайковський і Авраам Лінкольн, Фрідріх Енгельс і, звичайно ж, Карл Маркс. Відомі длиннобородые персонажі – пірат Чорна Борода і чоловік-вбивця Синя Борода. Прототип літературного персонажа Синя Борода – Жиль де Ре (маршал Франції). Пірат Чорна Борода існував насправді і промишляв зі своєю командою у водах Карибського моря в першій половині вісімнадцятого століття. Реальна прізвище цього пірата достовірно невідома.

Самі бородаті жінки

Борода на жіночому обличчі завжди виглядала дивно. У середньовіччі бородаті жінки вважалися покараними богом. У хіх – на початку двадцятого століття вони демонструвалися в цирку або місяць парку. Інтерес до нього завжди був підвищений, проте з появою дуже великого їх числа, він став слабшати. Як і раніше, великі натовпи збирали ті бородаті дами, які виділялися серед інших додатковою «родзинкою». Відомо про якусь Тейлор, яка в середині дев’ятнадцятого століття демонструвала свою довгу білу бороду. Інша жінка з довгою бородою була карлицей. Її ім’я – Ганна Карич.

Кончіта Вурст на сьогоднішній день найвідоміша бородата жінка

Найтривалішу серед бородатих жінок кар’єру зуміла зробити американка леді Ольга. Її ім’я при народженні – Джейн Барнелли. Борода цієї жінки спускалася до грудей. Відомо, що рослинність на обличчі з’явилася у неї ще у дворічному віці. Коли дівчинці виповнилося чотири, мати продала її мандрівному цирку.

Джейн Барнелли - одна з найвідоміших бородатих жінок у світовій історії

Найвідоміша бородата жінка Франції – Клементина Делейт. У двадцятирічному віці дівчина вже щодня голила щоки. Як би це не було дивно, Клементина зуміла вийти заміж за пекаря і прожила щасливе життя. Щодня вона відправлялася в перукарню, щоб зробити особа максимально гладким. Як на спір жінка відпустила густу бороду, вигравши, таким чином, суперечка. Подружжя були власниками кафе, яке після суперечки Клементина вирішила перейменувати. З тих пір воно називалося «Кафе у бородатої жінки».

Клементина Делейт зробила свою бороду брендом

Сьогодні володаркою самої довгої бороди вважається мешканка Іллінойсу Вів’єн Уїллер. Голитися вона почала ще в сім років. За словами Вів’єн, її батько завжди наполягав на тому, щоб її обличчя було гладко виголене. У 1993-му році вона вирішила відростити бороду. До 2000-му році її борода досягла довжини без малого двадцять вісім сантиметрів. Відомо що, незважаючи на бороду, Вів’єн вже чотири рази була заміжня.

Вів'єн Уїллер на сьогоднішній день сама бородата жінка

Ще одна рекордсменка – це Дженіс Дивери. Її іменували «бородатої леді». Борода Дженіс досягла в довжину тридцяти шести сантиметрів. Цей рекорд був зафіксований в 1884-му році.

Самий бородатий чоловік у світі сьогодні

Рішення про те, відпускати чоловікові бороду чи ні, може прийняти тільки він сам. Сучасна людина в питаннях, що стосуються волосся на обличчі, намагається бути стриманим і помірним. Химерні експерименти можуть зробити бородатого чоловіка смішним в очах оточуючих.

Проживає в Канаді індієць Бхаі Сарван Сінгха ніколи в житті не торкався бритвою до свого обличчя. Неодноразово він зізнавався рекордсменом сучасності, як володар самої довгої бороди.

Бхаі Сарван Сінгх не голився жодного разу в житті

Бхаі Сарван є священиком у храмі Surrey’s Guru Nanak Sikh. Довгу бороду він вважає даром Бога, а зовсім не власною заслугою. Коли останній раз проходило офіційне вимір його гігантської бороди, її довжина виявилася дорівнює одному метру вісімдесяти дев’яти з половиною сантиметри. Цей рекорд зафіксували у 2011-му році. Такий останній світовий рекорд найдовшої бороди.

Дивують не тільки довгі бороди, але і довгі язики

Люди дивують і іншими довгими частинами тіла. Так, за даними bestfacts.com.ua у американки Шанель Теппер довжина мови становить 9,8 див. На сайті є докладна стаття про це.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: