Хто сказав, що англійці манірні і холодні? Що в них мало пристрасті і вогню? На цей рахунок є море спростувань.

Чемпіонат з пірнання у болото (Уельс)

Насправді, божевільний світ розваг британців зашкалює своїм адреналіновим індексом. Ось, наприклад, ви б змогли пуститися в підводне плавання з аквалангом по густим торф’яним болотах? А слабо з ним на велосипеді? А болотний тріатлон?

У торфовищі в Лланвртид-Уелса проходить Всесвітній чемпіонат з пірнання в болото

Якщо ви зважитеся на це, велика книга подорожей вашої родини знайде найяскравішу главу, яка буде не менш цікава, ніж пригоди великих першовідкривачів. У кого ще з ваших знайомих є такий бестселер про болотні гонки?!

Учасники повинні пропливти 110 метрів в брудній воді

Фестиваль палаючих бочок (Оттери Сент-Мері, Девон)

Якщо ви не любите водну стихію, але сміливець по духу, є ще один варіант розважитися: потягати в руках по міській вулиці палаючу бочку зі смолою.

Традиція носити палаючі бочки з'явилася в Середні століття

Уявляєте цю вогненну какофонію на вулицях Девону! Божевільний фестиваль вогню!

Для дітей готують невеликі барила

Чемпіонат з поїдання кропиви (Маршвуд, Дорсет)

А Світовий чемпіонат з поїдання кропиви? Це теж велика Британія! Хто з’їсть більше всіх сирих листків кропиви з незайманими жалами протягом години – той і переміг! І адже чимало таких людей знаходиться!

Учасникам видаються гілочки кропиви довжиною 60 см

Учасники змагання запасаються напоями, серед яких пиво стоїть на першому місці.

Перемагає той, хто об'їв більше гілочок

Гра в дрібниці (Оксфордшир)

Тисячі британців обожнюють гру в дрібниці, яка прийшла до нас з книг Алана Мілна про Вінні-Пуха. В Оксфордширі щорічно проходить чемпіонат світу з гри в дрібниці.

Гра в дрібниці дуже азартна

Суть полягає в наступному: учасники змагання кидають з моста в річку палички і чекають, чия палочка першої здасться на іншій стороні – загалом, нам не зрозуміти, чисто англійське розвага!

Якщо збирається багато людей, використовують кольорові палички

Забіг з дружиною (Доркінг, Суррей)

А змагання за носіння дружин на руках на іподромі Херефорд! Чому наші чоловіки не носять своїх коханих на руках на очах у публіки?!

Учасникам пропонують подолати трасу з перешкодами

Обігнав усіх отримує море пива в подарунок (за вагою переможця)!

Деякі пари готують до забігу костюми

Світовий чемпіонат з гримас (Егремонт, Камбрія)

От чого у нас точно немає, так це Світового чемпіонату – на цей раз, за кривлянию. Проводиться в Камбрії з 1266 року. Він є частиною Эгремонтской крабовою ярмарки.

Енн Вудс стала чемпіонкою World Gurning Championships прославив у 62 роки

Тут суворі англійці знову обігнали нас. Найнеймовірніші і страшні гримаси корчать жінки з еластичною шкірою обличчя. Є на що подивитися, але тільки людям зі здоровою психікою!

Чемпіонат має 3 номінації - чоловічу, жіночу та дитячу

Чемпіонат з боїв на каштанах (Нортхемптоншир)

Світовий чемпіонат з боїв на каштанах у Нортхемптоншире збирає величезну кількість учасників.

Чемпіонат проводиться щорічно кожну другу неділю жовтня

Оригінальне змагання для найбільш влучних: каштани нанизуються на шнурок, і учасники по черзі б’ють своїм каштаном по каштану суперника, поки який-небудь з них не розвалиться першим.

Під час чемпіонату збирають кошти на допомогу слабозрячим

Гонки в грязі (Мэлдон, Ессекс)

Про шалені Мэлдонские гонки в грязі, напевно, вже знають всі. В Ессексі збираються учасники – 250 осіб. У всіх вже зроблені щеплення від правця. До ніг вони примотують липким скотчем своє взуття і пускаються в пригоди по чорній, як чорнило, смердючій бруду гирла річки Блэкуотер.

На змаганнях у Мэлдоне хто повзе, хто дереться

Гонки проводяться в січні при самій низькій температурі. Сміливці біжать, пливуть, повзуть 366 метрів по бруду. Причому всі вони одягнені в красиві карнавальні костюми. Помилуватися на вольових Санта-Клаусів, борсаються в болоті, з’їжджається більше 12 тисяч вболівальників. Є ще одне – неофіційна назва цих змагань: «Кращий засіб від похмілля». Напевно, протверезіти від приголомшуючого забігу можна, навіть стоячи на березі в натовпі глядачів.

Костюми під час перегонів - частина традиції

Редакція bestfacts.com.ua бажає хоробрим сердець Росії такого куражу і веселощів, а також запрошує познайомитися з самими самими знаменитими парками розваг.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: