У сучасній Росії сім’ї, у яких троє і більше дітей, у багатьох викликають здивування, здивування і навіть співчуття. А адже найвідоміші в історії багатодітні сім’ї саме російські.

Найбільша багатодітна сім’я в історії

Отже, почнемо. На сьогоднішній день, найвідоміша багатодітна сім’я — Джим Боб Даггар і його дружина Мішель. Вони справили на світ 19 дітей. Цікавий факт, що імена у всіх дітей починаються на букву J. Сім’я живе далеко від великих міст, не користується послугами дитячих садків і шкіл. Діти одержують домашнє утворення. В будинку встановлені чіткі правила: батько складає список справ, розподіляє їх між дітьми. Кожен виконує свої обов’язки і на це відводиться певний час. Даггари – це сім’я-команда.

Джим Боб Даггар і його дружина Мішель - самі багатодітні батьки сьогодні

На одному з американських телеканалів навіть є передача, присвячена я родині Даггар «19 Kids and Counting».

Ще одна відома багатодітна сім’я – сім’я ірландського пивовара Артура Гінесса. У Артура та його дружини Олівії Вітмор був 21 дитина, троє з яких стали пивоварами, і продовжили справу батька. У всьому світі відома марка пива «Гінесс»

Найбільша багатодітна сім’я в Росії

Повернемося із закордонних подорожей на рідні землі, адже в Росії живе найбільша родина у світі, яка занесена в Книгу рекордів Гіннеса, — сім’я Шишкіним з Воронезької області. У Олександра і Олени 20 рідних дітей, 9 синів і 11 дочок. Хоча, багато років тому, лікарі говорили, що з появою дітей можуть бути проблеми. У Олени негативний резус-фактор, а в Олександра – позитивний, що не дуже сприяє материнства, тим більше багатодітності.

Сім'я Шишкіним - найбільша сім'я у Росії сьогодні

Сім’я живе у великому будинку, який побудували багато років тому власними силами. У будинку завжди бездоганна чистота і порядок. Старші діти допомагають батькам по господарству і займаються з малюками. Зараз з батьками залишилося 10 дітей, решта виросли і роз’їхалися по різних містах. Молодшій доньці 10 років, а найстаршому синові – 35. Він батько п’ятьох дітей, всього ж у Шишкіним вже 23 онука.

Найбільш багатодітний батько в світі

А тепер поговоримо про найбільш плідних батьків, відомих людству. Найбільш багатодітний батько в світі проживає в наші дні в ОАЕ. Даад Мухаммед аль Балуші наближається до мети свого життя — мати 100 дітей.

Даад Мухаммед аль Балуші найбільш багатодітний батько в світі

У 2012 р. у нього народився дев’яносто четверта дитина. Вперше Даад одружився в 1967 році в 19 років, з тих пір у нього було 18 супутниць життя. За Законами Шаріату, чоловік може бути одружений одночасно на чотирьох жінках, ніж Даад успішно і користувався. Чоловік пишається, що зміг гідно забезпечити всіх своїх дружин і дітей. У кожної з його дружин є будинок, автомобіль і фінансова допомога. Багато в чому це можливо завдяки допомозі місцевих шейхів, які підтримують «супер-тата», як охрестили Даада місцеві ЗМІ, в його бажанні стати батьком сотні дітей.

Даад Мухаммед аль Балуші хоче, щоб у нього було 100 дітей

«Супер-тато» також хоче ввійти в Книгу рекордів Гіннеса. Сьогодні самим багатодітним батьком світової історії вважається султан Марокко Мулай Ісмаїл першої половини XVIII століття. Якщо вірити Книзі рекордів Гіннеса, він дав життя, як мінімум, 342 дівчаткам і 700 хлопчикам.

У легендарного Мулая Ісмаїла було близько 1000 дітей

Але все-таки, велика кількість дітей у країнах, де дозволено багатоженство, не так вражає нашу уяву, як у моногамних сім’ях. Так, наприклад, самим багатодітним батьком в історії Росії був визнаний селянин Яків Кирилов. Перша дружина народила йому 57 дітей, друга ще 15. Отже, він був батьком 72 дітей від двох послідовних шлюбів. У зв’язку з цим, у віці 60 років він був представлений до двору.

У самого багатодітного батька в Росії було 72 дитини

Найбільша багатодітна мама в світі

Звичайно ж, ми не можемо обійти увагою самих героїчних жінок — багатодітних мам. Отже, Англія, XVII ст. Елізабет Грінхілом народила 39 дітей. Вона народжувала рекордну кількість разів: 37 пологів по одній дитині і один раз двійню. Елізабет запевняла, що якби її чоловік Вільям Грінхілом не помер, вона народила ще двох чи трьох дітей. У жінки було 32 дочки і 7 синів. В історії людства, Елізабет є безумовною «чемпіонкою» за кількістю пологів.

Леонтіна Альбіна сама багатодітна мама в Латинській Америці

Ще одна багатодітна мама – чилийка Леонтіна Альбіна. Вона справила на світло 55 дітей, причому в результаті перших п’яти вагітностей вона народжувала трійні і тільки хлопчиків.

Самої-самої багатодітною мамою в історії є наша співвітчизниця, селянка Васильєва з Шуйського повіту. На жаль, ім’я матері-героїні не збереглося в історії. Відомо, що народила вона 69 дітей, всі вагітності були многоплодными. Васильєва 16 разів справила на світ двійні, 7 разів трійні і 4 рази четверики. Вона є рекордсменкою за багатоплідним вагітностей. Дивним фактом для того часу було те, що тільки двоє дітей померли в дитинстві, 67 дожили до зрілого віку.

Ім'я самої багатодітної російської мами не збереглося в історії

В різний час, в різних країнах перебувають сім’ї, які не бояться давати життя великої кількості дітей. І не дивляться при цьому на зовнішні обставини та життєві труднощі.

А ось самі молоді мами не завжди стають багатодітними. За даними bestfacts.com.ua у Китаї є дівчинка, яка народила в 9 років, але є мами, які народили ще раніше.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: