Окуляри — важливий аксесуар, здатний стати останнім штрихом іміджу сучасної людини. Самі незвичайні моделі очок ми зібрали для вас в цій статті.

Окуляри - стильний аксесуар

Самі дорогі окуляри

Скільки ви готові викласти за сподобалися окуляри? Сто доларів? Двісті? Триста – максимум? А ось дизайнери модного будинку Dolce & Gabbana запросили за свій шедевр майже 400 тисяч. е.! І продали його! Ця чоловіча модель стала найдорожчою в світі. Оправа виконана з дорогоцінних каменів і металів. Форма – класичні «авіатори».

Форма цих окулярів називається Aviator

Найпопулярніші очки

Однією з найбільш затребуваних моделей окулярів ось вже кілька десятиліть залишаються легендарні «вайфареры» від торгової марки Ray Ban.

Перші очки бренду Ray Ban були призначені пілотам

Найбільш зручні окуляри

Набридли вічно сповзають окуляри? Цю проблему вирішила компанія CliC Products. Вона випускає сонцезахисні аксесуари без дужок. Так-так, успішно замінює спеціальний пластиковий обід, що складається з двох половинок, що кріпляться на потилиці. Спереду вони «застібаються за допомогою магніту.

Ці окуляри зручно одягати

Найбільш широкі окуляри

Одного разу підприємець Рік Елморе зіткнувся з незвичайною проблемою: всі сонцезахисні окуляри, які він переміряв в магазині, були розраховані, так би мовити, на людей звичайної комплекції. Рік же відрізнявся чималою вагою – 130 кг. Чоловік вирішив виправити цю несправедливість. Він заснував власну компанію, яка стала спеціалізуватися на випуску очок для товстунів – з окружністю голови більше 65 сантиметрів.

Vonzipper Elmore підходять впевненим у собі людям

Музичні очки

компанія Oakley на радість меломанам випускає окуляри-плеєр. Ємний акумулятор, вбудований в дужку, тримається в активному режимі до семи годин. Такі окуляри — хороший вибір для людей, що активно займаються спортом. Щоб вони не нудьгували під час тренувань – велопрогулянки, ранкової пробіжки – музичний аксесуар програє їх улюблені пісні.

Окуляри-плеєр забезпечені навушниками

Самі екологічні окуляри

Еко-стиль давно в тренді. Добрався він і до сонцезахисних окулярів. Оправи аксесуарів бренду iWood виготовляються з дорогої екзотичної деревини. Причому вирубуються для цього не ліси, а спеціально вирощені дерева. Кожна модель очок робиться майстрами-оптиками вручну.

Окуляри з дерев'яною оправою iWood бувають різної форми

Самі «фотоаппаратные» окуляри

Окуляри ProCam XR2 – справжня знахідка для любителів «Инстаграма». Тепер не потрібно постійно носити з собою фотоапарат – будь-який знімок можна зробити вбудованої в окуляри камерою.

Камера розташована на переніссі очок, а кнопка на дужці

Редакція bestfacts.com.ua бажає вам побільше сонячних днів і запрошує познайомитися зі статтею про найбільш красивих пляжах.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: