Футбольний клуб «Спартак» діє з 1922 року і є одним з найпопулярніших в Росії. Назву команда отримала з легкої руки капітана Миколи Старостіна, який згадав про спартанців, відомих силою духу і волю до перемоги.

Багато зірок вболівають за «Спартак»

Ще з радянських часів клуб стали називати: «Спартак » – » народна команда», але і в даний час така футбольна кричалка на стадіоні – не рідкість. За час існування команди у неї з’явилася величезна кількість уболівальників, серед яких чимало знаменитостей.

1. Олег Газманов

Олег Газманов, частий гість на іграх «Спартака». На кожному своєму концерті співак виконує коронне сальто і пісню про футбол. Але справжнім подарунком для улюбленої команди виконавця стала авторська музична композиція «Спартак, ми завжди з тобою», гімном клубу вона не стала, але вболівальники часто співають її на матчах.

Газманову не часто вдається відвідати стадіон

2. Олег Табаков

Олег Табаков відомий уболівальник «Спартака», за успіхом команди артист стежить з 1957 року. На честь 80-річчя Табакова Сергій Родіонов, гендиректор московського «Спартака», підніс йому «футбольний» подарунок: командну футболку під номером 80 і шарф уболівальника. Про цю подію навіть написали на офіційному сайті команди.

Вручення іменної футболки Табакову

3. Дмитро Назаров

Знаменитий і грізний шеф-кухар країни Віктор Петрович з серіалу «Кухня», в реальному житті Дмитро Назаров, захоплюється футболом.

Назаров дуже любить футбол

Знаменитий вболівальник команди придумав фірмову кричалку і в кульмінаційні моменти біля воріт, він вигукує: «Дай свято!». Назаров воліє ходити на футбол з компанією, нерідко з ним на матчах буває і син

Навіть шеф-кухар у виконанні Назарова вболіває за «Спартак»

4. Артур Смольянінов

Артур Смольянінов воліє відвідувати футбольні матчі «Спартака» в самоті. Хворіє артист за червоно-білих з 4-х річного віку і відвідує майже всі матчі улюбленої команди незважаючи на щільний знімальний графік.

Артур Смолянінов частий гість на стадіоні

Якщо обставини складаються інакше, актор обов’язково дивиться гру по телевізору.

5. Олег і Михайло Єфремови

У дитинстві Михайло Єфремов вболівав за хокейну команду ЦСКА, але коли його батько, Олег Єфремов, сказав, що в театрі всі люблять футбол і команду «Спартак», одразу підтримав компанію батька.

Михайлу Єфремову керівництво «Спартака» час від часу дарує безкоштовні абонементи

Єфремов-молодший зауважив якусь закономірність, якщо він дивиться гру червоно-білих в стінах рідного театру, «Спартак» виграє.

6. Дмитро Харатьян

Харатьян в молодості зіграв роль футболіста у фільмі «Зелений фургон» і сам захоплювався грою в футбол. Актор не з чуток знає наскільки цей вид спорту складний і небезпечна, тому незалежно від результату гри, пишається улюбленою командою.

Дмитро Харатьян любить грати у футбол

7. Динара і Марат Сафины

Динара і Марат Сафины — одні з найпалкіших уболівальників «Спартака», за що вже отримували сезонні абонементи на ігри улюбленої команди.

Марат Сафін - вихованець тенісної бази «Спартак - Ширяєве Поле»

Єгор Титов запросив Марата особисто на свій прощальний матч, зіграти в команді спартаківських ветеранів. Брат і сестра впевнені, щоб підняти настрій, достатньо сходити на футбольний матч за участю московського «Спартака».

Динара Сафіна, також як брат, вболіває за

8. Олександр Абдулов

У вересні 2007 року Абдулов проходив курс лікування в Ізраїлі, і не міг підтримати «Спартак» на стадіоні. Того разу футболісти підтримали артиста, і вийшли на поле у футболках з портретом Олександра Абдулова.

«Спартак» і «Локомотив» висловили підтримку улюбленому артистові

Більше того, команда-супротивник «Локомотив», бажаючи одужання знаменитому акторові, також взяли участь в акції, одягнувши футболки з його портретом .

9. Євген Моргунов

Євген Моргунов вболівав за «Спартак» все своє життя. Він настільки цінував футболістів, що показав їм свою незакінчену режисерську роботу — уривки з фільму «Коли козаки плачуть», знятого за мотивами донських оповідань Шолохова. Про це в своєму інтерв’ю розповіла дружина Євгена Моргунова.

Моргунова часто можна було побачити на гру улюбленої команди

10. Гаррі Каспаров

Гаррі Каспаров одночасно захопився грою в шахи і почав вболівати за «Спартак». Його ім’я було внесено в книгу, присвячену спартаківцям, що готувалася до друку в честь 80-річчя команди, але до загального подиву, ім’я Гаррі Каспарова перед публікацією було викреслено, цю ситуацію так ніхто і не прокоментував.

Гаррі Каспаров не тільки дивиться футбол, але і сам в молодості виходив на поле

11. В’ячеслав Тихонов

Зірка серіалу «17 миттєвостей весни» В’ячеслав Тихонов, у фільмі розвідник Ісаєв-Штірліц, більше півстоліття вболівав за «Спартак». Актор рідко пропускав матчі і був завсідником на стадіоні. Колеги знали, якщо «Спартак» вигравав, знімальний день завжди буде легким.

В'ячеслав Тихонов із задоволенням вболівав за саму народну команду СРСР

12. Юрій Яковлєв

Геніальний актор Юрій Яковлєв, хоч і носив спортивний костюм «Динамо», у фільмі «Іван Васильович змінює професію», в реальному житті вболівав за московський «Спартак». Як написав один з користувачів інтернету, великі люди, які вболівають за великі команди.

Клуб привітав Яковлєва з ювілеєм іменною футболкою

13. Сергій Лавров

Глава МЗС РФ Сергій Лавров не приховує свого захоплення футболом, про його команди-фаворита знають всі – це «Спартак».

Емблема «Спартака» прикрашає телефон міністра

Дочка політика зробила батькові незвичайний подарунок, телефон з вигравіруваним на його задній кришці емблемою команди, яка неодноразово потрапляла в об’єктиви камер папараці.

Лавров знаходить час для відвідування стадіону

14. Денис Мацуєв

Відомий у всьому світі піаніст Денис Мацуєв майже в кожному своєму інтерв’ю про футбол повторює, що «Спартак» всіх порве. Незалежно від результату гри музикант пишається командою і чекає від них красивих голів і великих перемог.

Любов до класичної музики та футболу наша місце на серці в Дениса Мацуєва

15. Ілля Глинников

Актор Ілля Глінніков не виняток, він теж вболіває за червоно-білих. Разом з Олександром Жуковим він знявся у фотосесії знаменитих уболівальників «Спартака».

Ілля Глинников взяв участь у проекті «Футбол-шоу»

16. Стас Михайлов

Стас Михайлов також, як і Олег Газманов, надихнувся грою команди і записав пісню «Спартак — чемпіон». Для багатьох несподівано, що Михайлов захоплюється футболом, але він дійсно палкий уболівальник і з задоволенням відкладає всі справи заради перегляду захоплюючого матчу.

Стас Михайлов «Спартак — чемпіон»

17. Валерій Кипелов

Валерій Кипелов давно вболіває за московський «Спартак» і на відкритті нового стадіону саме він був удостоєний виконати гімн улюбленої команди. Разом з ним у відкритті ФК «Спартак» брали участь Льова і Шура БІ-2.

Валерій Кипелов виконує гімн «Спартака»

18. Олексій Маклаков

Зірка серіалу «Солдати», веселий прапорщик Шматко, в житті Олексій Маклаков, не один десяток років стежить за грою цієї команди.

Малкаков - вболівальник зі стажем

Актор охоче дає інтерв’ю журналістам після футбольних матчів і не приховує своєї думки, як про якість гри самих футболістів, так і про справедливість суддівства.

Редакція bestfacts.com.ua вважає, що підтримка улюбленої команди грає одну з найважливіших ролей в настрої спортсменів і в позитивному результаті футбольного матчу. Ми запрошуємо вас познайомитися зі статтею про найвідоміших футболістів, які внесли свій вклад у світову славу популярної гри.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: