Завдяки такому елементу взуття як каблук, п’ята піднімається вище носка. Кожну жінку він робить стрункішою і вище тих, хто носить взуття без каблука. Цікаво, які підбори є найвищими в світі?

Наймодніші підбори

З безлічі варіантів підборів деякі досить швидко виходять з моди, а є ті, що не дивлячись на час продовжують залишатися модними. Це відноситься до танкетці і платформі. Туфлі на платформі, згідно з прогнозами, ще довгі роки будуть жити. Елегантний вигляд поєднується із зручністю в носінні, коли платформа поєднана зі шпилькою або квадратним каблуком.

Підбори бувають дуже оригінальними

Взуття класичного стилю, а саме човники в поєднанні з каблуком, залишаються досить популярними. Увійшовши в моду більше ста років тому, такі туфлі не здають лідерських позицій. Деякі кутюр’є пропонують туфлі, шпилька яких зібрана з намистин. Такі стильні підбори трохи шокують, однак вони впевнено входять в моду.

Сьогодні в моді прозорі високі підбори

Безсумнівним трендом є прозорий каблук. Це нововведення модельєрів чудово виглядає. Не втрачають своїх позицій квадратні стійкі підбори з моди сімдесятих.

Самий тонкий каблук

Тонкий каблук час від часу входить у моду. Тонким каблуком є шпилька, висотою близько дванадцяти сантиметрів і більше. В його основі – металевий стрижень. Іноді цей стрижень нічим не обтягують, в цьому випадку каблук називають словом стилет.

Саме шпилька вважається найбільш сексуальним каблуком. Знавці моди він належить до високого стилю, відповідно туфлі на шпильках краще носити з самої модним одягом. У 1994-му році Наомі Кемпбелл йшла по подіуму на шпильках заввишки двадцять три сантиметри. У той раз, на жаль, вона не змогла встояти на них і впала.

Найвищі підбори Леді Гаги

Королевою епатажу можна назвати всім відому Леді Газі. Їй подобається шокувати публіку, з’являючись у взутті на неймовірно високих підборах і платформі, що більше нагадує невеликі ходулі або пуанти.

Леді Гага носить взуття на неймовірних підборах

Витвором мистецтва можна вважати ботильйони від дизайнера Олександра Макквіна, виготовлені з шкіри пітона, висота який тридцять сантиметрів. Леді Гага з’явилася в них у пам’ять про померлого дизайнера. Самостійно пересуватися на «ходулях» дівчина не наважилася, тому вдалася до допомоги своїх вірних помічників.

Відомо, що любителькою надзвичайно високих каблуків є не тільки Леді Гага, часто можна бачити на дуже високих підборах Бейонсе і Вікторію Бекхем.

Улюблена взуття Вікторії Бекхем на високих підборах

Найсмішніші підбори

Сьогодні, щоб привернути увагу до каблука зовсім недостатньо прикрасити його намистинами, шипами або уламками дзеркала. Можна бачити підбори у вигляді великодніх зайців, губ або динозаврів. Модниці в буквальному сенсі ганяються за таким взуттям, орієнтуючись на Кеті Перрі, у якої є туфлі з каблуком у вигляді губної помади.

Незвичайні туфлі з високим каблуком у формі губної помади

Фірма Unted Nude створила туфлі з каблуком у вигляді офісного крісла. Одягнувши такі туфлі, дівчина немов пливе по повітрю. Величезною популярністю користуються туфлі з каблуками-пістолетами. Ті, хто віддає перевагу в одязі африканські мотиви не зможуть пройти повз туфлі з каблуками-африканськими статуетками. Цю тенденцію вирішили розвинути дизайнери компанії Dior, підбори зовні нагадують статуетку африканської богині.

Фірма YSL випустила туфлі з каблуком, зовні схожим на металевий каркас будинку, що будується. Олександр Маккуїн придумав модель туфель, каблук яких нагадує ураган. Великою популярністю користуються туфлі від John Galliano. Вони створені з обтічних металевих деталей і виглядають не дуже естетично.

Туфлі на найбільшій платформі

Жодна стежить за модою дівчина не обійдеться без туфель на платформі. Це альтернатива і витончених туфель на шпильці, і зручним балеток. Оптимальна висота платформи – вісім сантиметрів, проте частіше жінки прагнуть піднятися на велику висоту.

Високою вважається платформа більше 8 см

Туфлі на високій платформі придумав і створив один з найвідоміших дизайнерів – Міхай Албу. Не дивлячись на те, що в цих туфлях дівчина відразу стає на тридцять сантиметрів вище, нога при цьому не згинається, а досить зручно лежить в настільки високою взуття. Це можливо завдяки дуже великій платформі.

Туфлі на найвищому в світі підборах

Дівчата небайдужі до високих підборів. Не дивлячись на те, що ходити на них незручно і небезпечно, багатьох це не зупиняє. Румунський дизайнер Міхай Албу, якого ще називають «архітектором взуття», створив туфлі з висотою каблука тридцять сантиметрів. Модель була зроблена вручну, тому ціна туфель досить висока, вона сягає двох тисяч доларів.

Туфлі на найвищому в світі підборах

На думку дизайнера, навіть така як модниця Вікторія Бекхем швидше за все не наважиться взути ці туфлі, так як надзвичайно високий каблук. Албу вважає, що його модель прекрасно підійде невисоким дівчатам, допоможе їм підрости на тридцять сантиметрів. Звичайно, не кожна жінка може носити ці туфлі, так як, по-перше, не всі зуміють на них ходити, а по-друге, вони абсолютно протипоказані тим, хто страждає від остеопорозу.

Туфлі на підборах, висота якого аж двадцять три сантиметри, випустили у Великобританії. Це взуття бренду Parmars. Її назву Sky Heel, ціна – в районі ста доларів.

Книга рекордів Гіннеса зафіксувала рекорд – найвищі в світі підбори сорок три сантиметри. Носити туфлі на такому каблуці, швидше за все, ніхто не наважиться. Вони заслуговують на звання найепатажніших.

Але не завжди високі підбори ознака дорогого взуття. За даними є кросівки з діамантами, які коштують 50 тисяч доларів. Дізнайтеся все про найдорожчою взуття в світі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: