Серед акторів Голлівуду багато тих, чий зріст вважається високим. У російському кіно теж є високі актори, причому їх не менше, ніж в Голлівуді. Відомо і про високі акторів інших країн.

Найвищі актори Голлівуду

Коли найвищі голлівудські актори йдуть по червоній килимовій доріжці, їх видно здалеку. Зростання набагато вище середнього завжди привертає увагу, особливо якщо має їм відомий актор. Відомо, що зростання Брюса Вілліса – сто вісімдесят три сантиметри. Таке ж зростання у Уми Турман, хоча в кінокартинах вона здається тендітною і витонченою. Зростання Ештона Катчера – сто вісімдесят дев’ять сантиметрів.

Арнольд Шварценеггер відрізняється не тільки міцним статурою, але і високим зростанням

Актриса Бріджит Нільсен – набагато вище середньостатистичної жінки. Її зріст – цілих сто вісімдесят п’ять сантиметрів. Такого зростання можуть позаздрити деякі чоловіки. Критики не високо оцінюють акторські дані Бріджит. Популярною актрисою вона стала в основному завдяки високому зростанню. Крім того, про неї не раз писали під час її романів з Сильвестром Сталлоне і Арнольдом Шварценеггером.

Зростання Сігурні Уівер – сто вісімдесят два сантиметри. Вона з дитинства відрізнялася від однолітків високим зростанням. Актриса тричі за свою кінокар’єру була номінована на «Оскар». Крім цього, Уівер удостоєна кінопремії «Золотий глобус» і «BAFTA».

Сігурні Уівер у дитинстві дражнили дылдой

Один з найбільш високих акторів – Семюел Л. Джексон. Він має зріст, рівним ста дев’яносто одному сантиметру. Джексона, завдяки його великому амплуа, запрошують картини різного жанру – детективи, комедії та драми.

Семюел Л. Джексон відомий не стільки завдяки зростанню, скільки великому талантові

Сто дев’яносто три сантиметри – такий ріст актора прізвища Ліам Нісон. Він знімається в різножанрових картинах. У його фільмографії більше сімдесяти кінофільмів.

Найвищий актор в Голлівуді – Дольф Лундгрен. Він регулярно з’являється в касових голлівудських проектах, не дивлячись на те, що кіно для нього є заняттям другорядним. Лундгрен, чий зріст сто дев’яносто шість сантиметрів, є каратистом і професійним бодібілдером.

Найвищі російські актори

Серед вітчизняних акторів найвищі – Дмитро Дюжев та Іван Ургант. Їх зріст – сто дев’яносто п’ять сантиметрів. Зростом не обділені і такі актори, як Євген Сидіхин, Максим Аверін і Станіслав Дужников. Їх зростання становить сто дев’яносто два сантиметри.

Актор Євген Сиддихин зростом під два метри

Зростанням сто дев’яносто сантиметрів володіють Віктор Логінов, Олег Масленников, Станіслав Садальський, Денис Косяков і Олексій Макаров. Таке ж зростання у актора і співака Олексія Кортнєва. Зростання Григорія Антипенка – сто дев’яносто один сантиметр.

Зростання сто вісімдесят дев’ять сантиметрів у Єгора Бероєва, Андрія Чернишова Сергія Свєтлакова і у Анатолія Журавльова. На один сантиметр менше зростання Станистлава Эрдлея і зростання актриси Тетяни Васильєвої.

Тетяна Васильєва одна з найвищих російських актрис

Крім Тетяни Васильєвої, чималим зростанням природа нагородила актрису Ксенію Баськакову і Юлію Висоцьку. Їх зріст – сто вісімдесят два сантиметри. На один сантиметр нижче Ганна Уколова. Зростання Олесі Железняк – сто вісімдесят сантиметрів. Зростання зірки серіалу «Ранетки» Олени Третьяковій – сто сімдесят вісім сантиметрів.

Відомі актори високого зросту з інших країн

Німецька актриса і за сумісництвом супермодель Надя Ауерман – володарка зростання сто вісімдесят сантиметрів. Вона ж була володаркою найдовших ніг. Їх довжина від попереку до п’ят дорівнює ста дванадцяти сантиметрам. Правда даний рекорд зараз належить Ані Хікман.

Надя Ауерман актриса з найдовшими ногами

Зростання фінської актора Віллє Хаапасало – сто вісімдесят п’ять сантиметрів. Цей актор не знімався в російських режисерів. Французький актор, продюсер і режисер Венсан Кассель – володар зростання сто вісімдесят сім сантиметрів.

Високим є британський комічний актор Саша Барон Коен. Його зріст – сто дев’яносто один сантиметр. Глядачі знають його по кінофільму «Борат». Ще один високий британський кіноактор – Х’ю Лорі. Зростання «Доктора Хауса» сто вісімдесят дев’ять сантиметрів.

Доктор Хаус - Х'ю Лорі - пригнічує не тільки інтелектом, але і зростанням

Популярний французький кіноактор, улюбленець багатьох жінок Ален Делон може бути віднесений до числа високих. Його зріст становить сто вісімдесят два сантиметри.

Найвищий актор у світі

Найвищим у світі актором, згідно з даними Книги рекордів Гіннеса, є Річард Кіл. Зростання цього американського актора – два метри вісімнадцять сантиметрів. У кіно він почав зніматися в 1960-му. У його фільмографії більше сімдесяти картин. Його можна бачити в таких відомих стрічках, як «Місячний мандрівник», «Шпигун, який мене любив», а так само у фільмах про Джеймса Бонда.

Актор-гігант Річард Кіл

Із-за специфічної зовнішності, Кіл в основному грав лиходіїв і страхітливого вигляду бандитів. У 1978-му найвищий у світі актор проходив кастинг на роль Халка в кінокартину «Неймовірний Халк». Він не був затверджений на роль. Халка зіграв Луї Феррино.

Після автокатастрофи, в яку потрапив актор в 1992-му році, він втратив здатність до пересування. Тим не менш, Кил продовжив зніматися, але так, щоб у кадр потрапляла тільки частину тіла, вище пояса. Річард в 1994-му році виступив у ролі продюсера і сценариста, знявши фільм «Велетень з громової гори». Кіл пробував свої сили і в озвученні. Його запросили озвучити одну з ролей в мультиплікаційному фільмі «Рапунцель: Заплутана історія». Актор був двічі одружений. У першому шлюбі, який тривав тринадцять років, дітей не було. У другому шлюбі у актора з’явилося четверо дітей.

Кінематограф дивує не тільки акторами. Фантастичними можуть виявитися і бюджети деяких фільмів. До речі, найдорожчу кінокартину в світі зняли в Радянському Союзі. Що це був за фільм? Дізнайтеся на сайті bestfacts.com.ua!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: